Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jakie są szanse na wyjście z singielstwa?
06-09-2014, 09:23, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2014, 09:23 przez N4VV.)
RE: jakie są szanse na wyjście z singielstwa?
(18-08-2014, 15:04)Lampart napisał(a): Ja jestem mega singlem "singluje" nie tylko od kobiet ale też od ludzi. Wyprowadziłem się z miasta i zamieszkałem praktycznie w lesie. I jest bardzo dobrze. Odnalazłem szereg pasji, którym mogę poświęcać cały swój czas, a każdy dzień to oaza spokoju.

Cześć Lampart. :-)
Nie możemy nigdy, nawet przez najskrupulatniejsze badanie, poznać do końca ukrytych źródeł działania. Immanuel Kant
Odpowiedz
16-10-2014, 22:14,
RE: jakie są szanse na wyjście z singielstwa?
To raczej jesteś samotnikiem z wyboru. Nic w tym złego. Wielu ludzi wręcz potrzebuje takiej formy organizacji życia aby być szczęśliwymi bezgranicznie. Wielka to odwaga. Szacun, wielki szacun Lamparcie.
Odpowiedz
17-10-2014, 15:56,
RE: jakie są szanse na wyjście z singielstwa?
(06-09-2014, 09:23)N4VV napisał(a):
(18-08-2014, 15:04)Lampart napisał(a): Ja jestem mega singlem "singluje" nie tylko od kobiet ale też od ludzi. Wyprowadziłem się z miasta i zamieszkałem praktycznie w lesie. I jest bardzo dobrze. Odnalazłem szereg pasji, którym mogę poświęcać cały swój czas, a każdy dzień to oaza spokoju.

Cześć Lampart. :-)

Ciekawam, jak żyje się w ta kiej samotni Smile...to chyba ciekawe doświadczenie?...
Odpowiedz
25-09-2015, 15:00,
RE: jakie są szanse na wyjście z singielstwa?
No i się skończyło singlowanie. Jestem w związku i dobrze mi z tym.
Nie możemy nigdy, nawet przez najskrupulatniejsze badanie, poznać do końca ukrytych źródeł działania. Immanuel Kant
Odpowiedz
04-10-2015, 18:34,
RE: jakie są szanse na wyjście z singielstwa?
"Jestem w związku i dobrze mi z tym."

Gratuluje. Ja nigdy nie bede w zwiazku, nawet gdybym chcial, zadna kobieta nigdy nie bedzie dla mnie na pierwszym miejscu. Taki juz jestem i musze sie z tym pogodzic.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS