Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmysłowy dom
03-02-2013, 22:31,
#1
Zmysłowy dom
WitamUndecided
Mam pytanie dotyczące domu, a dokładniej jego wnętrza, wyposażenia. Chciałabym poznać Wasze zdanie na temat erotycznych akcentów/pomieszczeń w domu, związanych tylko z sexem - np. rurka w sypialni lub sala bdsmSmile, może lustro nad łóżkiem w sypialni, a może jakieś meble chcielibyście z podtekstem erotycznym umieścić w swoim domu?Smile Jak Waszym zdaniem taki zmysłowy dom powinien wyglądać? Co powinno w nim być?
Odpowiedz
04-02-2013, 13:35,
#2
Tongue  RE: Zmysłowy dom
(03-02-2013, 22:31)Gustiwa napisał(a): WitamUndecided
Mam pytanie dotyczące domu, a dokładniej jego wnętrza, wyposażenia. Chciałabym poznać Wasze zdanie na temat erotycznych akcentów/pomieszczeń w domu, związanych tylko z sexem - np. rurka w sypialni lub sala bdsmSmile, może lustro nad łóżkiem w sypialni, a może jakieś meble chcielibyście z podtekstem erotycznym umieścić w swoim domu?Smile Jak Waszym zdaniem taki zmysłowy dom powinien wyglądać? Co powinno w nim być?
hahahaha, jako żem po lekturze Greya (skądinąd słabej lekturze), ale, że w temacie post, to, polecam "czerwony pokój bólu ".
Ps. Twój dom, Twoje rządy, jak masz takie pragnienia i potrzeby to nie żałuj sobie. Zostaw może tylko salon w spokoju, coby odwiedzające Cię osoby o słabych nerwach i słabym serduchu nie padły trupem.Ups
Odpowiedz
04-02-2013, 20:05,
#3
RE: Zmysłowy dom
Moja sugestia, w sypialni proponuję zrobić łóżko w kształcie serca, w ostateczności łóżko z baldachimem. Dużo motywów serca. Pokój w kolorze czerwony lub różowym. Proponuję pochować pod łóżkiem kilka ciekawych gadżetów, mogą być BDSM (kajdanki, bicz, może jakieś dildo, może jakiś plug) następnie proponuję różnego rodzaju lampy z olejkami eterycznymi i dużo świec, też mogą być zapachowe. A całą sypialnie wyposażyć w różowe oświecenie ledowe. A możesz jeszcze podwiesić tak zwaną Huśtawkę miłości. Taka moja sugestia Big Grin. A i pytanie, masz kogoś, bo jeżeli nie to pisze się na jakieś spotkanieHeartSerducho (mam nadzieję że nie poczujesz się dotknięta, moją wypowiedziąDodgy)
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
05-02-2013, 09:50,
#4
RE: Zmysłowy dom
donkryniu, jaki ty oblatany w temacie jesteś Huh

Będzie strach się bać z tobą sam na sam zostać Tongue
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
05-02-2013, 13:01, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2013, 13:06 przez Steppenwolf.)
#5
RE: Zmysłowy dom
To o czym pisze DonKrynio widziałem W Londynie w galerii Madame Tussauds.
Dla facetów preferujących sado-masacho idealne.
Lepszy na wolności kąsek lada jaki, niźli w niewoli przysmaki (powiedział wilk)
Odpowiedz
05-02-2013, 13:16,
#6
RE: Zmysłowy dom
Ja sobie tak wyobrażam moją przyszłą sypialnie hahaha.... kto chętny Tongue
A tak na serio, to zapomniałem jeszcze powiedzieć o lustrach w pokoju, żeby można było oglądać siebie i (partnera/partnerkę) podczas miłosnych uniesień w różnych pozycjach. DeDe nie bój cię krzywdy nie zrobię, co najwyżej chwilę przyjemnościAngelHeartBuziakSerduchoTongue
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
05-02-2013, 22:41,
#7
RE: Zmysłowy dom
(04-02-2013, 20:05)donkryniu napisał(a): Moja sugestia, w sypialni proponuję zrobić łóżko w kształcie serca, w ostateczności łóżko z baldachimem. Dużo motywów serca. Pokój w kolorze czerwony lub różowym. Proponuję pochować pod łóżkiem kilka ciekawych gadżetów, mogą być BDSM (kajdanki, bicz, może jakieś dildo, może jakiś plug) następnie proponuję różnego rodzaju lampy z olejkami eterycznymi i dużo świec, też mogą być zapachowe. A całą sypialnie wyposażyć w różowe oświecenie ledowe. A możesz jeszcze podwiesić tak zwaną Huśtawkę miłości. Taka moja sugestia Big Grin. A i pytanie, masz kogoś, bo jeżeli nie to pisze się na jakieś spotkanieHeartSerducho (mam nadzieję że nie poczujesz się dotknięta, moją wypowiedziąDodgy)
To serce i kolory kojarzą mi się bardziej z romantyzmem niż z bdsm, a tak w ogóle.... donkryniu, właśnie się trochę zboczyłamRolleyes DILDO, PLUG???? Dobrze, że mamy google, hahahaha. Ehhh, całe życie człowiek się uczy.Cool
Odpowiedz
05-02-2013, 22:47,
#8
RE: Zmysłowy dom
Przepraszam bardzo chodzi o klimat, wiadomo że kojarzy się z romantyzmem, ale nie powiem żeby zrobiła sobie ciemny pokój do bdsm a zamiast łóżka maszyna do tortur erotycznych. Niech będzie romantycznie, ale zarazem niegrzecznie Big Grin
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
05-02-2013, 23:03,
#9
RE: Zmysłowy dom
(05-02-2013, 22:47)donkryniu napisał(a): Przepraszam bardzo chodzi o klimat, wiadomo że kojarzy się z romantyzmem, ale nie powiem żeby zrobiła sobie ciemny pokój do bdsm a zamiast łóżka maszyna do tortur erotycznych. Niech będzie romantycznie, ale zarazem niegrzecznie Big Grin

Okazuje się, że czerwony jednak nie jest złyHeart Zrobiłam rozeznanieSmile Takie pokoje można nawet wynająć, wow. Cena za noc 775,00 zł. Podeślę Ci na priv, coby mnie Maxy nie zbanował za szerzenie.... wiadomo czego. hahahahaha
Odpowiedz
12-02-2013, 13:27,
#10
RE: Zmysłowy dom
Trochę z opóźnionym zapłonem, ale lepiej późno niż wcale Smile
Donkryniu zgadzam się z Tobą - "Niech będzie romantycznie, a zarazem niegrzecznie"Wink, a Twoja wypowiedź mnie wcale nie obraziła, wręcz przeciwnie, rozbawiłeś mnie Big Grin dzięki Big Grin
Nad Twoją propozycją może się zastanowię bo wolna jestem, a opis sypialni przez Ciebie jest taki romantyczny Smile a coś konkretnego proponujesz?
Wiera Greya też już przeczytałam i nawet niektóre jego elementy bardzo mi się podobają Smile I możesz mi też podesłać na priv linki do tych pokoi Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS