Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
01-02-2013, 13:28,
#61
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Chcesz wiedzieć co czują kobiety, chętnie podzielę się z Tobą swoją opinią w wyniku takiego przejścia wg. mnie każda normalna żona oczekuje iż to ona będzie powiernikiem Jego osobistych przemyśleń co do związku i zmian jakich oczekuje, i nie tylko , celem zmian, kompromisów, po to kiedyś podjęli wspólną decyzję bycia razem. W chwili gdy pojawia się inna kobieta jako ten tzw. ,,super słuchacz'' - wbrew utartym opiniom żony też potrafią słuchać ja też czuję i potrafię zrozumieć,w chwili gdy wszystko co dotyczy związku rozgrywa się po za nim, żona czuje się jak niepotrzebny mebel, coś gorszego- nie potrzeby śmierdzący śmieć, oczywiście z czasem dowiaduje się od życzliwych jak to swojej powierniczce mąż opowiada jakaż to ona jest niedobra nie atrakcyjna jaki On jest przy niej nieszczęśliwy bo to zła kobieta jest, oczywiści ta druga zony nie zna osobiście tylko poznała go z opowiadań Jego, no cóż g mężczyzny wynika że tylko ,,PRZYJACIÓŁKA'' potrafi go zrozumieć echhhhhhhhhhh a na jaki lep złapać inną babkę jak na emocje ,, taki jestem biedny nierozumiany nieszczęśliwy, a ona zła'' bo za wolo w kuchni chodzi, zbyt dziećmi się interesuje i jak pada już na pysk, zbytnio nadskakuje swojemu ukochanemu co staje się nudne i monotonne, tym czasem, życie pokazuje zupełnie co innego, chodzi o zaspokojenie męskiego ego, o zmiany łatwym kosztem. Prościej zacząć coś nowego niż walczyć swój związek. No i cóż z takich na początku niewinnych pogaduszek prędzej czy później żona jest tą drugą, powstaje więź i tu cienka nic do zdrady. Ja osobiście takiemu delikwentowi powiedziała bym,, rozumiem że masz problemy, zatem powinieneś je rozwiązywać z Tymi osobami których dotyczą lub sięgnąć po pomoc fachowca. Ja nie mam takich problemów nie umiem Tobie pomoc. No inna sprawa jak perfidnie faceta za wszelką cenę chcemy ,,wyrwać'' i nie mamy żadnych skrupułów.
Zawsze zastanawiam się czy ta PRZYJACIÓŁKA od zwierzeń wiedząc że zaczyna krzywdzić inną kobietę wchodząc z buciorami w czyjś związek, coś czuje, czy może spać spokojnie........... :-(. A jeżeli czuje się niewinna niech zadzwoni do żony i umówi się na wspólną rozmowę i przekazanie spraw które zupełnie jej nie dotyczą. Wszak o dobro kolegi jej chodzi prawda? Bardzo często od tzw. PRZYJACIÓŁEK'' dowiadujemy się że w naszym związku jest coś nie tak. Panowie potrafią mieć dwa oblicza równie wymowne w obu przypadkach.
Odpowiedz
01-02-2013, 14:10,
#62
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Po pierwsze, mój przyjaciel nie ma żony, więc nie mam wyrzutów sumienia do siebie, że jesteśmy ze sobą blisko. Poza tym my ustaliliśmy juz dawno zasady naszej przyjaźni i nawet jeśli coś czuję do niego, to i tak chcę byc z Nim w takiej relacji, w jakiej jesteśmy. Mężczyźni, mimo iż nie zawsze o tym mówią, ale też mają swoje emocje i uczucia. Od facetów oczekujemy wsparcia, to on ma być dla nas podporą w życiu, ale i mężczyźni też chcą być zrozumiani. Potrzebują gdzies wyrzucić to, co czują. Poza tym, my wzajemnie sobie ufamy i zwierzamy sie tylko, jak cos naprawde jest poważnego. Nasza przyjaźń opiera sie na dobrych relacjach i nie zamierzam tego zmieniać Wink Pozdrawiam Cię
Odpowiedz
01-02-2013, 21:42,
#63
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Do Smutnej- Rozumiem twoje rozżalenie, jest mi przykro że trafiłaś na taką sytuację. Przykro mi jest że twój mąż nie potrafi być z tobą szczery. Osobiście uważam że każda kobieta zasługuje na szacunek i zrozumienie. Związki powinny być również na tym budowane. Niestety jak już pisałem, ludzie nie chcą znać prawdy, gdyż jest ona zazwyczaj zbyt trudna. Rozumiem że coś tak bardzo przeżywasz, inaczej skąd byś miała takie mocne przemyślenia. Jeżeli potrzebujesz porozmawiać jestem otwarty
Do Anusiawawa- Dziękuję za taką pozytywną ocenę mojej osoby, ale nie przejmuj się mną tak bardzo, jest to w sumie twój temat i rozmawiamy, przede wszystkim o tobie. Przepraszam, że się podłączam i że tak wykorzystuję ten temat. Ale odbieram cię w taki sposób że mnie też zbiera się na zwierzenia.
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
04-02-2013, 08:19, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2013, 08:36 przez Smutna.)
#64
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
(01-02-2013, 14:10)Anusiawawa napisał(a): Po pierwsze, mój przyjaciel nie ma żony, więc nie mam wyrzutów sumienia do siebie, że jesteśmy ze sobą blisko. Poza tym my ustaliliśmy juz dawno zasady naszej przyjaźni i nawet jeśli coś czuję do niego, to i tak chcę byc z Nim w takiej relacji, w jakiej jesteśmy. Mężczyźni, mimo iż nie zawsze o tym mówią, ale też mają swoje emocje i uczucia. Od facetów oczekujemy wsparcia, to on ma być dla nas podporą w życiu, ale i mężczyźni też chcą być zrozumiani. Potrzebują gdzies wyrzucić to, co czują. Poza tym, my wzajemnie sobie ufamy i zwierzamy sie tylko, jak cos naprawde jest poważnego. Nasza przyjaźń opiera sie na dobrych relacjach i nie zamierzam tego zmieniać Wink Pozdrawiam Cię

Przepraszam, może mnie poniosły moje emocje, źle przeczytałam , nie to było moim celem, jeżeli czymś uraziłam PRZEPRASZAM :-(. Może jestem staroświeckim typem, ale w moim pojęciu nie ma możliwości na przyjaźń żonatego mężczyzny z inną kobietą, z racji na moje ostatnie przeżycia, napisałam co w duszy mi gra. Dla mnie taka sytuacja (zwierzenia) to jak szukanie gruntu u innej kobiety na coś więcej. Mąż się świetnie bawi opowiada ,,KOLEŻANCE'' to co jest dla niego wygodne, pozostawiając zatroskaną żonę z ich wspólnymi problemami do rozwiązania, no ale cóż jego to nie dotyczy ma inny pomysł na życie, bardzo lajtowe życie.
serdecznie pozdrawiam

(01-02-2013, 21:42)donkryniu napisał(a): Do Smutnej- Rozumiem twoje rozżalenie, jest mi przykro że trafiłaś na taką sytuację. Przykro mi jest że twój mąż nie potrafi być z tobą szczery. Osobiście uważam że każda kobieta zasługuje na szacunek i zrozumienie. Związki powinny być również na tym budowane. Niestety jak już pisałem, ludzie nie chcą znać prawdy, gdyż jest ona zazwyczaj zbyt trudna. Rozumiem że coś tak bardzo przeżywasz, inaczej skąd byś miała takie mocne przemyślenia. Jeżeli potrzebujesz porozmawiać jestem otwarty
Do Anusiawawa- Dziękuję za taką pozytywną ocenę mojej osoby, ale nie przejmuj się mną tak bardzo, jest to w sumie twój temat i rozmawiamy, przede wszystkim o tobie. Przepraszam, że się podłączam i że tak wykorzystuję ten temat. Ale odbieram cię w taki sposób że mnie też zbiera się na zwierzenia.

Witaj Donkryniu,
bardzo chętnie poznała bym Toją opinię, może dzięki rozmowie udało by mi się coś zrozumieć, może zmienić, na tą chwilę tak jak pisałam czuję się jak zbędne koło, nawet nie piąte. Może Twoje argumenty mnie przekonają i okaże się ze coś źle interpretuje. Na tą chwilę usuwa mi się grunt pod nogami. Nie wiem co mam myśleć, jestem strasznie skołowana. Szkoła na którą namówiłam męża stała się w pewnej chwili moim przekleństwem, a może to zaczyna się koniec mojego długoletniego związku????. Ale to już bardziej zawikłana i bardzo złożona tematyka nie wiem czy będziesz miał chęć z tak pogrążoną w smutku kobietą rozmawiać :-(. Chyba szukam pomocy ale błądzę jak dziecko we mgle :-(
Nie mniej i tak bardzo dziękuję za te pozytywne słowa
Pozdrawiam Smutna :-(
Odpowiedz
04-02-2013, 09:39,
#65
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Rozumiem Cię, Smutna. Myśle,że mnie też byłoby troche przykro, gdyby ktoś, kto jest moim przyjacielem, nagle zaczął zwierzać się innej kobiecie. Chociaż mój zwierza się rzadko, tylko ostatnio jakoś tak więcej, ale generalnie mężczyźni, przynajmniej ci, których znam, nie są skłonni do przesadnych zwierzeń. raczej są małomówni. dobrze, że jest takie forum jak to, i może porozmawiac normalnie na takie tematy, choć każdy ma inne przeżycia i doświadczenia, dobrze jest sie nimi gdzieś podzielić, gdzie jesteśmy anonimowi. Myślisz, że ja nie miałam trudnych relacji. co prawda nie "damsko-męskich " a raczej damsko-damskich. Miałam kiedys kogoś, kto wydawał mi sie przyjaciółką, znałyśmy sie od podstawówki, wspolnie chodziłysmy na zajęcia z chóru szkolnego, potem wspólne spędzanie czasu poza szkoła, razem dorastałysmy, znamy sie na wylot. ale odkąd nasze drogi sie troche rozeszły - ona przeprowadziła sie do innej dzielnicy, poszła na studia, znalazła nowych znajomych, i nie dość, ze sie mną nie interesuje, wiec i ja przestałam sie mną przejmowac. kiedys mocno mnie zraniła, mówiąc, ze nie podoba jej sie mój sposób bycia, że nie chodze po nocnych klubach, ze przez to nie mam faceta, zaczela mi wymyślac, jakie to mam wady. a wcześniej mi nic takiego nie mówiła. no i straciłam przyjaciółkę. ale za to ostatnio zyskałam tego przyjaciela, mężczyzne, ale on lubi i akceptuje mnie taką, jaka jestem i powiedział, zebym sie nie zmieniała Wink w przyjaźni damsko męskiej nie ma takiej dziwnej relacji, ze ktoś jest "ważniejszy" tylko dlatego, ze sie lepiej ubiera, a ktos "gorzej". dla mnie inne wartości są ważniejsze. no ale to juz przeszłośc. próbowałam naprawic swoją relacje z koleżanka, ale ona nie chce. wiec dziękuje. jakos ostatnio łatwiej mi sie porozumiec z męzczyznami niz z kobietami.
Odpowiedz
04-02-2013, 13:14,
#66
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Zwierzenia nie są takie złe, ba, przecież my, poniekąd również się tutaj zwierzamy. To normalne, każdy potrzebuje czasami odskoczni od rodziny, przyjaciół, którzy z reguły, zawsze mają wyrobione zdanie na dany temat. A obcy? Nie. Dlatego, właśnie tak dobrze czasami rozmawia się z kimś obcym, z kimś kto nas nie ocenia, z kimś kto nie ma wyrobionego zdania na nasz temat itd. itd. Problem pojawia się wtedy, gdy te zwierzenia przeradzają w coś głębszego. Ja, zawsze mówię w takiej sytuacji, żeby walczyć. O swoje szczęście, rodzinę, dotychczasowy poziom życia, ale, jestem też zdania, że "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść". Gdy poczujemy, że nasza walka nie daje żadnych efektów, to trzeba pozwolić tej drugiej osobie odejść, choćby po to, żeby móc na nowo ułożyć sobie życie. Chyba na takim właśnie etapie jest "donkryniu" i śmiem twierdzić, że to jest właściwa droga.
Odpowiedz
04-02-2013, 19:53,
#67
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Do Smutnej- Nie łam się, jeżeli chcesz porozmawiać jak zwykle powiem że nie ma problemu. Zastanawiam się tylko, czy nie będzie dla ciebie lepiej gdybyśmy porozmawiali na prywatnej stopie, może być ci tak łatwiej aniżeli na forum. Postaram się pomóc na ile będę potrafił Smile
Do Wiery- Pewnie w mojej sprawie masz rację, ale to i tak nigdy nie jest takie proste Sad Jednak zrobiłem pierwszy krok, szukam nowego, że tak powiem, nie skażonego towarzystwa, Pozwala mi to na pewno oderwać się od złych myśli. Dziękuję wszystkim z którymi mogę sobie też o tym porozmawiać
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
12-05-2014, 09:50,
#68
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
kobieta nigdy nie zrozumie faceta w relacji przyjacielskiej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS