Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
16-01-2013, 15:36,
#31
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Właśnie nie mogę poradzić sobie z tym uczuciem tęsknoty za Nim. Nie wiem, z jednej strony własnie serce chce byc z Nim w każdej chwili, ale wiem,że narzucanie sie 24h/d nie jest dobre. ech...właśnie walczę ze sobą ale wiem,że muszę wytrwac. każdy czasem ma duzo na głowie. a nei chce niczego popsuć bo jest baaaardzo dobrze między nami.
Odpowiedz
16-01-2013, 16:03,
#32
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Biorąc pod uwagę rozsądek, to myślę że dobrze robisz. Ja przyspieszyłem i spieprzyłem, dziś tego bardzo żałuję, bo związek się rozpadł a ja nadal cholernie tęsknie. Jeszcze dzisiaj znalazłem na kompie zdjęcia mojej byłej i jej córki z dobrych czasów i powiem że nie mogę się pozbierać ;( powiem że boli, i każdego dnia zastanawiam się co mogłem zrobić inaczej. Serce pęka, ja ją dalej cholernie kocham.
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
17-01-2013, 08:06,
#33
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Nigdy bym nie chciała miec takiego uczucia jak Ty. To straszne nie móc byc z osobą, która jest dla nas ważna. właśnie pośpiech nie jest wskazany. a bywają chwile, w których chce sie być z kims niemal na stałe. ale ta druga osoba też chce miec troche życia dla siebie, nietylko nas ale innych znajomych, rodzine...właśnie musze sie pozbyc tego mojego egoizmu...bede walczyć ze sobą
Odpowiedz
17-01-2013, 22:02,
#34
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Właśnie rozmawiałem z moją byłą, przyszła z małą do mnie. I szczerze powiem że po tej rozmowie nie chce mi się już żyć. Czasami ból jest nie do pokonania, czasami nie ma już nic w naszym sercu, zostaje pustka nie do wypełnienia, ja już nie wierze w Boga, bo gdyby istniał, nie skazywał by ludzi którzy się do niego modlą na takie cierpienie, a nawet jeżeli istnieje to na pewno nie jest ani sprawiedliwy ani nie jest miłością ;(
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
18-01-2013, 08:15,
#35
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Bóg istnieje, tylko trzeba znaleźć do niego odpowiednią drogę. Nie wierze, że wszystko u Ciebie stracone. Skoro ta dziewczyna przychodzi do Ciebie, to znaczy,że nie jesteś jej obojętny. Musisz tylko pokazać Jej, że Ci na Niej zależy. Nie można "stać z założonymi rekami" i mówić, że to koniec - jednocześnie nie robiąc niczego. Kobiety muszą wiedzieć, że mają oparcie w mężczyźnie. Smile Uwierzcie w siebie. Musisz pomyśleć, jak jej zaimponować. Np kup/zrób jej jakiś fajny prezent na urodziny/imieniny/walentynki/dzien kobiet ? Potem spróbujcie gdzieś sie spotkać, raz jeszcze i wyznać sobie wszystko i wybaczyć. czasami trzeba wiele nakombinowac, przejść długą i wyboistą drogę, ale przyjaźń i miłość wymagaja poświeceń. Pokaż Jej, że Ci na niej zależy. zaufajcie sobie raz jeszcze.
Odpowiedz
18-01-2013, 09:52,
#36
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Ja to próbowałem robić przez pół roku, to usłyszałem żebym jej dał święty spokój, ona przyszła tylko po to aby mi powiedzieć że nie chce mieć ze mną nic do czynienia. A najgorsze jest to.że tak naprawdę nie wiem dla czego. Nie ma już miejsca na działanie, uwierz mi że wcale nie stałem z założonymi rękami, a wychodzi że więcej bym przez to zyskał. To ewidentny koniec wszystkiego ;( boliSad
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
18-01-2013, 10:37,
#37
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Oj. Może ona na razie tak mówi. czasami ludzie, nawet najbardziej kochający małżonkowie czy najlepsi przyjaciele potrzebuja czasem od siebie odpocząć. ale niektórzy potrzebuja wiecej czasu, by za sobą zatęsknic. ile czasu trwa u Was ten stan ? muszę pomysleć, co Ci poradzić. ale trzeba probowac, jesli chcesz naprawić Wasze relacje
Odpowiedz
18-01-2013, 12:12,
#38
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Ten stan trwa pół roku, no nic muszę się usunąć z jej życia i taka jest prawda. A próbowałem na każdą możliwą stronę, w każdy możliwy sposób, teraz ostatni mi został, zniknąć z jej otoczenia. Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział " jeżeli ją naprawdę kochasz, to usuniesz się i dasz jej żyć" i tak widocznie muszę zrobić, tylko to jest cholernie trudne ale tak zrobię. Mam jeszcze jeden pomysł, ale jest bardzo radykalny i nieodwracalny.
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
21-01-2013, 08:33,
#39
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
To próbuj. Nie wahaj sie. nawet tonący brzytwy sie chwyta, tak Ty musisz próbować. żebyś nie żałował. czasami jest też tak, ze facet musi sie na chwile "oddzelić " od kobiety, wtedy ona za jakis czas odczuje brak Ciebie...a i tęsknota sie w jej sercu pojawi. Jeśli byliscie sobie bardzo bliscy to zatęskni.
Odpowiedz
21-01-2013, 14:01,
#40
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
(18-01-2013, 12:12)donkryniu napisał(a): Ten stan trwa pół roku, no nic muszę się usunąć z jej życia i taka jest prawda. A próbowałem na każdą możliwą stronę, w każdy możliwy sposób, teraz ostatni mi został, zniknąć z jej otoczenia. Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział " jeżeli ją naprawdę kochasz, to usuniesz się i dasz jej żyć" i tak widocznie muszę zrobić, tylko to jest cholernie trudne ale tak zrobię. Mam jeszcze jeden pomysł, ale jest bardzo radykalny i nieodwracalny.
Obawiam się, że ty ją bardziej kochałeś niż ona Ciebie, to po pierwsze. Po drugie, prawdopodobnie zagłaskałeś ją swoją adoracją, nie każdy to lubi, i bardzo często kończy to się tak: daj mi święty spokój, odczep się, co za natręt/natrętka? Związek praktycznie nie do odratowania w takiej sytuacji. Najlepsze co możesz zrobić, to zapomnieć o niej i zająć głowę czymś zupełnie innym. Dobrze by było gdybyś dużo czasu spędzał w towarzystwie innych ludzi. Może jakiś wyjazd, regularny sport, możliwości jest wiele!? Aha... i jeszcze jedno, nie rób głupstw, żaden człowiek nie jest tego wart. Jeżeli dobrze rozszyfrowałam Twoje słowa cyt. "bardzo radykalny i nieodwracalny", to pamiętaj, samobójstwo nie jest aktem odwagi, tylko aktem tchórzostwa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS