Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
15-01-2013, 08:06,
#21
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Bardzo mi miło, że mnie tak oceniasz, choć prawie mnie nie znasz. Ale często po sposobie pisania, stylu wypowiedzi możemy się przekonać o tym jaki jest nasz współrozmówca Smile Zawsze zależało mi na tym, by być pozytywnie nastawiona do ludzi, bo każdy zasługuje na szacunek. Rozwijanie naszych pasji jest bardzo ważne, szczególnie jest to potrzebne osobom samotnym, które potrzebują coś zrobić ze sobą. Ja mam kilka pasji - muzyka ( koncerty ), obserwowanie ptaków, podróże, fotografia...i w każdej z tych dziedzin jeśli je rozwijałam tzn np jeżdżenie na koncerty, na których poznałam innych fanów moich ulubionych zespołów, ptaki - zapisalam sie do pewnej orgaznizacji zajmującej sie ich ochroną i tez poznałam tam ludzi. statystowałam w programach tv - tam tez byli ludzie, i wiele innych miejsc. nie tylko praca i dom sa naszym zyciem. wyjdź do ludzi, uwierz mi. kogoś fajnego można poznać w każdym miejscu - w pociągu, na koncercie, w internecie. dobrze robisz, że korzystasz z forum - to znak, że chcesz kogos poznac. dziś internet zajmuje wiele czasu z naszego życia. dlaczego by tu nie znaleźc miłości. ja znalazłam wielu fajnych ludzi. probowałam nawet znaleźć moją druga połowke, ale na dzien przed planowanym spotkaniem on olał mnie Sad napisał, że nie może. mam nadzieje, że równiez sie poznamy osobiśce. a z jakiego jestes miasta ?
Odpowiedz
15-01-2013, 09:04,
#22
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Jest napisane przy Niku ale jeszcze dopisze, Dąbrowy Górniczej, czyli Śląska (dokładniej Czerwonego Zagłębia, żeby mnie Ślązacy nie zjechali) ale bardzo często bywam w Warszawie, bo z tam tond pochodzę, i gro mojej rodziny mieszka w Warszawie. A co do hobby, to niestety nie do końca moja wola, że tak pracuję. Po prostu pracuję u ojca, a że jest bardzo zła koniunktura na rynku. Powoduje to że ograniczyliśmy ilość pracowników,przez co my musimy więcej pracować, i często jestem tak bardzo zmęczony, że nie mam na nic innego sił. Mam nadzieję że sytuacja się poprawi ale na to muszę co najmniej rok poczekać. Jednak postanowiłem wyjechać teraz do Zakopanego z ludźmi z forum bo wreszcie po trzech latach jakiś urlop mi się należy (szkoda tylko że darmowy, no ale cóż)
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
15-01-2013, 09:45,
#23
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Oj, przepraszam za przeoczenie Wink To nie tak daleko. mam duzo znajomych na Śląsku. Wiem,dzis z pracą jest cieżko. Jedni jej nie mają, a inni musza za dużo pracowac. Moj przyjaciel pracuje w dwóch miejscach, często po kilkanaście godzin łącznie...nie zawsze ma nawet siły, by odpisac mi na maila, wtedy musze go zrozumiec. Dobrze, że wyjeżdżasz, nalezy Ci sie coś od zycia. Dzieki temu zapomnisz o trudach codziennego zycia. I może poznasz fajne osoby.
Odpowiedz
15-01-2013, 20:50,
#24
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Dzięki, i daj Boże. Szkoda że ty się nie wybieraszUndecided. No ale cóż jeszcze nie jeden wyjazd przed nami, może kiedyś się nam przytrafiSmile
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
16-01-2013, 07:52,
#25
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
No na razie niestety nie mogę...poza tym nie lubie zimowych wycieczek, wolę letnie ( tzn w miesiącach ciepłych ). z pewnościa na jakąś podróż sie wybiore.
Odpowiedz
16-01-2013, 08:37,
#26
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
No ja myślęSmile bo jak nie to...Tongue
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
16-01-2013, 09:10,
#27
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
To...? Smile
Odpowiedz
16-01-2013, 11:11,
#28
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Zobaczysz...Tongue a tak na poważnie to jak tam się sytuacja rozwija?
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
16-01-2013, 13:06,
#29
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
No chwilowo sie nie rozwija, znaczy mój przyjaciel jest ostatnio troche zajęty praca...jak ja nie lubie tych chwil rozłąki ( strasznie tęsknię za Nim, chciałabym przebywac, pisać i być z nim jak najczęściej ) ale nie moge sie narzucac co chwila. ech...no cóz.
Odpowiedz
16-01-2013, 14:46,
#30
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
Szacunek, ja przy moim związku nie potrafiłem się chyba nie narzucać i to mój wieczny błąd Dodgy
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS