Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co eliminuje faceta - z cech osobowości
24-11-2011, 21:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2011, 21:37 przez Meg.)
#1
Co eliminuje faceta - z cech osobowości
Dla mnie najgorsze to chyba kiedy facet jest kłamcą i nie potrafi być szczery
Odpowiedz
24-11-2011, 22:21,
#2
RE: Co eliminuje faceta - z cech osobowości
Zgadzam się z tą wypowiedzią
Odpowiedz
25-11-2011, 19:08, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2011, 19:10 przez vavis.)
#3
RE: Co eliminuje faceta - z cech osobowości
(24-11-2011, 21:36)Meg napisał(a): Dla mnie najgorsze to chyba kiedy facet jest kłamcą i nie potrafi być szczery

Wiesz coś Ci powiem z własnego doświadczenia. Gdy miałem 20 lat byłem szczery do bólu co nie każdemu się podobało ale wówczas miałem to gdzieś. Po prostu taki byłem jeśli coś mi się nie podobało nie ukrywałem tego podobnie jak nie ukrywałem emocji oraz uczuć. Z czasem życie, a przede wszystkim KOBIETY nauczyły mnie, że ludzie wcale nie lubią szczerości ani prawdy.

Jeśli przyznajemy się do uczuć, które są odwzajemniane wówczas otrzymujemy "nagrodę". Natomiast gdy przyznajemy się do czegoś złego jesteśmy "karceni". To po co się do tego przyznawać?
Odpowiedz
25-11-2011, 19:45,
#4
RE: Co eliminuje faceta - z cech osobowości
Kłamstwo dla obu płci ;-)
I don't need a sex. Life fucks me everyday. Blush

Czym jest miłość? W moim mniemaniu jest to: namiętność, podziw i szacunek. Jeśli człowiekowi są dane dwa z tych elementów, to wystarczy. Jeśli wszystkie trzy, to nie musi umierać, by trafić do nieba.
William Wharton Heart
Odpowiedz
25-11-2011, 19:46,
#5
RE: Co eliminuje faceta - z cech osobowości
Coś w tym jest.
Ja myślałam, że ludzie wolą szczerość, ale faktycznie trzeba mieć odwagę żeby przyjąć szczerość
Odpowiedz
25-11-2011, 20:58,
#6
RE: Co eliminuje faceta - z cech osobowości
nie każdy potrafi przyjąć do siebie szczery przekaz informacji , choć wydaje nam się ( nam czyli wiekszości) że chcemy znać prawdę i tylko prawdę choćby miałabyć ta najgorsza - ale rzeczywistość to weryfikuje i niesmak pozostaje czasami gorszy niż życie w poczuciu kłamstwa - jeśli chodzi o mnie preferuje szczere wyznania i do tego dążę jednak mam świadomość że coś za coś znam prawde bo chciałam ją znać , a że gorzka bywa , a nikt mi nie kazał się upierać by ją znać ( to tak dla tych którzy za wszelką cenę chcą znać prawde a potem wojny o nią toczą )
Odpowiedz
25-11-2011, 21:03,
#7
RE: Co eliminuje faceta - z cech osobowości
prawda wyzwala, warta jest poznania.... po co się oszukiwać...
Odpowiedz
25-11-2011, 21:09,
#8
RE: Co eliminuje faceta - z cech osobowości
no właśnie po co ? więc czemu tyle osób jednak prawdy się boi skoro wyzwala - to raczej indywidualna kwestia ( osobowość , przeżycia , nastawienie ) nie można oczekiwać że każdy chce znać prawde - niektórzy wolą nie wiedzieć nie słyszeć tak im lżej ...
Odpowiedz
25-11-2011, 21:14,
#9
RE: Co eliminuje faceta - z cech osobowości
po to by było prościej tyle, że mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że ta prawda prędzej czy później i tak wyjdzie i znacznie bardziej zaboli... Poza tym czy potrafisz przyjąć/usłyszeć prawdę, która może zaboleć?
Odpowiedz
25-11-2011, 21:22,
#10
RE: Co eliminuje faceta - z cech osobowości
ja wole prawdę...trudno że czasem boli, ale przez to nie buduję w sobie innych "prawd"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS