Ankieta: czy wstydzisz sie rozmawiać o seksie?
Tak
15.79%
3 15.79%
Nie
84.21%
16 84.21%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Byłbym coś napisał, ale...
25-11-2011, 21:02,
#11
RE: Byłbym coś napisał, ale...
bojowe nastawienie dziewczyny macie Wink
Odpowiedz
25-11-2011, 21:20,
#12
RE: Byłbym coś napisał, ale...
(25-11-2011, 20:39)Meg napisał(a): Co się sieje to się zbiera.... jedna wielka prawda

szkoda tylko , że działa z opóźnionym zapłonem i na na tę sprawiedliwą oliwę się czasem długo "czeka" - wredny jestem Tongue czasem
Odpowiedz
25-11-2011, 22:03,
#13
RE: Byłbym coś napisał, ale...
a czasami plony szlag trafić potrafi i co wtedy ? a się tyle pielęgnowało i starało i ojojoj ....
Odpowiedz
02-12-2011, 12:03,
#14
RE: Byłbym coś napisał, ale...
(22-11-2011, 14:38)Albercik napisał(a): się wstydzę Rolleyes
nie wiem, czy seks nie jest zbyt osobistą sprawą, by o nim wypowiadać się publicznie.
Szczególnie wśród nas Singli, gdzie wiadomo, że z tym bywa różnie

ankieta pokazuje nam jak wiekszosc nie ma problemow z rozmowa w temacie sex , jednak bardzo malo jest pisanych wypowiedzi a temat ciekawy i w sumie powinien byc pouczajacy dla czytajcych Cool sex jest fajna sprawa w kazdym wieku ale podejscie do niego nie dla kazdego jest proste jak i sex nie jest prosty wiem wiem napisze mi ktos ze zaprzeczam sama sobie ale z sexem jak i z charakterem ludzkim ile ludzi tyle charakterow ile ludzi tyle....orgazmow czy pieszczot . jak dla mnie najwazniejsza rzeczą jest umiejetnosc rozmowy ze swoim partnerem o swych fantazjach erotycznych i mozliwosc ich realizowania wspolnie . mapa erotyczna kobiety czy mezczyzny jest spora wiec tylko od nas samych zalezy czy pozostaniemy przy ruchach frykcyjnych czy .....rozwiniemy swą........fantazje SmileSmile a ...kolezenstwo co na to????SmileWink

Odpowiedz
03-12-2011, 13:04, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2011, 13:04 przez venus.)
#15
RE: Byłbym coś napisał, ale...
istotna jest otwartość , spontaniczność , fantazja , pomysłowość , wówczas sex nigdy się nie stanie rutyną i samymi ruchami posuwisto- zwrotnymi Wink
Odpowiedz
06-12-2011, 11:33,
#16
RE: Byłbym coś napisał, ale...
(03-12-2011, 13:04)venus napisał(a): istotna jest otwartość , spontaniczność , fantazja , pomysłowość , wówczas sex nigdy się nie stanie rutyną i samymi ruchami posuwisto- zwrotnymi Wink

dokladnie wenus dokladnie Wink ale musze tez napisac ze sporadycznie nik pasuje do.....tematu pozdrawiam Smile

Odpowiedz
06-12-2011, 17:59,
#17
RE: Byłbym coś napisał, ale...
mnie nie wstyd ale ja nie widze sensu w tych razmowach
po co mówic o tym co trzeba dzialac
Odpowiedz
06-12-2011, 18:03,
#18
RE: Byłbym coś napisał, ale...
no właśnie....

ale jak pisałam wcześniej single nie żyją w relacjach tylko się w tym temacie doktoryzują.....

jestem tego samego zdania co Ty....
Odpowiedz
07-12-2011, 00:15, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2011, 00:22 przez venus.)
#19
RE: Byłbym coś napisał, ale...
podchodząC tak macająco do tematu ( a zauważyłam że udzielacie się w innych ) to ja bym skwitowoła - po co cokolwiek pisać od siebie ?! problem jest inny działać , mówić , robić to zupelnie inne kwestie - odpowiedziałam bez zbędnych wywodów w niejednym temacie mogłabym się poudzielać , ale po co w sumie ?!A W TYM jakoś cicho , pusto , licho a dlaczego? bo nie ma sensu zbędne pisanie sens ma działanie ? moge podziałać w innych tematach na tym forum ale są tak trywialne , że nie wiem od czego zacząć po czym zamykam strone. A sex ? ja nie narzekam - doktoratu w tym temacie akurat nie mam - bo ??? po co ? pytam ?! to tak w kwestii doktoryzacji - to chyba zależy jakie kto ma podejście - ja akurat tej prawdy nie przyspisuje singlom Nuda
Odpowiedz
07-12-2011, 21:57,
#20
RE: Byłbym coś napisał, ale...
umknęło mi jedno zdanie iż powyższy tekst został napisany z dużżżżym "przekąsem " , skusił mnie pewien eleborat jaki otrzymałam na pwCool
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS