Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Związek
30-12-2015, 22:34,
#31
RE: Związek
niektorzy Sa tak pokreceni zyciowo,ze sami nie wiedza czego chca przy okazji robioac innym bigos w zyciu....wg mnie wspolne pasje,przyjazn to podstawa zwiazku..gdy ktos tego nie jest pewien niech nie robi nikomu nadziej..bo potem rodza sie podejrzenia..ludzie nie ufaja sobie i kazdy inny zwiazek traci na tym...pozdrawiam
Odpowiedz
22-01-2016, 10:23,
#32
RE: Związek
(29-12-2015, 23:14)DerDuestere napisał(a): Mój jedyny związek trwał 5 miesięcy i sam go dość brutalnie zakończyłem. Poza tym podejmowałem jakieś bardzo niemrawe próby poznania kogoś przy okazji szkoły czy studiów, ale chyba bardziej, bo tak trzeba. W rzeczywistości robię wszystko, żeby żaden związek mi się nie przytrafił. Nie wiem dlaczego.

Dobrze robisz! Powiem ci tez dlaczego tak robisz. Poniewaz podswiadomie wiesz, ze zwiazek z kobieta jest nic nie wart.
Odpowiedz
20-02-2016, 18:06,
#33
RE: Związek
Zgadzam się z gifie25.
U mnie 21 burzliwych lat. Mam 44. Od 4 sama. I niby dobrze mi z tym a czasem nie bardzo.
Odpowiedz
20-05-2016, 20:38, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2016, 08:48 przez longer.)
#34
RE: Związek
zakochalem sie w pieknej blondynie moja babcia chce mnie z nia zwiazac ma bardzo dobre serce babci cytat troche sie pobawie i gorala zostawie ze zwiazkiem nie igra sie z ogniem piszcie podpowiadajcie jak mam sie zachowac
Odpowiedz
26-08-2016, 21:19,
#35
RE: Związek
U mnie 4 lata najdłużej
Odpowiedz
26-08-2016, 22:29,
#36
RE: Związek
najdłużej 6, z tego 3 w narzeczeństwie...teraz się rozpadł niedawno 3 letni związek i chociaż to lepiej dla nas obojga to i tak tęsknię za nim.
Odpowiedz
27-08-2016, 11:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2016, 12:23 przez Osamotniony.)
#37
RE: Związek
A ja powiem tak, w moim przypadku nigdy nie było żadnego związku z żadną kobietą, a tylko były to relacje: kolega-koleżanka i nic poza tym.
Jeżeli ja nie mogę trafić na właściwą kobietę, bo jest to spowodowane jakimiś tam przeszkodami i wrednym losem dla mnie, to nie robię tego na siłę.

W takich sytuacjach, czy chce, czy nie chce, muszę zaakceptować fakt, że nie jestem z kobietą.
Bo zmuszanie się do kogoś, aby tylko z kimś być, moim zdaniem jest głupotą i desperacją.
To jest takie "robienie z siebie debila".
Ja bym się bardzo cieszył, gdybym tylko miał dobrą dla mnie koleżankę, a nigdy takiej nie miałem.

Żaden związek partnerski nie wyjdzie, nie uda się jeżeli nie spotkają się dwie osoby, mające podobne poglądy, myślenie, charakter i, co istotne, wspólne zainteresowania.
Na to się składa kilka czynników, a jednym z nich jest "chęć bycia razem".
To nie jest tak, że, jak ktoś, gdzieś się poznaje, to od razu ludzie będą razem, wszystko będzie fajnie i pięknie.
Wielu ludzi w taki sposób myśli, że "będzie fajnie, kolorowo", ale w rzeczywistości, to różnie się układa.
Być z kimś, tylko dla samej "zabawy", dla przyjemności, to zawsze będzie na krótką metę.
To są tylko "chwilowe momenty", które prędzej czy później się kończą.

W takich sytuacjach, lepiej być singlem, a dobrze się na tym wyjdzie dla samego siebie.
Wiem, co mówię, bo kilka razy miałem taką sytuację i jakieś doświadczenie jest.
Jestem SINGLEM i fajnie mi z tym.
Odpowiedz
28-08-2016, 14:31,
#38
RE: Związek
U mnie te dwa najdłuższe trwały odpowiednio 8 i 13 lat. Pierwszy szczeniacki, mniej udany. Drugi wspominam bardzo dobrze. Później dorobiłem się wspaniałej córy i choć nie jestem z jej matką, to wspieram je jak mogę a małą rozpieszczam do granic absurdu i takim singlem postanowiłem zostać, bo mi dobrze z tym.
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz
29-08-2016, 10:12,
#39
RE: Związek
Sing my bylibyśmy parą idealną....ja pracoholik, nigdy mnie w domu nie ma, a jak jestem to padam na twarz i budze się rano Tongue ślubu nie wymagam, Ty potrafisz podobno nieźle gotować więc z głodu nie padniesz Tongue nie marudziłabym Ci za uszami Big Grin a jak kupię moto, to już całkiem zejdę Ci z oczu Big Grin Wink
Odpowiedz
04-09-2016, 14:07,
#40
RE: Związek
Hehe, podobno właśnie takie związki mają szansę przetrwać najdłużej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS