Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co mam robić ?
01-09-2012, 23:48,
#1
co mam robić ?
Opowiem wam moją historie... poznałem w pracy fajna dziewczynę , pannę z dzieckiem zaczeliśmy rozmawiać i okazało się że mamy dużo wspólnych tematów .po pracy potrafiliśmy przegadać po kilka godzin na Fb , po kilku miesiącach ona odeszła z pracy i za nic niechciała się spotkać ... przez internet potrafiła rozmawiac o wszystkim... potem niebyło jej przez 3 tygodnie gdy się pojawiła na Fb oznajmiła mi że wyjechała za granicę lecz gdy przyjedzie to się zobaczymy i wcześniej zadzwoni. Czekałem cierpliwie 3 miesiące i dowiedziałem się od niej że była ale musiała szybko wracać... czuje się oszukany i nie wiem co otym myśleć.na fb sama mnie zaczepiała a teraz traktuje mnie jak powietrze i pisze tylko wtedy jak ma problem albo doła.potem sytuacja się powtórzyła przyjechała ale nic nie powiedziała , zdenerwowałem sie i usunełem ja z Fb i 2 mies. cisza... co robić dalej mi zależy mimo że mnie oszukała , czy mam starać sie dalej i się odezwać??? Kolega mowi mi żebym dał sobie spokój bo to pustak i widzi tylko czubek własnego nosa... zastanawiam się czy to nie prawda bo juz kilkakrotniie zwalniali ją z rożnych firm bo miała lewe ręce i była pyskata i miała zero pokory...poradzcie ! czekac az sie odezwie czy nie warto sie w to pakować?
Odpowiedz
02-09-2012, 10:59,
#2
RE: co mam robić ?
Twój kolega ma rację. Bądź mądry i posłuchaj jego rady. A żeby nie myśleć o tej popapranej dziewczynie i o tym jak podle Cię traktowała, zaangażuj się w życie tego forum Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
02-09-2012, 11:06,
#3
RE: co mam robić ?
Popieram przedmówczynię.
Skoro koleżanka nie była chętna na spotkania i jedynie "spotykaliście się" na fb czyli w świecie wirtualnym, to od początku było widać, że nie ma szans na przejście na świat rzeczywisty. Podejrzewam, że dla koleżanki była to odskocznia od skomplikowanego świata realnego, a teraz kiedy zaczęła sobie go układać zagranicą już ma nowe inne życie.
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
02-09-2012, 14:49,
#4
RE: co mam robić ?
co masz robić ? Powtórzę krótko za innymi ODPUŚCIĆ.
Odpowiedz
02-09-2012, 15:30,
#5
RE: co mam robić ?
Karol777 masz ukryty wiek, ale mam wrażenie, że jesteś bardzo młodym człowiekiem. Całe życie przed Tobą i poznasz jeszcze mnóstwo fajnych kobiet, a wśród nich wybrankę swojego serca. Od początku było widać, że koleżanka z pracy nią nie była, poza służbowymi spotkaniami w pracy i po pracy światem wirtualnym nic więcej Was nie łączyło. Tak na prawdę zakochałeś się w wyobrażeniu o niej a nie w samej niej, bo w gruncie rzeczy nigdy tak na prawdę nie byłeś wstanie jej poznać.
Głowa do góry i do dzieła, mnóstwo kobiet czeka na poznanie Ciebie. Wink
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
02-09-2012, 15:41,
#6
RE: co mam robić ?
Karolku zapomnij..."tego kwiatu,to pół światu".
Rozglądnij się wokół i zacznij nowe życie Angel
Odpowiedz
02-09-2012, 18:59,
#7
RE: co mam robić ?
Karol, powiem krótko nie warto się w to pakować, życie jest zbyt piękne i zbyt krótkie aby starać się dalej to ciągnąć. Wiem, że serce boli, bo mówiła, bo obiecywała, bo fajnie się gadało... piękne słowa nie są prawdziwe, prawdziwe nie są piękneSmile trochę czasu upłynie zanim dojdziesz do siebie, a potem to już przed Tobą same dobre dniSmile
Odpowiedz
04-09-2012, 08:32,
#8
RE: co mam robić ?
Wszyscy już napisali to co trzeba. Skoro nie doceniła ciebie wczesniej jak zawsze byłeś i sie starałes to odpuść. Jeśli przez ten czas nawet nie zatęskniła to sprawa jasna. Nie była warta tego wszystkiem ;-) Nieraz przez to przechodziłem i wiem że łatwo się mówi "odpuść", a w głębi duszy czuje sie co innego mimo zranienia Wink
Odpowiedz
04-09-2012, 08:50,
#9
RE: co mam robić ?
Czas leczy rany, a nowo poznane osoby pozwalają zapomnieć o smutku i cieszyć się teraźniejszością.
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
04-09-2012, 08:54,
#10
RE: co mam robić ?
Dokładnie, najgorsze co człowiek może zrobić to zamknąć się w czterech ścianach, rozpamiętywać i użalać się nad sobą.

Czy nie lepiej wyjść do ludzi? A nuż pozna się kogoś, kto sprawi, że ta nieudana "miłość" odejdzie w niepamięć Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS