Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Singlowe Podróże
17-11-2015, 20:40,
#31
RE: Singlowe Podróże
No i bardzo fajnie. Pieniny to raczej mało popularne w Polsce góry. O Bieszczadach, Tatrach, a nawet Karpatach słyszy się często. Szkoda, że nie ma większych zdjęć.
Odpowiedz
22-11-2015, 22:36,
#32
RE: Singlowe Podróże
(17-11-2015, 20:40)Wusios napisał(a): No i bardzo fajnie. Pieniny to raczej mało popularne w Polsce góry. O Bieszczadach, Tatrach, a nawet Karpatach słyszy się często. Szkoda, że nie ma większych zdjęć.

Galeria się pojawi... tylko trudno mi powiedzieć kiedy, bo tradycyjnie czasu na wszystko brakuje...

pozdrawiam
Maxy
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
Odpowiedz
25-11-2015, 18:09,
#33
RE: Singlowe Podróże
"Pieniny są piękne…" Jesienią są ... ech... Już za nimi tęsknie
Odpowiedz
25-11-2015, 19:41,
#34
RE: Singlowe Podróże
Tak zwłaszcza widok na Trzy Korony od strony Czerwonego Klasztoru i słynna Owczarnia w Jaworkach gdzie można posłuchać wspaniałego jazzu.
Odpowiedz
20-08-2016, 12:07,
#35
RE: Singlowe Podróże
Imperatorowa się buja po Austrii i wiecie co....pięknie tu jak cholera.
Odpowiedz
28-03-2018, 18:07, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2018, 18:31 przez Asia.)
#36
RE: Singlowe Podróże
.....
Odpowiedz
30-06-2019, 18:35,
#37
RE: Singlowe Podróże
witam,
Stare Dobre Małżeństwo - mam jeden wolny bilet na koncert.
Krynica Zdroj, 14 lipiec. Pijalnia Główna.
Miejsce siedzące obok mnie.
Może ma ktoś ochotę?
pozdrawiam
Violeta
Odpowiedz
02-07-2019, 20:58,
#38
RE: Singlowe Podróże
Cześć Wam.
Jestem tu pierwszy raz. Zastanawiam się nad wyjazdem do Zakopanego 24-08-19.Czy ktoś może się podzielić wrażeniami z wcześniejszych wycieczek jak to mniej więcej wygląda i czy warto itp.
Pozdrawiam
Odpowiedz
17-03-2021, 19:10,
#39
RE: Singlowe Podróże
hej wszystkim

Właśnie stoję przed takim dylematem: zawsze w ramach podróży wybierałam plecak i mapę, ale po roku pandemii, która mnie wymęczyła pod każdym względem zamarzyły mi się luksusowe wakacje, ekskluzywny wyjazd z biurem podróży - płacę i jadę, a ktoś za mnie wszystko organizuje, od A do Z. Czy ktoś może zdecydował się na wyjazd tego typu? Interesują mnie wakacje " szyte na miarę ", czyli określam zakres potrzeb i wiem, że dostanę to czego chcę, że ustatysfakcjonuje mnie to powiedzmy w 90 procentach... Znacie jakieś biura podróży, organizatorów, którzy naprawdę kompeksowo i na najwyższym poziomie organizują luksusowe wyjazdy? Preferowane kierunki to Dubaj, Meksyk, Zanzibar, Kenia ale nie koniecznie. Póki co dostałam namiar na tę firmę travelstories, ale szczerze mówiąc chętnie porównałabym oferty. Dajcie znać jakie macie doświadczenia z takimi zorganizowanymi wyjazdami. Pozdrawiam wszystkich podróżujących singli Wink
Odpowiedz
24-03-2021, 19:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2021, 22:35 przez Asia.)
#40
RE: Singlowe Podróże
Planuję luksusowe wakacje gdy tylko sytuacja z pandemią się uspokoi. Czy korzystał ktoś może z tego biura podróży? travelstories.pl Zostało mi polecone jako spełniające oczekiwania pod każdym względem jeśli chodzi o organizację i komfort. Ma ktoś jakieś doświadczenia z ekskluzywnym wyjazdem szytym na miarę potrzeb z tą firmą?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS