Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Singlowe Podróże
19-02-2014, 22:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2014, 22:11 przez Kejmur.)
#21
RE: Singlowe Podróże
Cytat:Wprost uwielbiam wypowiedzi i komentarze oparte na doświadczeniu innych ludzi... to niesamowite, że potrafisz skrytykować jakieś miejsce nie będąc tam... to trochę tak, jakby nie lubić jeść pomarańczy nigdy żadnej nie próbując, ale cóż... chyba coraz częściej tak bywa, że ludzie wypowiadają się na tematy o których gdzieś słyszeli, bo tak najłatwiej...

pozdrawiam
Maxy

Dzisiaj by być 'ekspertem' i skomentować temat wystarczy poserfować w internecie, wierzyć we wszystko co oferuje (bo po co weryfikować informacje w innych źródłach Big Grin) i już można brzmieć jak ekspert np. medycyny nawet nie przeglądając poważnych podręczników o tej tematyce. Typowe w dzisiejszych czasach Wink.

Z zagranicznych wyjazdów (dawno temu) wspominam wyjazd do Norwegii na mecz Polaków z Norwegami (wygraliśmy 3-2 po 2 bramkach Olisadebe i Karwana). Podobał mi się kameralny stadion na którym się rozgrywał mecz (Ulleval Stadium) ze świetną widocznością wydarzeń na murawie. Tak, to jeszcze było za Engela, wyjechałem wtedy z ojcem i dziadkiem (i razem z kibicami Lecha akurat). Potem jeszcze oglądanie norweskich fjordów... ahh, to było coś Wink. W sumie przydałoby się teraz zorganizować coś podobnego, tylko już na własną rekę Wink.
Odpowiedz
21-02-2014, 22:38,
#22
RE: Singlowe Podróże
A gdzie dokładnie byłeś w Norwegii? Pamiętasz? ja byłam w Bergen,a najdalej na północ to w Alesund. Fiordy faktycznie - coś pięknego... Marzy mi się jeszcze kiedyś pojechać tam całkiem na północ na Lofoty.
No ale, że do tanich taki wyjazd nie należy, to sobie pewnie jeszcze trochę poczekam...
Odpowiedz
25-02-2014, 13:06,
#23
RE: Singlowe Podróże
z fajnych i bliskich miejsc to polecam Bornholm, można zabrać rower na prom i spędzić weekend w naprawdę pięknym i mało zatłoczonym miejscu Smile
Odpowiedz
22-03-2014, 20:37,
#24
RE: Singlowe Podróże
(21-02-2014, 22:38)Ania z Opola napisał(a): A gdzie dokładnie byłeś w Norwegii? Pamiętasz? ja byłam w Bergen,a najdalej na północ to w Alesund. Fiordy faktycznie - coś pięknego... Marzy mi się jeszcze kiedyś pojechać tam całkiem na północ na Lofoty.
No ale, że do tanich taki wyjazd nie należy, to sobie pewnie jeszcze trochę poczekam...

Powiem szczerze, że dokładnie już nie pamiętam. Ten wyjazd był dosyć krótki (punkt fiordowy to był głównie szybki dodatek do wyjazdu), bo głównie z ojcem i dziadkiem wtedy jechałem na mecz Norwegia - Polska o czym już wspominałem Wink.

A Norwegię chętnie bym jeszcze kiedyś zobaczył, ale Norwegia generalnie jest krajem drożyzny, więc raczej w najbliższym czasie też mi się nie zapowiada.
Odpowiedz
25-03-2014, 14:34,
#25
RE: Singlowe Podróże
Zgadzam się jest to drogi kraj Smile Więc najlepiej zwiedzić raz na mieć dobre wspomnienia Smile
Odpowiedz
03-04-2014, 07:58,
#26
RE: Singlowe Podróże
oj to zależy gdzie się kupuje, generalnie podróżowanie pociągami np. kosztuje dużo, ale jak masz dobry rower to możesz go ze sobą zabrać do Norwegii
Odpowiedz
14-04-2014, 08:27,
#27
RE: Singlowe Podróże
Samemu podróżuje się lepiej. Można się lepiej zrelaksować
Odpowiedz
12-05-2014, 19:40,
#28
RE: Singlowe Podróże
Temat przypomniał mi jak dwadzieścia lat temu komary mnie ssały na wyprawie po Biebrzańskim Parku Narodowym aby czerwone bagna zobaczyć Smile...sobie poczytam co tam kto pisze dziś na ten temat .
Odpowiedz
30-12-2014, 18:29,
#29
RE: Singlowe Podróże
(14-04-2014, 08:27)dadara napisał(a): Samemu podróżuje się lepiej. Można się lepiej zrelaksować

Czy ja wiem, nawet zdrzemnąć się w pociągu nie możesz, bo nikt Ci plecaka nie przypilnuje...
Odpowiedz
17-10-2015, 11:30,
#30
RE: Singlowe Podróże
Hej...

reaktywujemy naszego podróżniczego bloga Wink
się pojawił nowy wspis:
http://podroze.singlerelax.pl/pieniny-sa...la-singli/

ło Pieninach... tym razem...

pozdrawiam
Maxy
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS