Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam :-)
28-08-2012, 07:41,
#1
Witam :-)
Cześć, jak się macie?

Nie jestem najlepszy w rozpoczynaniu rozmowy Smile Może coś powiem o sobie. Jestem chłopakiem ze Szczecina mający własne zasady. Lubie pomagać innym, ale idealny nie jestem. Bywam trudny, ale podobno warto mnie poznać Smile Mam na imię Paweł.

Kogo szukam ? Kogos całkiem zwykłego, a przez to niezwykłego. Lubię rozmawiać o wszystkim mimo swojej niesmiałości. To może na początek byłaby osoba chętna po prostu do rozmowy, a dalej kto wie?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, życze miłej zabawy i dnia Wink
Odpowiedz
28-08-2012, 08:09,
#2
RE: Witam :-)
Witaj na forum Smile

Sory, że tak " z grubej rury" na samym początku wypalę, ale chciałabym, żebyś miał jasność i oszczędził sobie rozczarowania.

To forum to nie portal randkowy.

Jeśli jednak chcesz kogoś znaleźć, a jak sam piszesz "jesteś trudny" to proponuję nie namawiaj dziewczyn, żeby "w ciemno" na tę "trudność" się narażały.

Odkryj się trochę choćby poprzez wypowiedzi w wątkach na różne tematy, jakie są na forum nt. seksu, miłości, prowadzenia domu.. napisz jakie jest Twoje zdanie, co myślisz...

Jestem pewna, że jeśli znajdą się osoby, którym Twoje wartości i sposób myślenia/ postępowania będzie bliski to nawiążą z Tobą kontakt.

Obawiam się, że zostając tylko przy tym jednym wpisie skażesz się na zniknięcie w Otmęcie nowych wpisów Smile

Pozdrawiam Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
28-08-2012, 08:13,
#3
RE: Witam :-)
Tak wiem i rozumiem. Fakt moja wypowiedź tak wygląda, a nie miała aż tak wyglądać. Nie szukam miłości czy coś tylko rozmowy z ciekawymi, a później kto wie.

Poudzielam się to fakt, ale chyba wypadało się pierw przedstawić Smile

Co do mojej trudności to zapewne przesadzam, bo w końcu tu jestem, a moja niesmiałośc to powód tej trudności Smile
Odpowiedz
28-08-2012, 08:15,
#4
RE: Witam :-)
Oczywiście, przywitanie zawsze mile widziane Smile i stawia forumowicza od razu w dobrym świetle Tongue

Witamy Cię jeszcze raz i mam nadzieję, może skusisz się kiedyś na jakieś wyjazdy, ba! może sam jakiś zorganizujesz i nas zaprosisz Wink
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
28-08-2012, 08:30,
#5
RE: Witam :-)
Kto wie Wink Nigdy nic nie wiadomo. Póki co sobie czytam i "próbuję" się wypowiedzieć Big Grin I jak to określiłas moja droga. Staram się poznac i pokazać dlaczego jestem trudny hehe Big Grin I poddam to waszej ocenie, a nie mojej Smile
Odpowiedz
28-08-2012, 15:33,
#6
RE: Witam :-)
Witam również kolegę ze Szczecina..
Dobrze DeeDee Cię wprowadziła w arkana tego forum.Tak więc kolego wykazuj się pomysłami, bądź aktywny. Może uda Ci się zorganizować grupę fajnych ludzi, z którymi będziesz się spotykał- tak jak nasza warszawska.Smile
A może w niedalekiej przyszłości dotrzesz na nasz zlot!!Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS