Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A może Tatry... Od 25 sierpnia
02-07-2012, 23:36,
#1
Lightbulb  A może Tatry... Od 25 sierpnia
Witam serdecznie Smile

Poszukuję współtowarzysza/-ki do aktywnego spędzenia 8-10 dni sierpniowo/wrześniowych w Tatrach. Interesuje mnie przede wszystkim zdobywanie wyższych partii gór jak np. wejście na Rysy, Świnicę, a nawet przy sprzyjających wiatrach zawitanie na Orlą Perć. Miło byłoby podziwiać panoramy Tatr mając nieopodal towarzysza doceniającego uroki naszych pięknych gór i nie lękającego się czasem nieco ekstremalnych szlaków.
Wszystkich zainteresowanych wielogodzinnymi i wyczerpującymi wędrówkami po górach zapraszam do dalszej konwersacji Smile

Pozdrawiam
06-07-2012, 08:38,
#2
RE: A może Tatry... Od 25 sierpnia
A ja bym sie z checia pisal, ale prawdopodobnie dopiero po 10 wrzesnia. Termin niestety bede musial jeszcze potwierdzic, bo sierpien mam goracy w pracy i nie wiem kiedy zakonczymy projekt. Wedrowki gorskie mi nie straszne, ale w Tatrach nie bylem zbyt wiele razy, z checia nadrobie ta zaleglosc.
Ale wrzesien to juz po sezonie, ludzi mniej, ceny nizsze i wiecej dostepnych kwater.
06-07-2012, 09:18,
#3
RE: A może Tatry... Od 25 sierpnia
Telemarek, sorry że się wtrącam, ale jak nie bywałeś w Tatrach często, obawiam się, że ten szlak może być za trudny.

Nie chcę Cię zniechęcać, ale jeśli o tym myślisz poważnie to proponuję już zacząć się wprawiać w górskich wycieczkach.

Za dużo się słyszy o wypadkach niedoświadczonych turystów w Tatrach. Do gór, nawet Tatr, trzeba mieć zdrowy dystans i respekt Smile

Pozdrawiam Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
06-07-2012, 16:24,
#4
RE: A może Tatry... Od 25 sierpnia
No chyba nie do konca sie zrozumielismy DeeDee.
Wspomnialem tylko, ze nie bylem zbyt wiele razy w Tatrach, ale nie oznacza to, ze nie chodze po gorach. Bylem w dosc wielu miejscach, sporo wyzszych i trudniejszych szlakach, raczej nie spodziewam sie, zebym byl dyszacym spowalniaczem grupy Wink
Tatry chcialbym odwiedzic, bo majac je kiedys prawie pod nosem odkladalem to zawsze na pozniej, a teraz sie okazuje, ze nie znam gor, ktore kiedys mialem 100 km od domu.
Tak wiec nie martw sie, dam sobie rade, ale dzieki za troske Wink
06-07-2012, 22:20,
#5
RE: A może Tatry... Od 25 sierpnia
aaah sorry, to rzeczywiście źle Cię zrozumiałam Smile

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci miłych chwil i pięknych widoków w wysokich Tatrach Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
06-07-2012, 23:40,
#6
RE: A może Tatry... Od 25 sierpnia
No niestety.Dziś przeczytałam na stronie TOPR, że szlak na Rysy został zniszczony przez obsuwiska kamienne. Tak więc wyprawa na Rysy raczej odpada Sad Choć jest jeszcze słowacka strona - jak i inne ciekawe szlaki po polskiej stronie Tatr, choćby do Przełęczy pod Chłopkiem Smile

Telemarek -- niestety sierpniowo/wrześniowy urlop mam już wpisany w grafik, więc z początkiem września będę już powoli szykowała się na wyjazd w drogę powrotną.

Pozdrawiam
07-07-2012, 18:40,
#7
RE: A może Tatry... Od 25 sierpnia
Trudno, moja jedyna nadzieja zatem to kolejne opoznienie w projekcie, ktore nie jest wcale takie malo prawdopodobne.
Jakby cos sie u mnie zmienilo, bede sie odzywal.
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS