Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
14-01-2016, 14:24,
#11
RE: Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
(10-01-2016, 20:04)solitario napisał(a): Zgadzam się z Asia trzeba sie cieszyć z każdej chwili życie jest krótkie zresztą ten kto lubi Tatry musi być pogodnym człowiekiem góry nie lubią ponuraków .
Zainteresowania czy hobby pozwalają uciec od samotności w inny świat , pomagają w poznawaniu ludzi o podobnych zainteresowaniach .

dokładnie tak Smile
Odpowiedz
14-01-2016, 16:32,
#12
RE: Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
czyli lubisz i Tatry i masz hobby
Odpowiedz
15-01-2016, 21:13,
#13
RE: Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
(10-01-2016, 14:30)pasqda napisał(a): No proszę, ekspert się znalazł.

Zgadzam sie z toba, jestem ekspertem w tej kwestii.
Odpowiedz
16-01-2016, 12:30,
#14
RE: Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
witam
Różnie to bywa z tym singielstwem..jedni mają pokręconą pracę i nie wyrabiają na zakrętach i nie mają czasu na założenie rodziny bo się przyzwyczaili być sami i trochu są egoistami,bo od zawsze byli sami..inni po prostu znależli się z przypadku losowego,bo ktoś dał im kosza lub oni komuś lub zwyczajnie zmarł..nie zawsze to kwestia charakteru,ale jak ktoś..po takim czy innym fakcie jest sam,to ma twardy charakter i wie czego i kogo chce i nie zadawala się ochłapami,tak po prostu wg mnie
Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
16-01-2016, 14:10,
#15
RE: Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
Z wiekiem wymagania niektórych osób co do partnera rosną a nie maleją... no chyba, że ktoś jest zdesperowany i nieważne jaka będzie druga osoba, byle by tylko była... żeby nie być samemu.
Odpowiedz
17-01-2016, 09:04,
#16
RE: Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
może nie wymagania tylko przyzwyczajenia ,jesteś sam i meblujesz świat po swojemu i chcesz że ewentualny partner wpisze się w twój świat to jest błąd
Odpowiedz
17-01-2016, 10:32,
#17
RE: Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
(17-01-2016, 09:04)solitario napisał(a): może nie wymagania tylko przyzwyczajenia ,jesteś sam i meblujesz świat po swojemu i chcesz że ewentualny partner wpisze się w twój świat to jest błąd

To prawda. Wiele osób stwarza sobie obraz idealnej drugiej połówki i próbuje wcisnąć w te ramy drugą osobę. Jeszcze gorzej jest jak coś nie pasuje i stara się "urabiać" tą osobę tak, żeby jednak pasowała... zamiast iść na kompromis i czasem przymknąć oko na pewne niedoskonałości. Przecież nie ma ludzi idealnych.
Odpowiedz
17-01-2016, 17:56,
#18
RE: Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
niestety kompromis dla wielu ludzi jest rzeczą nieznaną a szkoda świat mógłby inaczej wyglądać tak na marginesie pasqda dzisiaj jechałem przez Mielec w którym nie byłem parę lat ,zmienił się bardzo na plus
Odpowiedz
17-01-2016, 18:42,
#19
RE: Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
(17-01-2016, 17:56)solitario napisał(a): niestety kompromis dla wielu ludzi jest rzeczą nieznaną a szkoda świat mógłby inaczej wyglądać tak na marginesie pasqda dzisiaj jechałem przez Mielec w którym nie byłem parę lat ,zmienił się bardzo na plus

Trochę się tu pozmieniało ... ale do Krakowa jeszcze duuuużo brakuje. Ja w Krakowie ostatnio byłam ze 2..3.. lata temu.
Odpowiedz
18-01-2016, 05:57,
#20
RE: Singielstwo/ Samotność a wredny charakter
Tylko nie wybieraj się do Krakowa o tej porze roku , komora gazowa króluje smog .
W latach 90-tych prawie spędziłem w Mielcu na budowie drogi koło osiedla w wschodniej części Mielca które przylegało do lasu , podobała mi sie ta okolica cisza i spokój .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS