Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
25-11-2011, 19:56,
#11
RE: Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
Ja kiedyś sprawdzałam przed samą sobą ile jestem warta
Odpowiedz
26-11-2011, 12:19,
#12
RE: Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
Zdradę można wybaczyć? Nie wiem co to znaczy. Dla mnie to znaczy - źle zrobiłeś, mam nadzieję, że więcej nie będzie. Niestety, pamięć o zdradzie niszczy na każdym kroku jakiekolwiek objawy tolerancji.
Przede wszystkim kaleczy emocjonalnie osobę zdradzoną. Nawet jeśli ta osoba zawiąże nowy związek, to skojarzenia nie pozwolą jej bezgranicznie zaufać nowemu partnerowi. To strach przed lokowaniem uczuć i strach przed odtrąceniem powoduje wybór bycia singlem niż chęć oddania się całą sobą drugiej osobie. Osoba, która zdradziła, nawet nie wie jakich spustoszeń dokonała, kochanej przecież kiedyś, drugiej połówce.
Odpowiedz
26-11-2011, 13:27,
#13
RE: Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
Hania i tak i nie.
To, że ktoś zdradził nie znaczy, że wszyscy tak robią, są jeszcze na tym świecie porządni ludzie

pozdr.
meg
Odpowiedz
26-11-2011, 16:57,
#14
RE: Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
bardzo ciężki temat, ja mam złe doświadczenie i nie jest łatwo o tym mówić. po kilku latach nada boli na samo wspomnienie. wybaczyłam ale zapomnieć się nie da, zawsze gdzieś tam tkwi w sercu zadra i strach przed kolejnym razem. chyba nie da się tak żyć na dłuższą metę.
Odpowiedz
27-11-2011, 20:48,
#15
RE: Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
(26-11-2011, 16:57)ewcia25 napisał(a): bardzo ciężki temat, ja mam złe doświadczenie i nie jest łatwo o tym mówić. po kilku latach nada boli na samo wspomnienie. wybaczyłam ale zapomnieć się nie da, zawsze gdzieś tam tkwi w sercu zadra i strach przed kolejnym razem. chyba nie da się tak żyć na dłuższą metę.

...ale nadal jesteście razem, czy na tym właśnie się wszystko skończyło?
Odpowiedz
27-11-2011, 21:43,
#16
RE: Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
pełno ludzi jak nie wszyscy chociaż raz w swoim życiu zostali zdradzeni..... (w różny sposób)
Kiedyś myślałam, że to koniec świata, ale jednak pudło, życie toczy się dalej

potem trzeba trochę czasu, może więcej niż trochę i można się z tym uporać....
Odpowiedz
27-11-2011, 21:49,
#17
RE: Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
(27-11-2011, 21:43)Meg napisał(a): (...) potem trzeba trochę czasu, może więcej niż trochę i można się z tym uporać....

Tylko co zrobić z tą blizną na duszy, która nie pozwala zaufać kolejnej osobie?
Odpowiedz
27-11-2011, 22:02,
#18
RE: Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
mi to zajęło długo, ale nie każdy jest taki sam
ja kocham mocno i na wiele lat, więc i bolało też mocno

teraz dojrzałam do tego, że nie chce być sama

nie mogę ukarać kolejnego faceta za poprzedniego, bo to byłaby niesprawiedliwość, więc pewno będę ufać
Odpowiedz
30-11-2011, 16:40,
#19
RE: Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
(27-11-2011, 20:48)Wojtek napisał(a):
(26-11-2011, 16:57)ewcia25 napisał(a): bardzo ciężki temat, ja mam złe doświadczenie i nie jest łatwo o tym mówić. po kilku latach nada boli na samo wspomnienie. wybaczyłam ale zapomnieć się nie da, zawsze gdzieś tam tkwi w sercu zadra i strach przed kolejnym razem. chyba nie da się tak żyć na dłuższą metę.

...ale nadal jesteście razem, czy na tym właśnie się wszystko skończyło?

nie nie jesteśmy już razem. po pierwszej zdradzie i jakimś roku spokoju pojawiła się kolejna. tego już nie dało się wymazać. ale co nas nie zabije to nas wzmocni.

Odpowiedz
01-12-2011, 00:03, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2011, 00:11 przez Burn.)
#20
RE: Zdradę można zapomnieć ale co z zaufaniem, czy da się odbudować?
(23-11-2011, 20:18)Meg napisał(a): Co sądzicie? Która zdrada bardziej boli?Co dla Was jest już zdradą?
Moralna oczywiscie
Ja pod koniec wiosny ukochalem ukrainką.Mieszkaliśmy obok.Póznej ona wyjechala do sibie na Ukrainu i wyslala do mnie smsa o treści --nie czekaj na mnie.Ja mam chłopaka..
5 miesięcy żył jak szalony
Nawet wsród kumpli na bialorusi czul się zle.
Zdrada moralna podobna blizne na sercu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS