Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A może Kraków
24-03-2012, 00:09,
#1
A może Kraków
A może byśmy się spotkali na weekend w Krakowie zamiast na Dolnym Śląsku, gdzie dojazd nie jest za ciekawy. Kraków pod względem komunikacyjnym jest to bardzo dobre miejsce, atrakcji sporo zarówno turystycznych, jak i na wieczór. Big Grin
Proponuję termin 21-22 kwietnia, ewentualnie dla tych co mogą wziąć urlop to 20-22.04.

Macie jakieś propozycje zakwaterowania, no i co ewentualnie możemy tam robić?
24-03-2012, 09:07,
#2
RE: A może Kraków
może nie zamiast DŚ ale niezależnie Smile Na DŚ i tak musimy obgadać nowy termin

Zatem ja się piszę na Kraków w podanym terminie, i jako krakowianka (obecnie na emigracji Smile ) proponuję co następuje:

- mogę robić za przewodnika, pokażę Wam Kraków oczami tambylca - wydaje mi się, że zwiedzanie Wawelu i muzeów możemy mieć jako opcję jak pogoda będzie deszczowa i pochmurna.

- jeśli będzie pięknie, to proponuję rańcem wyrwać się z Krakowa do Lanckorony - jest to urocza mieścina 36 km od miasta, fajne miejsce na spacer i podziwianie widoków.

- po zamiejskiej wycieczce możemy skupić się na mniej znanych okolicach Krakowa, takich jak Podgórze, Nowa Huta, a jak zostanie czasu wbić się w trakt turystyczny (Rynek, Kazimierz, bulwary wiślane, itp.)

- wieczory to knajpki na Kazimierzu lub w okolicach Rynku Smile jak będzie ładnie to w na świeżym powietrzu w ogródkach.

Jeśli chodzi o zakwaterowanie, to w Kraku chyba nie jest łatwo o tanie spanie. Wydaje mi się, że w booking.com jest najszerszy przegląd tego co jest w ofercie.

Może też i inni forumowicze z Krakowa się odezwą i coś zaproponują? Big Grin
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
26-03-2012, 14:59,
#3
RE: A może Kraków
Z checia bym sie dolaczyl, niestety wyglada na to, ze nie bede mogl sie zjawic w Krakowie wczesniej niz 16 maja. Widze, ze niewiele jest narazie odpowiedzi na kwiecien, wiec jesli termin 18-20 maja tez by Wam odpowiadal, to ja sie pisze Smile

Dee Dee wydaje sie byc dobrze zorientowana, wiec program jak najbardziej mi odpowiada Smile
26-03-2012, 16:56,
#4
RE: A może Kraków
Dziewczyny Kraków bardzo chętnie, ale...nie ten terminConfused
20-22 kwiecień jestem na wycieczce -notabene w Zakopcu Angel
Zajrzę do Ricrdo- może będzie też tak fajnie jak z Wami byłam Tongue
Jeśli przeniesiecie wyjazd na jakiś termin w maju, to chętnie.Bo wycieczkę już zapłaciłam Blush
26-03-2012, 18:42,
#5
RE: A może Kraków
Dzasta, myślę, że masz to zagwarantowaneSmile pan Rysio zawsze się stara żeby jego goście dobrze się bawiliSmile czekam na relację Wink
Avelina, Dee Dee fajne pomysły tylko, że ja w Krakowie będę 28-29.04 i już mam zaplanowaną wycieczkę, ale w późniejszym terminie to też chętnie dołączę w sob.-ndz. Wink
Telemarek można powiedzieć, że jesteś pierwszy z Krakowa, nie licząc emigrantki Dee Dee Wink liczymy na pozostałych krakowian Wink

26-03-2012, 22:18,
#6
RE: A może Kraków
Do Krakowa zawsze możemy pojechać. Ustalimy jakiś termin w przyszłości Big Grin
07-05-2012, 10:52,
#7
RE: A może Kraków
hej, co powiecie na Kraków w weekend 26-27 maja? Amelia i ja jesteśmy na liście chętnych Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
07-05-2012, 18:04,
#8
RE: A może Kraków
U mnie termin odpada, 26 jadę na wycieczkę po Ziemi Zagłębiowskiej i Olkuskiej z pieczeniem kiełbasek na pustyni Błędowskiej, no a 27 mama zaprosiła mnie do restauracji na obiad z okazji Dnia Matki, nie wypada odmówić.
07-05-2012, 19:58,
#9
RE: A może Kraków
Avelina, a jaki Tobie by termin odpowiadał?
07-05-2012, 21:43,
#10
RE: A może Kraków
Mi pasuje dopiero 23-24.06. W resztę weekendów mam plany wyjazdowe lub domowe. Zresztą na ten weekend też miałam w planie Zakopane ale mogę z niego zrezygnować, bo pojadę też do Zakopanego w kolejny weekend, gdyż mam tam umówione spotkanie 30.06.
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS