Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wpisy ad hoc (substytut czata)
25-03-2013, 11:37,
#91
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Hmm...

ja tu grzecznie... opisuję mechanizm automatycznego antyspamu i dostaję opieprz od DeeDee...

Więc może teraz powinienem wyrównać Twój DeeDee poziom i też w jakiś pretensjonalny ton uderzyć...

Tylko po co?

Chciałaś DeeDee walki ze spamem na forum... uruchomiliśmy odpowiednie mechanizmy... i jest źle... bo zdarzyło się, że sama padłaś ofiarą spamowego automatu. Może zatrudnić sztab programistów, by zmodyfikować forum pod Twoje widzimisię? A może zatrudnić sztab moderatorów, by 24h na dobę czuwali nad forum?

Echh... ale po co ja to wszystko piszę... przecież zaraz i tak mnie zaatakujesz i napiszesz jaki to ja jestem zły, jak się wszystkich czepiam, banuję i walczę z użytkownikami... może tylko zastanów się czy to ma jakiś sens?

pozdrawiam
Maxy
(zły administrator Wink)
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
Odpowiedz
25-03-2013, 11:42,
#92
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
(21-03-2013, 14:48)donkryniu napisał(a): Zostaniesz zbanowana teraz za treść postu Tongue i tak źle i tak niedobrze

tak właściwie to powinna... ale mamy chyba dzisiaj "dzień łaskawego admina" Wink

pozdrawiam
Maxy
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
Odpowiedz
25-03-2013, 17:14,
#93
RE: Wpisy ad hoc (substytut czata)
Ja Maxy rozumiem i jedną stronę i drugą, więc nie bierz tego do siebie. Chciałbym tylko żeby, nawet ludzie mieli sobie coś do wyjaśnienia robić to w sposób cywilizowany, pozwolić mieć każdemu swoje zdanie i szukać rozwiązań
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS