Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rolki
16-03-2012, 10:51,
#1
Rolki
a czy są tu sympatycy rolek? ja zaczynam w ten weekend sezon, yuhuuuuu Angel
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
30-03-2012, 19:48,
#2
RE: Rolki
Nie wytrzymam Wink Dee, czy jest coś czego nie próbowałaś? Jesteś wulkan nie kobieta Big Grin
Ja na rolkach jeździłam jeszcze w podstawówce... Teraz byłoby ciężko, bo trudno u mnie o fajne i gładkie trasy do jeżdżenia.
Odpowiedz
10-05-2013, 02:08,
#3
RE: Rolki
Mnie jakoś nie kręci ten sport ale jak ktoś lubi to czemu nie
Odpowiedz
23-07-2013, 04:59,
#4
RE: Rolki
Hej Smile

Roleczki super sprawa! Big Grin jeżdżę od tego sezonu po wieloletniej przerwie i na pewno nie przestanę Smile

Pozdrowionka,
Karina
Odpowiedz
23-07-2013, 14:33,
#5
RE: Rolki
Na szczęście mieszkam w trójmieście, które co jak co ale ścieżki rekreacyjne ma w całym mieście, baja. ^^ Niestety mimo to z rzadka jeżdżę na rolkach, nie wiedzieć czemu mam problem z równowagą. Na rowerze to juz w ogóle sieka, ale co zrobić. Mam błędnik do wymiany. Czasem tylko ciężko tłumaczyć się znajomym, gdy wyciągają nad jezioro na rowerach.

www
Odpowiedz
23-07-2013, 16:00,
#6
RE: Rolki
(23-07-2013, 14:33)blackno1 napisał(a): Na szczęście mieszkam w trójmieście, które co jak co ale ścieżki rekreacyjne ma w całym mieście, baja. ^^ Niestety mimo to z rzadka jeżdżę na rolkach, nie wiedzieć czemu mam problem z równowagą. Na rowerze to juz w ogóle sieka, ale co zrobić. Mam błędnik do wymiany. Czasem tylko ciężko tłumaczyć się znajomym, gdy wyciągają nad jezioro na rowerach.

www

oj... z tym błędnikiem to faktycznie masz problem... ale ścieżek rolkowych to Ci zazdroszczę Smile u mnie średnio jest gdzie pojeździć - chyba, że po ulicach Big Grin dlatego też jak tylko mam czas to wybywam do Katowic na Muszkę (park na trzech stawach)... Smile tam nie dość, że miejsce rewelacja, to jeszcze ludzie fantastyczni! Smile

pozdrawiam Smile
Odpowiedz
22-02-2018, 15:18, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2019, 01:10 przez Bosena.)
#7
RE: Rolki
Ostatnio rolki u nas nieco poszły w zapomnienie. Zbliża się wiosna, więc czas odkurzyć to hobby. Na szczęście rolki jeszcze pasują.



Zobacz tu - bariatria i chirurgia
Odpowiedz
01-03-2018, 13:44,
#8
RE: Rolki
U mnie oprócz nart to całe życie była deskorolka... W zyciu nie pojechalbym na rolkach, mam chyba za dlugie nogi, normalnie kosmos! Big Grin
Odpowiedz
05-06-2018, 15:33,
#9
RE: Rolki
U mnie podobno.
Odpowiedz
13-04-2021, 12:15,
#10
RE: Rolki
Rolki to jedna z najlepszych aktywności fizycznych jakie wymyślił człowiek. Wraz ze zniknięciem śniegu i zamknięciem stoków narciarskich automatycznie przesiadam się na rolki, chociaż w tym roku pogoda nas nie rozpieszcza, a do tego dochodzą oczywiste problemy z wirusem. Niemniej rolki pozwalają poczuć większą swobodę niż rower i jakoś bardziej preferuje ten środek transportu. Niestety wiele osób nie posiada rolek i często śmigam sama, ale to powoli się zmienia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS