Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rower :-)
14-03-2012, 13:11,
#1
Rower :-)
Czy są tutaj miłośnicy dwóch kółek napędzanych siłą własnych mięśni?
Sezon na rower niedługo się zacznie, chociaż są i tacy co jeżdżą cały rok, to może wybierzemy się kiedyś razem na wycieczkę rowerową?
Maj, czerwiec…do Wy na to? Wink
Pytanie do Warszawiaków, gdzie jeździcie na rowerach w naszym mieście? Ja najczęściej wybieram Pola Mokotowskie, okolice lotniska Okęcie, podwarszawskiego Raszyna i Pruszkowa. Ogólnie w Warszawie jeździ się kiepsko, a w niektórych miejscach wręcz beznadziejnie. Brak ścieżek rowerowych i niebezpieczne manewrowanie między samochodami to jest to z czym muszą zmagać się rowerzyści. Sad A jak to wygląda w innych miastach?
15-03-2012, 09:22,
#2
RE: Rower :-)
Amelia, dla mnie temat jak najbardziej na czasie, bo właśnie jestem w trakcie kupowania roweru, i planuję z końcem marca zacząć grasować po bliższej lub dalszej okolicyBig Grin

Większość moich znajomych ma rowery, tak więc będę miała z kim jeździć, natomiast, jak coś mnie interesuje, lubię podrążyć temat i znalazłam dwa bardzo ciekawe fora dla rowerzystów, gdzie można dowiedzieć się i porozmawiać na tematy od wyboru roweru, ciuchów, akcesoriów, po ustawki na konkretne wypady:
Forum Rowerowe
BikeForum

Amelia, jak już będę miała rower to dam znać i razem gdzieś pojedziemy WinkSmile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
15-03-2012, 11:18,
#3
RE: Rower :-)
Z chęcią bym wymieniła swojego górala na jakąś wygodną damkę Wink, ale póki co nie mogę sobie na to pozwolić.
Też mam sporo znajomych, z którymi mogę pojeździć, ale fajnie by było spotkać się kiedyś w singlowym gronie np. na Polach Mokotowskich zrobić sobie mały piknik albo pójść do Bolka, czy Lolka na coś dobrego z grilla Tongue
15-03-2012, 17:17,
#4
RE: Rower :-)
nie wiem czy jest sens tworzyć kolejny wątek , kilkoro osób się wypowiedziało w kwestii rowerowych tu :

http://forum.singlerelax.pl/Rozmowa-fitn...eni?page=2

a pytałaś o dogodności jezdne w miastach - muszę się pochwalić ale 3city jest mocno nastawione i przygotowane na sport rowery , nie chcę zapewniać ale jest w czołówce jak nie na szczycie pod tym kątem - ja swoją drogą preferuje rowerowe harce głównie po lesie Rolleyes , także gdyby ktoś się wybierał nad morze polecam zabrać rower szybciej się przedostanie a i piffffko można spić na plaży Wink
16-03-2012, 11:27,
#5
RE: Rower :-)
A propos roweru, na Interii jest ciekawy artykuł jak się przygotować do sezonu.

Są tam info, jak przygotować rower, przygotować się i info o trasach rowerowych w Polsce, a to wszystko w relatywnej pigułce Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
29-03-2012, 08:14,
#6
RE: Rower :-)
to kiedy wycieczka rowerowa?? mój sprzęcior czeka niecierpliwie na wycisk!!
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
30-03-2012, 19:42,
#7
RE: Rower :-)
Dołączam do grona fanów 2 kółek Big Grin
Ja już rozpoczęłam sezon rowerowy, wcześnie jak nigdy dotąd Smile Ech, ta wolność i wiatr we włosach...Heart
W mojej bliskiej okolicy nie ma ścieżek rowerowych praktycznie w ogóle, jedynie mały kawałek przez parki, ale ja mam swoje trasy. Fajne są wiejskie, mało ruchliwe drogi. Lubię obserwować jak się zmieniają pola - najpierw się zielenią, potem kwitną rzepaki, w zbożach pojawiają się chabry i maki, potem zboża się złocą, są żniwa, potem opadają liście... Nierzadko można upolować jakąś fajną fotkę, spotkać sarnę... Dla mnie to rewelacyjny i łatwo dostępny sposób na naładowanie baterii Big Grin
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS