Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakopane
05-03-2012, 19:15,
#31
RE: Zakopane
Mogę potwierdzić to co napisała Dzasta. Było super. SmileDziękuję Wszystkim Uczestnikom naszego pierwszego wspólnego wyjazdu za stworzenie wspaniałej atmosfery w pięknej scenerii polskich Tatr. Buziak
Były nie tylko narty, ale i snowboard. Mamy w grupie świeżo upieczonego snowboardzistę Bighasana, deska i nogi nie połamane, czyli lekcja nr 1 zaliczona na 5+ Angel
Termy Bania w Białce Tatrzańskiej godne polecenia. Kąpiel w basenie na zewnątrz przy minusowej temperaturze robi niesamowite wrażenie. Nie napiszę kto hartował swój organizm biegając w stroju kąpielowym, na bosaka po śnieguBig GrinBig GrinBig Grin
Zabawa w Europejskiej u Pana Rysia to miejsce, które ma swój specyficzny klimat. Znowu wywołam Bighasana do tablicy – jak dla Niego to była lekcja historii z muzyki lat 70 i 80-tych, oczywiście zaliczona, tańczył z nami i nie była to salsa.Smile
Szkoda było wyjeżdżać, ale mam nadzieję, że się wkrótce spotkamy na jakimś wyjeździe i dołączoną do nas pozostali.

Avelina, nasz wspaniały fotograf może wrzuci jeszcze parę fotek z pięknymi widoczkami.Wink
05-03-2012, 22:33,
#32
RE: Zakopane
Nareszcie w domu! W końcu przytłukłam się do Wawy po 5-godzinnej podróży polskim busem (na pociąg się nie odważyłam po wczorajszej relacji Amelii jak z Dzastą i Bighasanem wracali).

Przede wszystkim chciałabym baaaaardzo podziękować Amelii za pomysł i organizację wyjazdu. Amelia, zawiesiłaś poprzeczkę bardzo wysoko! Już dawno nie bawiłam się tak świetnie, w tak zgranym towarzystwie i tak, że nie nudziłam się ani sekundy. Wielkie dzięki Buziak

A oto moje topowe wspomnienia z naszej zimowej wyprawy:

- wycieczka do Doliny Kościeliskiej - choć jej nie ukończyłyśmy z powodu zbliżającego się zmierzchu, to i tak wynagrodziły to widoki na ośnieżone stoki, urocze strumyki, i co jakiś czas ulepione zabawne bałwanki Rolleyes

- zjeżdzanie na dętce w krętym tunelu w aquaparku w Białce, oraz chwila grozy w basenie z falami oceanicznymi.. myślałam, że z tego nie wyjdę Smile

- nauka jazdy na snowboardzie z instruktorem - mój tryumf nad diagnozami co do mojej nogi!!!! spisała się świetnie.

- Tańce w Europejskiej - super było przypomnieć sobie choreografię do macareny, lambady i asereje Smile

Ale na samym szczycie mojej listy znajdują się te ulotne chwile śmiechu, żartów i komicznych sytuacji, jakie dane mi było przeżyć dzięki cudownemu towarzystwu, w jakim byłam, czyli Amelii, Avelinie, Dzascie i Bighasanow.

Jeszcze raz dzięki i mam nadzieję, do następnej wyprawy!

Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
06-03-2012, 21:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2012, 22:08 przez Avelina.)
#33
RE: Zakopane
To może teraz ja opowiem tak obrazowo jak spędziliśmy weekend w Zakopanym. W piątek po zakwaterowaniu wyruszyłyśmy do Doliny Kościeliskiej, gdzie pogoda była taka sobie, za to śniegu nie brakowało. Po drodze spotkałyśmy paru ciekawych gości takich jak ten na drugim zdjęciu.

[Obrazek: IMG_2179.JPG]

[Obrazek: IMG_2156.JPG]

[Obrazek: IMG_2165.JPG]

[Obrazek: IMG_2172.JPG]

Później był obiad w karczmie

[Obrazek: IMG_2198.JPG]

Za to wieczór spędziłyśmy na basenach termalnych Bania w Białce Tatrzańskiej. Obiekt podzielony jest na dwie strefy głośną i cichą. Jak dla mnie nie ma to jak kąpiel zimą w gorącej wodzie o temp 34 stopnie C na zewnątrz. Dużą atrakcją tego obiektu jest też zjeżdżalnia w której zjeża się na pontonach. Baseny termalne oferują jeszcze sporo atrakcji, a jakich to musicie sami pojechać i sprawdzić, naprawdę warto.

[Obrazek: IMG_2207.JPG]

[Obrazek: IMG_2235.JPG]

[Obrazek: IMG_2223.JPG]

Po basenie grzecznie wróciłyśmy do naszej kwatery, aby odpocząć przed atrakcjami dnia następnego, ale o tym w następnym wpisie.
W sobotę mieliśmy wczesną pobudkę, dołączyła do nas pozostała dwójka. Po śniadaniu udaliśmy się Krupówkami w stronę Polany Szymoszkowej.

[Obrazek: IMG_2266.JPG]

Na Polanie Szymoszkowej każdy znajdzie coś dla siebie. Wypożyczalnie sprzętu, wyciągi, instruktorzy i karczma zaspokoją potrzeby każdego.

[Obrazek: IMG_2281.JPG]

[Obrazek: IMG_2289.JPG]

[Obrazek: IMG_2401.JPG]

No i przez cały czas towarzyszy nam widok zapierający dech w piersiach naszych Tatr, który przy tak wspaniałej pogodzie był obłędny. Trudno było nie robić zdjęć.

[Obrazek: IMG_2315.JPG]

[Obrazek: IMG_2328.JPG]

[Obrazek: IMG_2341.JPG]

[Obrazek: IMG_2387.JPG]

Po południu zjedliśmy obiad w kolejnej regionalnej karczmie Bąkowo Zohylina. Gdzie jedzenie jest bardzo smaczne, a obsługa bardzo miła.

[Obrazek: IMG_2412.JPG]

[Obrazek: IMG_2410.JPG]


Za to sobotni wieczór i część nocy spędziliśmy w kawiarni Europejskiej, w której króluje niepodzielnie Mr Ricardo. Pan Rysiu przebierając się do każdego występu śpiewa stare polskie i nie tylko przeboje. Lokal żywcem wyjęty z lat 70-tych, nie zachęca swym wyglądem czy menu, za to atmosfera jest niesamowita i zabawa gwarantowana. Wejście tylko na wcześniejszą rezerwacją. To wszystko trudno opisać, to po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy.

[Obrazek: IMG_2444.JPG]

[Obrazek: IMG_2429.JPG]

[Obrazek: IMG_2435.JPG]

Na tym zakończę sobotę, a właściwie już część niedzieli.

Rano w niedzielę trudno było nam wstać po atrakcjach poprzedniego dnia. Z wielkim trudem udaliśmy się na śniadanie, a później na targ pod Gubałówka, aby przywieść do domu pamiątkowe oscypki.

[Obrazek: IMG_2446.JPG]

[Obrazek: IMG_2447.JPG]

Po tak wspaniele spędzonym weekendzie trudno było nam się pożegnać i opuścić naszą kwaterę i Zakopane.

[Obrazek: IMG_2449.JPG]


Dzięki Wam kochani za wspaniały weekend i mam nadzieję, że znów niedługo się gdzieś spotkamy.
07-03-2012, 17:23,
#34
RE: Zakopane
Avelina, pięknie zobrazowałaś nasz wyjazd Buziak dobrze, że udokumentowałaś Elvis'a, który żyje i koncertuje w Europejskiej inaczej nikt by nam nie uwierzył Angel Angel
10-03-2012, 12:20,
#35
RE: Zakopane
Avelina, dzięki Twojej fotorelacji wspomnienia z Zakopca ciągle żywe Smile

Nie wiem jak reszta uczestników, ale mi już tęskno za tym wszystkim!
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
10-03-2012, 14:02,
#36
RE: Zakopane
Avelina, kronikarz z Ciebie pierwszorzędny, zatem zapraszam na Mazury.Cool
11-03-2012, 17:53,
#37
RE: Zakopane
Super relacja i fotki Smile Fajnie, że dobrze się bawiliście Big Grin
Bighasan był rodzynkiem? Ups Brawo za odwagę Angel Bo panowie na forum tak średnio nam dopisują Wink
11-03-2012, 18:24,
#38
RE: Zakopane
Tak Bighasan był rodzynkiem w Zakopanem. I nie tylko tam. Póki co jako jedyny mężczyzna odważył się do nas dołączyć.
A na naszym forum Panowie zamilkli...tylko nas obserwują...Undecided
11-03-2012, 18:26,
#39
RE: Zakopane
A dobra zabawa w świetnym towarzystwie przechodzi im koło nosa Rolleyes
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS