Ankieta: Czy używasz portali randkowych?
Tak - Szukam miłości
0%
0 0%
Tak - Szukam przyjaźni
0%
0 0%
Tak - Seks bez zobowiązań
0%
0 0%
Nie
100.00%
2 100.00%
Razem 2 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Portale randkowe - czy używacie?
12-10-2020, 12:21,
#1
Heart  Portale randkowe - czy używacie?
Czy ktoś tutaj zebranych używa portali randkowych? Długi czas miałam dylemat czy takie portale mają w ogóle sens ale w końcu się zdecydowałam. A wy? Ktoś używa? Pochwalcie się jaki to portal. Używacie bardzie do szukania drugiej połówki czy przelotnego związku?
Ja na razie używam tego i jest całkiem dobry easyteens.tk/madzia97/
Odpowiedz
12-10-2020, 15:27,
#2
RE: Portale randkowe - czy używacie?
Czasami korzystam.
Odpowiedz
25-10-2020, 12:38,
#3
RE: Portale randkowe - czy używacie?
Ja to teraz coraz rzadziej korzystam z portali randkowych w sieci, gdyż to traci coraz bardziej sens.
Dawniej korzystałem dość często, a nawet z różnych czatów i do tej pory jestem na popularnym GG.
Niestety, komunikator GG też już jest coraz gorszy, gdzie jest już trudno trafić, poznać ciekawe osoby.
Ja na GG poznałem realnie ze trzy razy jakieś kobiety, ale nic dobrego z tego się nie udało na dłużej. Po spotkaniach, i to po jednym spotkaniu, znajomości i kontakty się szybko kończyły.
Jestem jeszcze na kilku, różnych portalach randkowych w sieci i mam tam profil.
Od wielu lat mam profil na popularnym "Sympatia.pl", i to chyba był pierwszy portal randkowy na który się zarejestrowałem, mając już dostęp do laptopa i Internetu.
Ale jest wiele opinii na temat tego portalu randkowego, negatywnych, bo nie jest to zbyt uczciwy i przyjazdy portal randkowy.
Podobno dużo tam się rejestruje różnych oszustów, którzy są nastawieni tylko na wyciąganie pieniędzy od naiwnych kobiet. Również i niektóre kobiety są nieuczciwe i są nastawione na zysk z naiwnych facetów.
Poza tym, wiele profili może być fałszywych, podszywających się pod nieistniejące osoby.
I to można wyczuć, zauważyć.
Do mnie, co jakiś czas się odzywały jakieś kobiety na "Sympatia.pl", które nawet nie były z Polski, tylko z innych krajów.
Potrafiły pięknie, fajnie pisać wiadomości, ale to było celowe dla nieczystych intencji.
Potem, jak się okazało ( po wymianie paru wiadomości) chodziło o pieniądze.
Miałem też takie wiadomości od "podejrzanych kobiet", które oferowały jakieś finansowe transakcje, żebym w to wszedł, a ja od razu zauważyłem, że to była ściema...
Nawet nie odpowiadałem na takie wiadomości i kasowałem je.

Ale na każdym portalu randkowym są ludzie nieuczciwi, którzy dla własnych celów i korzyści zawsze będą się pod innych podszywali, będą udawali, bo na tym bazują.

Dlatego to mnie do serwisów randkowych zniechęca, bo to utrudnia normalne korzystanie z portali, by poznać, normalnie, uczciwie kogoś w sieci.
Jestem SINGLEM i fajnie mi z tym.
Odpowiedz
25-01-2021, 18:41,
#4
RE: Portale randkowe - czy używacie?
Trudno się z Tobą nie zgodzić Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS