Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyprawa do Ustki
25-06-2020, 09:30, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2020, 09:32 przez Marek___x.)
#11
RE: Wyprawa do Ustki
(23-06-2020, 12:07)Keilo napisał(a): Witam, również wybieram się w lipcu do Ustki. Cieszę się, że się spotkamy Martusiu. Z Lucasem chyba nie miałam okazji się jeszcze poznać. Co do Marka, to chyba kojarzę, czy to Ty legendarny Marku z plecakiem? Pozdrawiam, do zobaczenia w lipcu :-)

..jaki tam legendarny...ale racja co do plecaka, bez niego nigdzie się nie ruszam...posiadając go czasem trafią się osoby co chcą ze mną "pogadać".Smile
Odpowiedz
27-06-2020, 13:02,
#12
RE: Wyprawa do Ustki
A może ktoś chce wybrać się ze mną na wyprawę? Proszę o prywatną wiadomość.
Odpowiedz
27-06-2020, 17:23, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2020, 17:42 przez Marek___x.)
#13
RE: Wyprawa do Ustki
Ja proponuje abyśmy pożyczyli rowery i o ile zechcecie zrobimy sobie wycieczkę grupową w okolice wydm i obrali jako punkt docelowy latarnie Czołpiono, znam okolic i z chęcią mogę posłużyć jako przewodnik Smile...Nie chciałbym tylko plażować czy imprezować, bo to nie dla mnie, natomiast bardzo aktywnie spędzanie czasu, zwiedzanie to jest to co lubię
A jak kogoś to zainteresowało, wklejam link do latarni : https://www.latarnie.pl/latarnia-czolpino/
Odpowiedz
27-06-2020, 18:38,
#14
RE: Wyprawa do Ustki
Świetny pomysł, wprawdzie wyprawa dość daleka, ale cel zacny,, ruchome wydmy i latarnia :-) Chętnie dołączę,, mam nadzieję, że podołam. Kto się jeszcze wybiera?
Odpowiedz
27-06-2020, 18:56, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2020, 21:16 przez turysta.)
#15
RE: Wyprawa do Ustki
dzień dobry kochani, jak przed każdym wyjazdem mam tremę, proponuję na przełamanie lodów taką grę. Podajemy imię, wiek, propozycja zabaw integracyjnych. Może zacznę: Paweł, 40 minus, kalambury i puzzle. Nominuję na początek pana Marka i panią Kasię i zachęcam resztę do zabawy.
Odpowiedz
27-06-2020, 19:18, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-07-2020, 19:51 przez Keilo.)
#16
RE: Wyprawa do Ustki
Dzień dobry, przyjmuję wyzwanie, ale żeby tak na wstępie o wiek ukryty pytać...
Zatem Kasia, zabawy: Kim jestem? i flirt towarzyski.
Nominuję Martę i chętnie dowiem się, kto jeszcze jedzie. Pozdrawiam
Odpowiedz
27-06-2020, 20:38, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2020, 20:40 przez Marek___x.)
#17
RE: Wyprawa do Ustki
(27-06-2020, 18:56)turysta napisał(a): dzień dobry kochani, jak przed każdym wyjazdem mam tremę, proponuję na przełamanie lodów taką grę. Podajemy imię, wiek, propozycja zabaw integracyjnych. Może zacznę: Paweł, 40+, kalambury i puzzle. Nominuję pana Marka i panią Kasię.

Fajny pomysł Panie Pawle, niestety ja trochę nieśmiały jestem i takie przedstawianie sprawia mi trudność, ale tutaj jednak troszkę mniej fobii społecznej doświadczam, tak więc spróbuje : Mam na imię Marek, 30++, z zabaw integracyjnych proponuje grę w "Mafie", gry karciane np "Wojnę" czy "Makao" i moją ulubioną grę na pobudzenie procesów poznawczych czyli "Państwa, Miasta, Rośliny"...
A nominuje oczywiście Panią Asię - naszą singlową Mamę !
Odpowiedz
28-06-2020, 10:38, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-06-2020, 10:41 przez Martusia86.)
#18
RE: Wyprawa do Ustki
Witam
Przyjmuje wyzwanie. Jestem Marta.
Bardzo fajny pomysł na wycieczkę rowerową. Mam nadzieje że podołam z Wami
Ja w ramach integracji proponuje tańce od zachodu do wschodu słońca i orzeźwiające dobre drinki typu Mohito lub inne. Widziałam też bardzo ciekawą ofertę portu w Ustce przejażdżka motorówką wodną. Mam nadzieję że chętnych znajdę na nią? i będzie super zabawa.
Nominuje Lukasa i nowe osoby
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia Smile
Odpowiedz
29-06-2020, 08:44,
#19
RE: Wyprawa do Ustki
Mam na imię Łukasz. Możecie dla odróżnienia mówić "Lucas". Przede wszystkim muszę wejść do morza, popływać na desce Stand -Up Paddle i zjeść smażoną rybę z Bałtyku. Co do tańców, to chyba trzeba będzie z nimi uważać, bo nie zapominajmy, że ciągle trwa pandemia.
Odpowiedz
29-06-2020, 21:26,
#20
Wink  RE: Wyprawa do Ustki
(29-06-2020, 08:44)Lucas napisał(a): Mam na imię Łukasz. Możecie dla odróżnienia mówić "Lucas". Przede wszystkim muszę wejść do morza, popływać na desce Stand -Up Paddle i zjeść smażoną rybę z Bałtyku. Co do tańców, to chyba trzeba będzie z nimi uważać, bo nie zapominajmy, że ciągle trwa pandemia.

Ostatnio pomimo pandemii, przy zastosowaniu odpowiednich środków ostrożności, odkażania i dystansu społecznego chętni mogli potańczyć :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS