Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WEEKEND CZERWCOWY WE WŁADYSŁAWOWIE
22-05-2020, 14:32,
#1
WEEKEND CZERWCOWY WE WŁADYSŁAWOWIE
Nad morze jedziemy mili Single, nad morze Smile
Kto lubi i kto może, kto się wirusa nie obawia - ten super wyjazd sobie sprawia:
https://singlerelax.pl/dla-singli/weeken...awowo.html

Asia zaprasza, bo wyjazd ten planuje i z radości aż rymuje!! Wink

A co tam będzie?
Morze oczywiście będzie i piękna plaża i piasek wszędzie...
I woda słona i cudne wieczory oraz spacery wśród szumu fal - gdy nie pojedziesz, będzie Ci żal Wink

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
28-05-2020, 15:06, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2020, 15:07 przez turysta.)
#2
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WŁADYSŁAWOWIE
Dzień dobry, skąd jedziecie? trochę nieśmiały jestem i mam obawy przed wyjazdem.
pozdrawiam
30-05-2020, 15:44,
#3
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WŁADYSŁAWOWIE
Witam. Ja jadę ze Śląska i też we mnie pojawia się niepewność i lęk jak się odnajdę na tym weekendzie. Jak dotąd rzadko korzystałem z takich możliwości spędzania czasu, ale trzeba spróbować i być dobrej myśli ...Smile
A czy może się ktoś wybiera wcześniej ? bo zamierzam tak zrobić
Do zobaczenia nad morzem ..Smile
31-05-2020, 07:54, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2020, 07:58 przez DorotaK.)
#4
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WŁADYSŁAWOWIE
Mareczku po Twoim przydomku nadanym przez Adm. wnioskować należy, że jesteś bardzo nieśmiałyWink. Pomożemy Ci się odnaleść w gronie bawiących. Pamiętaj jednak, że tak dla odmiany na....się, więc musisz potrenować, by gafy nie zrobić. Pa, paWink.
P.S. Jadę z Pomorza Zach. więc niestety nie po drodze mi przez Śląsk, ani Podlasie Panie TurystoWink.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
02-06-2020, 09:45,
#5
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WŁADYSŁAWOWIE
(31-05-2020, 07:54)DorotaK napisał(a): Mareczku po Twoim przydomku nadanym przez Adm. wnioskować należy, że jesteś bardzo nieśmiałyWink. Pomożemy Ci się odnaleść w gronie bawiących. Pamiętaj jednak, że tak dla odmiany na....się, więc musisz potrenować, by gafy nie zrobić. Pa, paWink.
P.S. Jadę z Pomorza Zach. więc niestety nie po drodze mi przez Śląsk, ani Podlasie Panie TurystoWink.
Byłem we Władysławowie w lipcu 2017. Byliśmy z Single Relax w Chłapowie.
Tam odkryłem na nowo samego siebie po koncercie w kościele we Władysławowie : 45. LETNIE KONCERTY ORGANOWE I KAMERALNE im. Eugeniusza Brańki we Władysławowie.
Koncert inauguracyjny - trampolina młodych rozpoczęła Zuzanna Bator na organach a Alexander Marev zaśpiewał tenorem. (fragment koncertu)
W tym roku wybieram się do Mielna. Do zobaczenia !
02-06-2020, 12:34,
#6
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WŁADYSŁAWOWIE
(02-06-2020, 09:45)Damianos napisał(a):
(31-05-2020, 07:54)DorotaK napisał(a): Mareczku po Twoim przydomku nadanym przez Adm. wnioskować należy, że jesteś bardzo nieśmiałyWink. Pomożemy Ci się odnaleść w gronie bawiących. Pamiętaj jednak, że tak dla odmiany na....się, więc musisz potrenować, by gafy nie zrobić. Pa, paWink.
P.S. Jadę z Pomorza Zach. więc niestety nie po drodze mi przez Śląsk, ani Podlasie Panie TurystoWink.
Byłem we Władysławowie w lipcu 2017. Byliśmy z Single Relax w Chłapowie.
Tam odkryłem na nowo samego siebie po koncercie w kościele we Władysławowie : 45. LETNIE KONCERTY ORGANOWE I KAMERALNE im. Eugeniusza Brańki we Władysławowie.
Koncert inauguracyjny - trampolina młodych rozpoczęła Zuzanna Bator na organach a Alexander Marev zaśpiewał tenorem. (fragment koncertu)
W tym roku wybieram się do Mielna. Do zobaczenia !
02-06-2020, 18:33, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2020, 00:44 przez Asia.)
#7
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WŁADYSŁAWOWIE
(02-06-2020, 09:45)Damianos napisał(a):
(31-05-2020, 07:54)DorotaK napisał(a): Mareczku po Twoim przydomku nadanym przez Adm. wnioskować należy, że jesteś bardzo nieśmiałyWink. Pomożemy Ci się odnaleść w gronie bawiących. Pamiętaj jednak, że tak dla odmiany na....się, więc musisz potrenować, by gafy nie zrobić. Pa, paWink.
P.S. Jadę z Pomorza Zach. więc niestety nie po drodze mi przez Śląsk, ani Podlasie Panie TurystoWink.
Byłem we Władysławowie w lipcu 2017. Byliśmy z Single Relax w Chłapowie.
Tam odkryłem na nowo samego siebie po koncercie w kościele we Władysławowie : 45. LETNIE KONCERTY ORGANOWE I KAMERALNE im. Eugeniusza Brańki we Władysławowie.
Koncert inauguracyjny - trampolina młodych rozpoczęła Zuzanna Bator na organach a Alexander Marev zaśpiewał tenorem. (fragment koncertu)
W tym roku wybieram się do Mielna. Do zobaczenia !

..widzę że macie "doświadczenie" singlowe, bardzo się cieszę, będę liczył na Wasze zaopiekowanie i pomoc abym mógł pokonać swój niepokój, zwalczyć nieśmiałość i jakoś odnaleźć się w grupie...
Do zobaczenia
03-06-2020, 11:15, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2020, 11:16 przez Klementynka.)
#8
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WŁADYSŁAWOWIE
A ja jadę z okolic Olsztyna. Do zobaczenia nad morzem, lub gdzieś po drodze.
03-06-2020, 21:42,
#9
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WŁADYSŁAWOWIE
Cześć! Jadę z Jarocina (wielkopolska, stolica rocka). Czy ktoś będzie może podążał tą trasą? Mogę też się dosiąść w okolicy. Może jakieś propozycje?
06-06-2020, 20:13,
#10
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WŁADYSŁAWOWIE
Moi drodzy. Tak pomyślałem sobie o rozrywkach podczas wyjazdu. Proponuję partyjkę Bingo w klubokawiarni wieczorem. Co Państwo o tym myślą?
Pozdrawiam z Podlasia z krainy Żubra.
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS