Ankieta: Najlepsza zabawa integracyjna
Państwa miasta
0%
0 0%
Kalambury
0%
0 0%
Puzzle
25.00%
1 25.00%
Flirt towarzyski
75.00%
3 75.00%
Inna
0%
0 0%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
najlepsze zabawy integracyjne na 1 dzień pobytu
01-07-2020, 16:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2020, 16:36 przez turysta.)
#1
najlepsze zabawy integracyjne na 1 dzień pobytu
Dzień dobry, jestem nieśmiałym singlem i zawsze mam problemy w nawiązywaniu znajomości, proszę o propozycje Wasze zabaw integracyjnych na pierwszy dzień pobytu na wyjazdach. Zapraszam też do ankiety.
pozdrawiam
Odpowiedz
01-07-2020, 20:24,
#2
RE: najlepsze zabawy integracyjne na 1 dzień pobytu
(01-07-2020, 16:31)turysta napisał(a): Dzień dobry, jestem nieśmiałym singlem i zawsze mam problemy w nawiązywaniu znajomości, proszę o propozycje Wasze zabaw integracyjnych na pierwszy dzień pobytu na wyjazdach. Zapraszam też do ankiety.
pozdrawiam

Dzień dobry. Ustalenie zabawy które pomogą integrować grupę to świetny pomysł może pomóc wstrzelić się w preferencje uczestników wyjazdów. Ja lubię puzzle i jestem ciekaw ile singli podziela moje zainteresowania. Pomysł ten może być świetną inspiracją dla Opiekunów wycieczek Smile
Odpowiedz
01-07-2020, 20:40,
#3
RE: najlepsze zabawy integracyjne na 1 dzień pobytu
(01-07-2020, 20:24)Marek___x napisał(a):
(01-07-2020, 16:31)turysta napisał(a): Dzień dobry, jestem nieśmiałym singlem i zawsze mam problemy w nawiązywaniu znajomości, proszę o propozycje Wasze zabaw integracyjnych na pierwszy dzień pobytu na wyjazdach. Zapraszam też do ankiety.
pozdrawiam

Dzień dobry. Ustalenie zabawy które pomogą integrować grupę to świetny pomysł może pomóc wstrzelić się w preferencje uczestników wyjazdów. Ja lubię puzzle i jestem ciekaw ile singli podziela moje zainteresowania. Pomysł ten może być świetną inspiracją dla Opiekunów wycieczek Smile

Zgadza się panie Marku, tego typu zabawy mogą świetnie wypełnić luki w napiętym programie pobytowym. Myślę, że ten wątek dyskusji może walnie przyczynić się do poprawienia relacji między uczestnikami turnusu. Osobiście wolę zabawy typu flirt towarzyski, ale dobre puzzle z widokiem np motyla tropikalnego mogą sprawić także dużą przyjemność.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS