Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Panowie, jak o siebie dbacie?
06-08-2019, 12:16,
#1
Panowie, jak o siebie dbacie?
Mawia się, że dbanie o siebie jest domeną kobiet, tymczasem sądzę, że i mężczyźni powinni o siebie dbać. Ciekaw jestem Waszych opinii na ten temat. Chodzicie na siłownię, a może do SPA? Kupujecie regularnie jakieś kosmetyki (mam na myśli głównie pielęgnacyjne)? Przykładacie wagę do tego, jak się ubieracie? U mnie to jest tak, że co prawda na siłownię chodzić przestałem ale ćwiczę w domu, w SPA nie bywam, ale kosmetyki do pielęgnacji skóry i dobre perfumy mieć zawsze muszę, koniecznie mój ulubiony zapach Armani- dodaje mi pewności siebie. Ostatnio zamawiam z https://perfumy.pl/firm-pol-11-Giorgio-Armani.html , aby zmieścić się w budżecie, w tym sklepie zniżki są bardzo duże. Ubrania zaś nie muszą być markowe, ale w miarę dobrej jakości i z gustem, sportowe, ale nie dresy. Generalnie mam swój styl, preferencje i dbam o siebie, choć nie przesadnie.
Odpowiedz
15-10-2020, 20:45,
#2
RE: Panowie, jak o siebie dbacie?
Ciekawe podejście.
Odpowiedz
01-11-2020, 14:54, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2020, 14:40 przez WiolaMilczarek.)
#3
RE: Panowie, jak o siebie dbacie?
Patrząc na swoje otoczenie mogę wyciągnąć następujące wnioski - mężczyźni dbają o siebie. Moim zdaniem to wszystko za sprawą dostepu do informacji w internecie. Na dobrą sprawę znajdziemy w nim wiele blogów czy też artykułów poruszających ten ważny temat. Najważniejsze oczywiście są podstawy więc takie kwestie jak dbanie o swój zarost, fryzurę i czyste ubranie są kluczowe. Idąc dalej tym tropem trzeba zadbać o takie szczegóły jak dopasowanie odpowiedniego koloru skarpetek do butów. Swoją drogą to ogromny wybór znajdziemy na stronie marki Wola - www.wola.pl/meskie/ Dobierajmy je w zależności od tego gdzie się wybieramy. Na ważniejsze spotkania sprawdzą się gładkie skarpety, a na bardziej luźne okoliczności to już nasza wyobraźnia niech zrobi swoje Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS