Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
* WYSTAWA KOTÓW * Warszawa 25-26 luty
16-02-2012, 21:40, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2012, 21:41 przez Sylvik.)
#1
* WYSTAWA KOTÓW * Warszawa 25-26 luty
Dla wszystkich kociarzy ! (i nie tylko:-)

25-26 luty (sob-niedz) w Warszawie odbędzie się Wystawa Kotów Rasowych w Hali Sportowej na Woli na ul. Obozowej.
godz. 10 - 17 , wstęp chyba 12 zł.

Mam zamiar wybrać się tam w sobotę o 13-tej z rodzicami, bo to okropni kociarze i już się napalili Angel
Ale wszystkich chętnych zapraszam, aby dołączyli - zawsze można w ten sposób fajnie spędzić sobotnie popołudnie i pooglądać cudaki-futrzaki, a nawet poczochrać te mniej obrażalskie Wink

http://www.kotyrasowe.org.pl/wystawy/2012/warszawa-pzf
http://www.koty.pl/wystawy/art72,zimowy-...otami.html
16-02-2012, 22:55,
#2
RE: * WYSTAWA KOTÓW * Warszawa 25-26 luty
Fajnie Smile Ja też jestem kociarą Smile I co roku gdzieś w moich okolicach odwiedzam wystawę tych sierściuchów Heart

17-02-2012, 11:20,
#3
RE: * WYSTAWA KOTÓW * Warszawa 25-26 luty
Ja też się wybieram ale w niedzielę w godzinach popołudniowych Smile jak już wyleczę kaca...
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
26-02-2012, 01:05,
#4
RE: * WYSTAWA KOTÓW * Warszawa 25-26 luty
Wystawa zaliczona!
Bardzo fajnie zorganizowana, czysto, przestronnie, bez tłoku, tak że spokojnie można było obejrzeć każdego futrzaka. Niestety ze względu na porę dnia część kociego towarzystwa po prostu olała gości i poszła w kimę, wystawiając do podziwiania kłębek kłaków + ogon :-))) Ale tak to już z nimi jest...
Królowały oczywiście rasy maine coon, norweski leśny, brytyjski oraz syberyjski - zwłaszcza zjawiskowa odmiana "neva" z cudownymi błękitnymi oczami. Wśród atrakcji: kot orientalny (nos jak bullterier, uszy jak lotnisko;-), kot egipski mau, kot bengalski (o umaszczaniu jak serwal), kot abisyński, rzadko spotykany w Polsce (był tylko jeden hodowca).
Urzekł mnie jeden 3-miesięczny kocurek maine coon. Był śliczny. Wyjątkowa kocia "osobowość", bo to da się wyczuć. Ale cena za to cudo była równie wyjątkowa... 1.800 zł. No comment... :-)
26-02-2012, 21:22,
#5
RE: * WYSTAWA KOTÓW * Warszawa 25-26 luty
Ja odwiedziłam wystawę dzisiaj po południu. Ostatni dzień tuż przed końcem, to chyba nienajlepszy moment na zwiedzanie, ale i tak nie żałuję, parę fajnych kotków zobaczyłam Smile Niestety nie było mojego faworyta, tzn. takiego jak na reklamie whiskasa, tego szaraczka prążkowanego. Podobno to anglik, ale te, które były na wystawie nijak do niego nie podobne..
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
26-02-2012, 22:07,
#6
RE: * WYSTAWA KOTÓW * Warszawa 25-26 luty
Ta rasa o której piszesz to brytyjski srebrzysty pręgowany. Fakt, Whiskasa nie było Confused
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS