Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
19-03-2019, 21:42, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2019, 03:26 przez DorotaK.)
#11
RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
Nie wiem, jak Wy, ale zaczynam liczyć dni do Majóweczki, bo nie lubię przedwiośnia, a marzy mi się słonko nad morzem. Z przyjemnością wrócę też do ogrodów Hortulusa. Tam to będzie magia wiosennych kolorówSmile. W lipcu królują w ogrodach róże cudownie wyglądające i pachnące. Poza tym intryguje mnie pieczenie chleba. Tak dedukuję, że wg jakiś starych receptur. Niemniej jednak liczę na fajnych uczestnikówWinkSmile.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
03-04-2019, 11:12, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2019, 19:41 przez DorotaK.)
#12
RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
Chyba muszę przerwać ten marazm na forum. Majówkowicze udający się nad morze, czy cieszycie się, że już za chwileczkę, już za momencikWinkSmile? Dzwoniłam do Ustronia i nie ma problemu, jak się przyjedzie wcześniej w sobotę (przed 17), bo dla nas jako grupy w pierwszej kolejności będą gotowe pokoje. Także Asiu wierzę, że pogodę zamówiłaś, bo po przybyciu do "Gwarka" wrzucam walizeczkę do pokoju i myk na plażęWink.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
05-04-2019, 10:48,
#13
RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
Dorota pogoda zamówiona - jakżeby inaczej Big Grin

Widzisz jakoś nikt nie chce tu z nami pogadać Sad
Miejmy nadzieję, że na miejscu nad morzem - będą rozmowniejsi Majówkowicze Smile

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
05-04-2019, 12:51,
#14
RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
To chyba się tak dla odmianyWink na Majówce zamienię w słuchaczaSmile. Trudno będzie. Nie obiecuję, że dam radęWink.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
05-04-2019, 16:41,
#15
RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
(05-04-2019, 10:48)Asia napisał(a): Dorota pogoda zamówiona - jakżeby inaczej Big Grin

Widzisz jakoś nikt nie chce tu z nami pogadać Sad
Miejmy nadzieję, że na miejscu nad morzem - będą rozmowniejsi Majówkowicze Smile

Witam,
Dzisiaj dołączyłem do Was.
Jadę po raz pierwszy i mam nadzieję, że nie ostatni.
Dobrze, że jest zamówiona pogoda i oczywiście dobry humor.
Pozdrawiam serdeczni
06-04-2019, 20:45,
#16
RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
(07-03-2019, 10:11)Inkac napisał(a): Hejka, jedziemy ze śląska z kolezanka i chciałam spytac czy wybiera sie ktos okolic Katowic. Smile mozemy nawet dojechac do kogoś dalej.

Hej, też jestem z okolic Katowic i też się wybieram Smile możemy połączyć siły Smile
08-04-2019, 12:45,
#17
RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
Witajcie. Czy Wam się to podoba czy nie najprawdopodobniej spotkamy się na tegorocznej majówce w Ustroniu morskim wczoraj zdecydowałem się tam właśnie odpocząć liczę na dobrą zabawę w doborowym towarzystwie pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia można mnie znaleźć na FB czarekpanek taki gość w kapeluszu do miłego....
09-04-2019, 09:34,
#18
RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
(08-04-2019, 12:45)Pakemon napisał(a): Witajcie. Czy Wam się to podoba czy nie najprawdopodobniej spotkamy się na tegorocznej majówce w Ustroniu morskim wczoraj zdecydowałem się tam właśnie odpocząć liczę na dobrą zabawę w doborowym towarzystwie pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia można mnie znaleźć na FB czarekpanek taki gość w kapeluszu do miłego....

Miło nam powitać Czarka w naszym towarzystwie Smile Czyli kapelusz przeciwsłoneczny już masz, to jeszcze tylko wygodne buty do tańczenia i drugie na wycieczki, dużo dobrego humoru i możesz przyjeżdżać do Ustronia Big Grin Wink

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
09-04-2019, 12:20,
#19
RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
Aktualności majówkowe:
* zostały 3 ostatnie miejsca na majóweczkę w Ustroniu Smile
* i w ofercie pojawił się szczegółowy program pobytu, który obejrzeć można pod linkiem:
-> https://singlerelax.pl/info/program-majowka-ustronie

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
10-04-2019, 10:34,
#20
RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
Witam uczestników zapisanych i tych co dołączą niebawem. Z powyższej informacji wynika, że będzie zabawa, będzie się działo. Tymczasem - do zobaczenia..
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS