Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
01-03-2019, 00:19,
#1
MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
Witam...

i o zdrowie pytam Smile
Po zdrowie zapraszam nad nasz piękny Bałtyk, gdzie można nawdychać się jodu i przyjąć odpowiednią dawkę witaminy D3 od naszego słoneczka.

Bardzo dłuuuuuuuuuuugi weekend majowy w Ustroniu Morskim już zaprasza:
https://singlerelax.pl/dla-singli/majowk...morze.html

Zaglądajcie, na wyjazd się umawiajcie Smile

pozdrawiam
Darek
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
01-03-2019, 06:27,
#2
RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
Jadę i wreszcie mam tu blisko, choć odległości mnie nie przerażają z zasady, gdy towarzystwo szykuje się fajne. A poza tym może poświętujemy też z Asią?WinkSmile.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
01-03-2019, 09:35,
#3
RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
(01-03-2019, 06:27)DorotaK napisał(a): Jadę i wreszcie mam tu blisko, choć odległości mnie nie przerażają z zasady, gdy towarzystwo szykuje się fajne. A poza tym może poświętujemy też z Asią?WinkSmile.

A Tobie to w głowie tylko balangi Wink
Byś się zajęła czymś pożytecznym Wink
...wydziergała sweterek na drutach
...uleppiła jakiś garnek z gliny!

Big Grin Big Grin Big Grin

pozdro
Darek
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
01-03-2019, 10:44, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2019, 11:15 przez DorotaK.)
#4
RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
(01-03-2019, 09:35)Maxy napisał(a):
(01-03-2019, 06:27)DorotaK napisał(a): Jadę i wreszcie mam tu blisko, choć odległości mnie nie przerażają z zasady, gdy towarzystwo szykuje się fajne. A poza tym może poświętujemy też z Asią?WinkSmile.

A Tobie to w głowie tylko balangi Wink
Byś się zajęła czymś pożytecznym Wink
...wydziergała sweterek na drutach
...uleppiła jakiś garnek z gliny!

Big Grin Big Grin Big Grin

pozdro
Darek

Aleś trafił z propozycjami na człowieka bez umiejętności manualnychWink. Na balangi nie mogę się doczekać i jużWink.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
01-03-2019, 16:49,
#5
RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
(01-03-2019, 06:27)DorotaK napisał(a): Jadę i wreszcie mam tu blisko, choć odległości mnie nie przerażają z zasady, gdy towarzystwo szykuje się fajne. A poza tym może poświętujemy też z Asią?WinkSmile.

Dorotka ja z Tobą do świętowania zawsze i wszędzie Wink czy jest okazja, czy nie ma - zawsze zresztą można jakąś wymyślić Wink

Oczywiście do naszego świętowania przyjmiemy wszystkich chętnych, prawda?

Pogoda już zamówiona!! Będzie super Big Grin

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
01-03-2019, 18:05, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2019, 18:15 przez DorotaK.)
#6
RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
(01-03-2019, 16:49)Asia napisał(a):
(01-03-2019, 06:27)DorotaK napisał(a): Jadę i wreszcie mam tu blisko, choć odległości mnie nie przerażają z zasady, gdy towarzystwo szykuje się fajne. A poza tym może poświętujemy też z Asią?WinkSmile.

Dorotka ja z Tobą do świętowania zawsze i wszędzie Wink czy jest okazja, czy nie ma - zawsze zresztą można jakąś wymyślić Wink

Oczywiście do naszego świętowania przyjmiemy wszystkjich chętnych, prawda?

Pogoda już zamówiona!! Będzie super Big Grin

Oczywiście to wyjazd singlowy grupowySmileWink. Single - morskie klimaty ubogacimy swoimiWink. Zakasujemy tą imprezę z szydełkującym DarkiemWinkSmile. Niech Mu będzie -szantującym na Mazurach.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
02-03-2019, 00:18,
#7
RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
Haha Dorota myślisz, że na Mazurach będą szydełkować? Wink To my mamy znacznie ciekawszy plan pobytu Big Grin taki bardziej dla młodych duchem Wink

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
02-03-2019, 08:01, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2019, 11:36 przez DorotaK.)
#8
RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
Asiu na Mazurach z Darkiem, jak przesadzą ze wzmocnieniem integracji i mocno się rozbawią, to mogą też haftowaćWinkSmile. Czyli koła gospodyń wiejskich z robótkami ręcznymiSmile to pikusieWink. A wracając do Ustronia, to na wycieczce do Kołobrzegu (mojego ulubionego nadmorskiego miasta), jeśli będzie taka chęć grupy, to podejdziemy do miejsca, gdzie rybka z kutra "ląduje" od razu na patelnię i jest "palce lizać"Smile.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
03-03-2019, 21:11,
#9
RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
(02-03-2019, 08:01)DorotaK napisał(a): Asiu na Mazurach z Darkiem, jak przesadzą ze wzmocnieniem integracji i mocno się rozbawią, to mogą też haftowaćWinkSmile. Czyli koła gospodyń wiejskich z robótkami ręcznymiSmile to pikusieWink. A wracając do Ustronia, to na wycieczce do Kołobrzegu (mojego ulubionego nadmorskiego miasta), jeśli będzie taka chęć grupy, to podejdziemy do miejsca, gdzie rybka z kutra "ląduje" od razu na patelnię i jest "palce lizać"Smile.

Dorotka to ja już się nie mogę tej pyszniastej rybki doczekać Smile
A to jeszcze całe dwa miesiące Wink

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
07-03-2019, 10:11,
#10
RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE
Hejka, jedziemy ze śląska z kolezanka i chciałam spytac czy wybiera sie ktos okolic Katowic. Smile mozemy nawet dojechac do kogoś dalej.
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS