Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
taniec
02-04-2012, 18:59,
#21
RE: taniec
uuu...tak Sofia "Butelka" to żywioł i moc w połączeniu z lekkością...inspiruje mnie od lat, a pokazał mi ją pewien bardzo miły kolega tańczący EB i od tej pory śledzę co robi. A jeśli chodzi o taniec klasyczny...coż, chyba nic nie dało mi tak wiele we wszystkich technikach tańca jakie aktualnie uprawiam,jak balet właśnie.Jakiś czas temu odkryłam młody talent - Kimina...zresztą popatrzcie sami jak idealnie wchodzi w powietrzu w obroty w passe..warrriat!!!!! eeech mLodoSC, mLLodosc Cool, endżoj:
http://www.youtube.com/watch?v=FrkBJTUDq...ure=relmfu
Odpowiedz
03-04-2012, 14:35,
#22
RE: taniec
Wow, a ja myślałam, że tylko air Michael Jordan nie wie co to grawitacja? Genialny chłopak.

A tak a propos Sofii, dla tych, którzy nie wiedzą o kim mowa.
Lejdisenddżentelmen: Sofia Boutella
Rolleyes
Odpowiedz
04-07-2012, 05:38,
#23
RE: taniec
Witam. Czy ktoś z Wrocławia może mi podpowiedzieć gdzie singiel 50+ może potańczyć w tym tygodniu w tym mieście w kulturalnych warunkach i przyjemnej atmosferze?
Odpowiedz
30-07-2014, 19:49,
#24
RE: taniec
Widzę, że nie tylko ja lubię tańczyć! Undecided

Od pół roku chodzę na kursy na naukę tańca do AT (naukatanca.com)

Pozdrawiam!

Anna
Odpowiedz
24-01-2019, 22:13,
#25
RE: taniec
Bardzo ciekawi mnie taniec...
Odpowiedz
26-01-2019, 23:39, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2019, 15:00 przez amanda88.)
#26
RE: taniec
Mnie rowniez ta tematyka zainsteresowala od pierwszego razu jak zobaczylam jeden z bardziej popularnych programow telewizyjnych .. gdzie gwiazdy tanczyly w roznych warunkach scenowych Smile Najwieksze wrazenie na mnie robi jak Ci ludzie sie dobrze rozumieja .. w sensie maja wszystko tak dopracowane, ze doslownie rozumieja sie bez slow. Do tego widac w tym wszystkim bardzo glebokie polaczenie emocjonalne .. bo chcial czy nie chcial sie ono wytworzy przy tak dlugim czasie spedzonym ze soba. W sumie to sama mocno sie zastanawiam nad zapisaniem sie do szkoly tanca .. moze tam poznalabym mojego przyszlego partnera Smile Kwestia jest jaki rodzaj wybrac, do mojej osobowosci to najbardziej pasowaloby tango - tak mi sie wydaje Wink Moze ktos na forum jest z Krakowa i poleci jakis kurs? Przegladalam z grubsza wiekszosc ofert .. to najbardziej w oko wpadlo mi http://bravotango.pl Nie wiem kurcze jak sie przygotowac do tego wszytkiego .. moze cos podpowiecie? Dzieki Smile
Odpowiedz
09-01-2022, 18:43,
#27
RE: taniec
Witam jestem tu nowa?. Taniec to moje hobby tańczę od trzech lat taniec towarzyski.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS