Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki prezent dla kuzyna kierowcy?
30-01-2019, 12:37,
#1
Jaki prezent dla kuzyna kierowcy?
Zbliżają się urodziny mojego kuzyna, który jest zawodowym kierowcą. Zastanawiam się jaki prezent mu kupić. Myślicie, że kamera cofania bezprzewodowa byłaby fajnym pomysłem? Chciałbym, żeby to był prezent który wykorzysta.
Odpowiedz
31-01-2019, 10:49,
#2
RE: Jaki prezent dla kuzyna kierowcy?
Mój kuzyn dostał na urodziny cienki złoty łańcuszek żeby mógł sobie powiesić krzyżyk z którym się nie rozstaje.
Odpowiedz
01-02-2019, 16:17,
#3
RE: Jaki prezent dla kuzyna kierowcy?
Pierwsza opcja bardzo mi się podoba, nr 2 mało praktyczna, bo co komu da łańcuszek w aucie? Na tym samochodu holować nie będzie w razie czego. A dodatkowe wyposażenie, to właśnie idealny upominek dla kierowcy. Warto też jednak wziąć pod uwagę to, aby każde nowe urządzenie w aucie było fachowo zainstalowane, zwłaszcza w nowoczesnych samochodach, gdzie jest coraz więcej elektroniki. Ja dla pewności z takimi sprawami zwykle przyjeżdżam do sprawdzonego serwisu Nissana pod Warszawą- http://www.nissan.dyszkiewicz.pl/ , z naprawami zresztą też. Drobiazgi na ogół robią od ręki.
Odpowiedz
07-02-2019, 14:22,
#4
RE: Jaki prezent dla kuzyna kierowcy?
Kup mu zapasowe kołpaki Big Grin
Odpowiedz
21-02-2019, 11:47,
#5
RE: Jaki prezent dla kuzyna kierowcy?
Ja swojemu kuzynowi jako prezent wykupiłem badanie w https://www.autoplaza.com.pl/pl/serwis/u...azdow.html . Z tego prezentu był zadowolony.
Odpowiedz
27-02-2019, 11:58,
#6
RE: Jaki prezent dla kuzyna kierowcy?
A może jakaś fajna męska sztuczna biżuteria byłaby fajnym pomysłem? Mój kuzyn lubi nosić męski bransoletki. I jeśli jest jakaś okazja zawsze dostaje jedną.
Odpowiedz
04-03-2019, 19:26,
#7
RE: Jaki prezent dla kuzyna kierowcy?
(27-02-2019, 11:58)Bonifacy25 napisał(a): A może jakaś fajna męska sztuczna biżuteria byłaby fajnym pomysłem? Mój kuzyn lubi nosić męski bransoletki. I jeśli jest jakaś okazja zawsze dostaje jedną.

Moze zamiast bransoletki to jakiś zegarek lepiej?
Odpowiedz
11-03-2019, 13:07,
#8
RE: Jaki prezent dla kuzyna kierowcy?
A może nie skupiajmy się na samochodzie Smile Myślę, że jak wraca z pracy to chce od tego odpocząć. Ja kupiłbym np z spółkę z kimś rower. Teraz przed sezonem bardzo tanie rowery górskie kross/ Po powrocie z trasy na pewno chętnie usiadłby na taki jednoślad i ruszył jakąś leśną ścieżką.
Odpowiedz
23-04-2019, 11:29,
#9
RE: Jaki prezent dla kuzyna kierowcy?
Dla kierowców fajne są różnego rodzaju ekstremalne wyprawy, takie jak spływy kajakowe. Moim zdaniem są to super przygody.
Odpowiedz
23-04-2019, 14:24,
#10
RE: Jaki prezent dla kuzyna kierowcy?
Mój kuzyn zawsze chciał, żeby w jego ogrodzie znalazła się trampolina ogrodowa, dlatego całą rodziną postanowiliśmy się złożyć i właśnie taką muy kupić na jego urodziny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS