Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki prezent dla kuzyna kierowcy?
03-05-2019, 09:13,
#11
RE: Jaki prezent dla kuzyna kierowcy?
jeśli chodzi o biżuterię męską to jak dla mnie liczą się tylko zegarki, a reszta to przesada. Ostatnio składałam się z siostrami na prezent dla brata. Wyszła nam nawet dobra sumka więc kupiliśmy mu dobry zegarek firmy Seiko. Udało nam się znaleźć go w dobrej cenie w sklepie https://odczasudoczasu.pl/ , więc jak coś to polecam się tam rozejrzeć, jakby ktoś coś potrzebował.
Odpowiedz
21-05-2019, 11:51,
#12
RE: Jaki prezent dla kuzyna kierowcy?
Mój kuzyn również jest kierowcą i uwielbia wszystko co jest związane z militariami. Na urodziny dostał ode mnie buty wojskowe, które zawsze zabiera w dalszą trasę i zachwala, że są bardzo wygodne.
Odpowiedz
20-07-2019, 19:01, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2019, 11:20 przez Asia.)
#13
RE: Jaki prezent dla kuzyna kierowcy?
A może voucher na warszawski tor gokartowy? Poza wyścigami na wyłączność organizatorzy przygotowują wiele atrakcji dla solenizanta i jego gości. Na pewno wrażenia i wspomnienia pozostaną na długo.
Odpowiedz
22-01-2020, 13:13,
#14
RE: Jaki prezent dla kuzyna kierowcy?
Kamera, albo jakieś inne gadżety do auta. Jakaś polerka może z dobrym woskiem. Albo jakiś bibelot do samego auto do powieszenia na lusterku.
Odpowiedz
23-03-2021, 08:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2021, 22:38 przez Asia.)
#15
RE: Jaki prezent dla kuzyna kierowcy?
Na rynku jest wiele akcesoriów, od tych delikatnie mówiąc średnio przydatnych po rzeczywiście funkcjonalne. Jeżeli jest pasjonatem motoryzacji to może jakieś modele np. Forda Mustanga do złożenia? Kolekcja takich modeli fajnie wygląda na półce, a i samo modelarstwo jest ciekawym hobby. Z bardziej przydatnych to jakaś kamera do auta albo uchwyt na telefon lub nawigację. Sama niedawno kupiłam auto i wkręciłam się w gadżety motoryzacyjne, chociaż wcześniej nigdy mnie to nie interesowało.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS