Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień Singla
14-02-2012, 20:01,
#1
Dzień Singla
Dzisiaj dzwoniła do mnie pani z radia i pytała czy mamy jakieś imprezy przygotowane na Dzień Singla - podobno to jutro...

Była zdziwiona, że nie słyszałam o takim święcie.
A Wy słyszeliście??

Obchodzicie jakoś Dzień Singla? Uważacie w ogóle, że takie święto ma sens?
Chętnie poczytam wszystkie opinie Smile

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
Odpowiedz
14-02-2012, 20:32,
#2
RE: Dzień Singla
(14-02-2012, 20:01)Joanna napisał(a): Dzisiaj dzwoniła do mnie pani z radia i pytała czy mamy jakieś imprezy przygotowane na Dzień Singla - podobno to jutro...

Była zdziwiona, że nie słyszałam o takim święcie.
A Wy słyszeliście??

Obchodzicie jakoś Dzień Singla? Uważacie w ogóle, że takie święto ma sens?
Chętnie poczytam wszystkie opinie Smile
Uważam, że nie ma sensu. W zasadzie, to, teraz codziennie jest dzień kogoś lub czegoś. Jak dla mnie lekka przesada. A tutaj próbka tej przesady.
Odpowiedz
14-02-2012, 21:00,
#3
RE: Dzień Singla
Sprawdziłam i jak się okazuje nie tylko o tym nietypowym święcie nie miałam pojęcia kalendarz
no cóż...nie pozostaje nic innego jak samemu jutro kupić sobie prezent...
nie podoba mi się te święto...
Odpowiedz
14-02-2012, 21:32,
#4
RE: Dzień Singla
Jestem ciekawa czy go ktoś świętuje Big Grin
Odpowiedz
15-02-2012, 09:45,
#5
RE: Dzień Singla
No skoro mamy takie święto to nie można przejść obok niego obojętnie.

Dla wszystkich singielek mam dedykację muzyczną.

All the single ladies - now put your hands up !!! Cool
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
15-02-2012, 19:58,
#6
RE: Dzień Singla
@Wiera:
hahahaha! dobre z tym kalendarzem, no naprawdę...!!! Big Grin

A tak po za tym to rzeczywiście naciągany temat jak wiele innych.
Dostałam nawet kilka informacji od znajomych o imprezach, które odbywają się dziś wieczorem w warszawskich klubach. Ale wiecie jak to wygląda? To są po prostu zwykłe np. cykliczne imprezy niczym nie różniące się od pozostałych w tygodniu tylko ludzie sami przypisali je z tej okazji do "Dnia Singla". Więc niczego szczególnego lub darmowego z tego tytułu nie należy się spodziewać. Wszystko zależy od nastawienia i od tego czy ktoś ma ochotę się pobawić i uczcić ten dzień czy nie. Ja np. mam na razie dosyć po weekendzie więc wymiękaaammmm.....
(aha! i też nigdy wcześniej nie słyszałam, że to 15 lutego...)
Odpowiedz
16-02-2012, 23:21,
#7
RE: Dzień Singla
Dzień Singla to poroniony pomysł. Podobnie jak np. świętowanie rozwodów czy wręcz organizowanie targów rozwodowych...
Bo czym tu się cieszyć? Że jest się samemu? Ja się nie poczuwam do "świętowania" z tego powodu Sad
Odpowiedz
16-12-2012, 20:55, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2012, 20:56 przez Kasia_Agata.)
#8
RE: Dzień Singla
He, he, dzień singla? A kto by to obchodził takiego nowotwora obyczajowego? No, nieco się zdziwiłam, kiedy dotarłam do tego wątku; lepiej spożytkować energię życiową na coś fajniejszego: klub, pływanie, wyjazd,...
Odpowiedz
03-03-2013, 18:32,
#9
RE: Dzień Singla
(14-02-2012, 20:01)Joanna napisał(a): Była zdziwiona, że nie słyszałam o takim święcie.
A Wy słyszeliście??
Ja słyszałem o tym od 2010. Poza tym mam swoje prywatne święto singla. To rocznica mojego rozejścia

(14-02-2012, 20:01)Joanna napisał(a): Obchodzicie jakoś Dzień Singla? Uważacie w ogóle, że takie święto ma sens?
Chętnie poczytam wszystkie opinie Smile
Ja świetuję z kolegami. Spotykamy się,pijemy piwko,wspominamy stare czasy itp
Odpowiedz
05-03-2013, 15:22,
#10
RE: Dzień Singla
A ja go spędzam w tygodniu zapierdzielając w robocie a w weekend robviąc wszystko żeby tym singlem nie być (przynajmniej na ten jeden dzień Tongue )
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS