Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Impreza Sylwestrowa w Chałupkach
28-11-2018, 17:04,
#1
Big Grin  Impreza Sylwestrowa w Chałupkach
Cześć, wybieram się na Sylwestra do Chałupek?
Jestem z Raciborza i chętnie zabiorę się z kimś, kto będzie też planował zakończyć i zacząć rok właśnie w tym miejscu ?
Odpowiedz
02-12-2018, 15:05,
#2
RE: Impreza Sylwestrowa w Chałupkach
Zamierzam wziąść udział w sylwestrze w Chalupkach. Jadę z Mikołówa przez A1. Mogę kogoś po drodze zabrać.. Nie znam nikogo z grupy uczestników, chętnie nawiązałabym z kimś kontakt, bo samej to tak nieswojo.. Pozdrawiam
Odpowiedz
02-12-2018, 17:48,
#3
RE: Impreza Sylwestrowa w Chałupkach
(02-12-2018, 15:05)Mirella napisał(a): Zamierzam wziąść udział w sylwestrze w Chalupkach. Jadę z Mikołówa przez A1. Mogę kogoś po drodze zabrać.. Nie znam nikogo z grupy uczestników, chętnie nawiązałabym z kimś kontakt, bo samej to tak nieswojo.. Pozdrawiam

Hej Smile wreszcie ktoś z moich okolic bo ja jadę z Orzesza Wink
"Można przegrać lub wygrać, ale nie można, do cholery, rezygnować."
Odpowiedz
02-12-2018, 18:08,
#4
RE: Impreza Sylwestrowa w Chałupkach
(02-12-2018, 17:48)basia.r napisał(a):
(02-12-2018, 15:05)Mirella napisał(a): Zamierzam wziąść udział w sylwestrze w Chalupkach. Jadę z Mikołówa przez A1. Mogę kogoś po drodze zabrać.. Nie znam nikogo z grupy uczestników, chętnie nawiązałabym z kimś kontakt, bo samej to tak nieswojo.. Pozdrawiam

Hej Smile wreszcie ktoś z moich okolic bo ja jadę z Orzesza Wink

Witam, naprawdę nie chcę rezygnować, ale mój problem jeszcze w tym, że nie mam noclegu.. ?
Odpowiedz
02-12-2018, 18:30,
#5
RE: Impreza Sylwestrowa w Chałupkach
Może mi ktoś poradzić gdzie przenocować w tą noc sylwestrową? Nikogo z organizatorów nie potrafię osiągnąć a mam 3 dni na dokonanie wpłaty...
Odpowiedz
02-12-2018, 18:35,
#6
RE: Impreza Sylwestrowa w Chałupkach
(02-12-2018, 18:30)Mirella napisał(a): Może mi ktoś poradzić gdzie przenocować w tą noc sylwestrową? Nikogo z organizatorów nie potrafię osiągnąć a mam 3 dni na dokonanie wpłaty...

wejdz moze na dzial Wyjazdy z relax...tam tez o Chalupkach pisza....moze doradza
Odpowiedz
02-12-2018, 18:48,
#7
RE: Impreza Sylwestrowa w Chałupkach
Rozumiem, że chodzi o imprezę Sylwester bez noclegu. Z tego co pamiętam z zeszłego roku, to albo ludzie po zabawie bezpośrednio wracali do domu, bądź niestety nocowali w samochodach. Zadzwoń do hotelu "Pod Zielonym Dębem", bo w Zamku to chyba nie ma szans. Cały jest prawdopodobnie przez organizatora dla grupy zajęty. Tak przynajmniej było w zeszłym roku. Miejsca w Zamku już dawno "zeszły". Ewentualnie szukaj w internecie kwatery w Chałupkach na "własną rękę".
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
Odpowiedz
02-12-2018, 18:50,
#8
RE: Impreza Sylwestrowa w Chałupkach
(02-12-2018, 18:30)Mirella napisał(a): Może mi ktoś poradzić gdzie przenocować w tą noc sylwestrową? Nikogo z organizatorów nie potrafię osiągnąć a mam 3 dni na dokonanie wpłaty...
Możesz napisać do "Maxy" - Darek jest organizatorem i dodatkowo opiekunem w Chałupkach więc może On coś doradzi
"Można przegrać lub wygrać, ale nie można, do cholery, rezygnować."
Odpowiedz
02-12-2018, 18:54,
#9
RE: Impreza Sylwestrowa w Chałupkach
Właśnie wiem, że Zamek w Chalupkach jest cały zarezerwowany dla singlerelax.pl a w hotelu "Pod Zielonym Dębem" już też nie ma miejsc... W niedaleko położonym Gościncu nie oferują noclegów w tym czasie.. Chyba pozostanie opcja w aucie ?? o ile nie będzie minus 20 stopni
Odpowiedz
02-12-2018, 19:01, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2018, 19:03 przez Czarna.)
#10
RE: Impreza Sylwestrowa w Chałupkach
(02-12-2018, 18:54)Mirella napisał(a): Właśnie wiem, że Zamek w Chalupkach jest cały zarezerwowany dla singlerelax.pl a w hotelu "Pod Zielonym Dębem" już też nie ma miejsc... W niedaleko położonym Gościncu nie oferują noclegów w tym czasie.. Chyba pozostanie opcja w aucie ?? o ile nie będzie minus 20 stopni

a to nie jedziesz z singlami..bo oni organizuja nocleg..moze sa zapisy zerknij..no i wejdz na ten drugi pokkoj wyjazdy singlowe relax....tam sie umawiaja
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS