Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haloo Trójmiasto i okolice
01-02-2012, 23:06,
#1
Wink  Haloo Trójmiasto i okolice
halooo jest tu ktoś Big GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
15-02-2012, 18:10,
#2
RE: Haloo Trójmiasto i okolice
jestem
Odpowiedz
19-02-2012, 08:49,
#3
RE: Haloo Trójmiasto i okolice
no to jesteśmy 2 - super ekipa Cool może wraz z wiosną ożyje reszta
Odpowiedz
19-02-2012, 18:31,
#4
RE: Haloo Trójmiasto i okolice
może inni też wytkną nosy z norek? Wiosną chętniej się chce wyjść z domku. Wyjeżdzałam w piątek była zima, śniegu sporo, temperatura minusowa. Przed chwilką wróciłam chlapa, śniegu mało, temperatura na plusie. Idzie wiosna Smile
Odpowiedz
16-04-2012, 05:52,
#5
RE: Haloo Trójmiasto i okolice
coś to 3city przestraszone co ktoś się pojawia to przy zaproszeniu do spotkania już go nie ma hahaha może ja tak strasze telepatycznie Ups ludziska jak się tu logujecie nie uciekajcie tak szybko - nikt nie gryzie przynajmniej mnie tu jeszcze nie pogryziono - w realu też nie a miałam okazje spotkać już kilka osób.
Odpowiedz
02-09-2012, 14:29,
#6
RE: Haloo Trójmiasto i okolice
Już "się znalazłam" nie uciekałam dłuugo mnie nie było , ale juz jestem w domu i zabieram sie do pracy na forum single relaks.Smile
Odpowiedz
02-09-2012, 15:35, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2012, 15:36 przez Kamawi.)
#7
RE: Haloo Trójmiasto i okolice
Wiele osób zazdrości Warszawie, że się umie tak zorganizować. Twierdzą, że w ich rejonach nic takiego się nie dzieje. Ale kiedy pytam, czy zrobili cokolwiek by to zmienić, czy zapisali się na forum i próbowali zaproponować zlot w swoich okolicach, to słyszę odmowę. Jeżeli wszyscy będę w ten sposób podchodzić, to faktycznie ciężko będzie się zorganizować. Najbardziej dziwi mnie to, że te osoby narzekają, ale nawet nie próbują, Nie odwiedzając forum. Skąd mogą wiedzieć, czy tam nie czeka na nie jakieś zaproszenie z ich okolicy?
Ludzie trochę więcej odwagi. Na forum nikt nie gryzie, nic się nie traci, a może się zyskać nowych znajomych. Wink
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
02-09-2012, 19:06,
#8
RE: Haloo Trójmiasto i okolice
3city, powinnyście darmową imprę zrobić to by się towarzycho znalazłoTongue

a tak poważnie, to z tego wynika, że sporo osób jest nieśmiałych albo ma wygórowane oczekiwania wobec takiego spotkaniaSmile wierzę, że się przełamią a jak coś to przyjedziemy i rozkręcimy to gronoTongue
Odpowiedz
02-09-2012, 20:44,
#9
RE: Haloo Trójmiasto i okolice
Popieram Megan71. Ludzie mają różne podejścia, ale jakby co, to my chętnie odwiedzimy trójmiasto i rozkręcimy towarzystwo. W sumie to nawet dobry pomysł, żeby ogólnopolskie zloty za każdym razem robić w innym mieście. Warszawa zapoczątkuje, a następne może być Trójmiasto. Może wtedy ludziom będzie łatwiej się przełamać?
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
03-09-2012, 15:33, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2012, 15:34 przez venus.)
#10
RE: Haloo Trójmiasto i okolice
Wiecie co dziewczyny ale nadużywacie słowa "grono i towarzystwo" realnie jest tu garstka ludzi , może u jednej ręki ich zlicze - logują się a potem ich nie ma - wątpie że ma to coś wspólnego z nieśmiałością - a może tu sami szczęsliwi , zapracowani i zajęci single ? w każdym razie ja proponuje jakąś imprezke na zakończenie lata - wkrótce wrzuce pościk licząc że sama ze sobą nie będę pisać Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS