Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haloo Trójmiasto i okolice
03-09-2012, 18:02,
#11
RE: Haloo Trójmiasto i okolice
Szkoda, że tutaj nie ma szukania użytkowników po miejscowościach, łatwiej byłoby do nich trafić. A propozycja imprezki na zakończenie lata jest dobrym pomysłem, może będzie jednak jakiś odzew. Wink
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
03-09-2012, 21:11,
#12
RE: Haloo Trójmiasto i okolice
venus ludzie są ostatnio jacyś tacy zabiegani... zajrzą na chwilę stwierdzą, że nic się nie dzieje i polecą dalej. Trudno się zatrzymać w bieguSmile nic to wierzę, że się wszystko rozkręciSmile
Odpowiedz
03-09-2012, 21:16,
#13
RE: Haloo Trójmiasto i okolice
Megan a ja mam wrażenie że jak się tylko chce zawsze ma się wymówke - a dla chcącego nic trudnego - uwierz mi ja w domu jestem gościem
A "najlepsze" wytłumaczenie to brak czasu - jakoś nie przemawia to do mnie , tym bardziej w wydaniu singla Ups
Odpowiedz
03-09-2012, 21:28,
#14
RE: Haloo Trójmiasto i okolice
każda z Was ma trochę racji, z jednej strony ludzie są zabiegani i faktycznie zajrzą, zorientują się, że nie wiele się dzieje na forum i przestają zaglądać, a z drugiej jak się chce to można... miejmy nadzieję, że jednak i trójmiasto obudzi się na forum. Wink
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
01-11-2012, 08:29,
#15
RE: Haloo Trójmiasto i okolice
zorientowawszy się w naszym środowisku trójmiejskim - sami sportowcy - więc może urządzimy jakiś energiczno-energetyczny przemarsz brzegiem morza - spotkanie z cyklu "ahoj listopadowy marynarzu"

- punkt rozpoczęcia przemarszu Gdynia Orłowo - zakończenie - Sopot (molo ) termin jaki bym sugerowała to niedziela rano np. 10:00 im raniej tym lepsze powietrze Angel

termin 18.11.2012 - jeśli będzie deszcz -odpuszczamy pod innymi względami absolutnie nie Big Grin
po drodze bar z grzanym winem , dowiem się tylko co będzie w tym terminie otwarte )


Co Wy na to ? chyba że macie inne propozycje
Odpowiedz
01-11-2012, 10:08,
#16
RE: Haloo Trójmiasto i okolice
(01-11-2012, 08:29)venus napisał(a): zorientowawszy się w naszym środowisku trójmiejskim - sami sportowcy - więc może urządzimy jakiś energiczno-energetyczny przemarsz brzegiem morza - spotkanie z cyklu "ahoj listopadowy marynarzu"

- punkt rozpoczęcia przemarszu Gdynia Orłowo - zakończenie - Sopot (molo ) termin jaki bym sugerowała to niedziela rano np. 10:00 im raniej tym lepsze powietrze Angel

termin 18.11.2012 - jeśli będzie deszcz -odpuszczamy pod innymi względami absolutnie nie Big Grin
po drodze bar z grzanym winem , dowiem się tylko co będzie w tym terminie otwarte )


Co Wy na to ? chyba że macie inne propozycje


Ja na to, jak na lato (w listopadzie Big Grin ).
Oczywiscie ide.
I to grzane wino Wink
Odpowiedz
01-11-2012, 20:51,
#17
RE: Haloo Trójmiasto i okolice
(01-11-2012, 10:08)Eurydyka napisał(a):
(01-11-2012, 08:29)venus napisał(a): zorientowawszy się w naszym środowisku trójmiejskim - sami sportowcy - więc może urządzimy jakiś energiczno-energetyczny przemarsz brzegiem morza - spotkanie z cyklu "ahoj listopadowy marynarzu"

- punkt rozpoczęcia przemarszu Gdynia Orłowo - zakończenie - Sopot (molo ) termin jaki bym sugerowała to niedziela rano np. 10:00 im raniej tym lepsze powietrze Angel

termin 18.11.2012 - jeśli będzie deszcz -odpuszczamy pod innymi względami absolutnie nie Big Grin
po drodze bar z grzanym winem , dowiem się tylko co będzie w tym terminie otwarte )


Co Wy na to ? chyba że macie inne propozycje


Ja na to, jak na lato (w listopadzie Big Grin ).
Oczywiscie ide.
I to grzane wino Wink

To jeszcze raz ja Smile
Venus,myslisz,ze ci nasi znajda tego posta?
Moze jeszcze wrzucic w mini zloty?
Odpowiedz
02-11-2012, 07:00,
#18
RE: Haloo Trójmiasto i okolice
Podeślę im pw - bo jak są porządki na forum to nie wiem czy w mini zlotach taki post dostanie pozwolenie Blush
Odpowiedz
02-11-2012, 07:09, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2012, 07:10 przez Eurydyka.)
#19
RE: Haloo Trójmiasto i okolice
(02-11-2012, 07:00)venus napisał(a): Podeślę im pw - bo jak są porządki na forum to nie wiem czy w mini zlotach taki post dostanie pozwolenie Blush

Ok.
Pozdrawiam o poranku Wink
Odpowiedz
02-11-2012, 10:20,
#20
RE: Haloo Trójmiasto i okolice
PIszę się. SmileSmile
"Przystań" w Sopocie to pewniak , że zawsze otwarte ,a tam...winko, piffko i smaczna rybka i zupa rybna. Dobre tempo będzie , gdy na końcu spacerku takie "pyszności". i ciepełko.Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS