Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NARTY DLA SINGLI - CZARNA GÓRA
15-01-2019, 22:42,
#11
RE: NARTY DLA SINGLI - CZARNA GÓRA
(15-01-2019, 14:57)Maxy napisał(a):
(08-01-2019, 20:30)dagnesd napisał(a): CześćSmile
Czy ktoś z tu obecnych był może już w ośrodku Geovita w Lądku Zdroju i może podzielić się opinią. Zastanawiam się nad tym wyjazdem ale mam obawy co do standardu wyposażenia tego ośrodka, w necie krążą niepochlebne opinie na temat tego ośrodkaSad

Hej...
byłem w zeszłym roku w marcu na nartach, zbyt wybredny nie jestem, ale jakoś tragicznie nie było... nikt się nie skarżył... jedzenie było smaczne, pokój miałem ładny...

Jedynym mankamentem był toster Wink, który źle nastawiony powodował lekkie zadymienie stołówki i frustrację pani recepcjonistki, która musiała wyłączać alarm przeciwpożarowy Big Grin (udało nam się to 2 razy) he.. he... he...

pozdro
Darek

Czyli gasnica do torby i na narty do Czarnej Gory ;-)
20-01-2019, 12:10,
#12
RE: NARTY DLA SINGLI - CZARNA GÓRA
(15-01-2019, 22:42)getur napisał(a):
(15-01-2019, 14:57)Maxy napisał(a):
(08-01-2019, 20:30)dagnesd napisał(a): CześćSmile
Czy ktoś z tu obecnych był może już w ośrodku Geovita w Lądku Zdroju i może podzielić się opinią. Zastanawiam się nad tym wyjazdem ale mam obawy co do standardu wyposażenia tego ośrodka, w necie krążą niepochlebne opinie na temat tego ośrodkaSad

Hej...
byłem w zeszłym roku w marcu na nartach, zbyt wybredny nie jestem, ale jakoś tragicznie nie było... nikt się nie skarżył... jedzenie było smaczne, pokój miałem ładny...

Jedynym mankamentem był toster Wink, który źle nastawiony powodował lekkie zadymienie stołówki i frustrację pani recepcjonistki, która musiała wyłączać alarm przeciwpożarowy Big Grin (udało nam się to 2 razy) he.. he... he...

pozdro
Darek

Czyli gasnica do torby i na narty do Czarnej Gory ;-)

Mam jakąś w samochodzie pod siedzeniem, chyba wystarczy Smile
he.. he... Smile
Ufff... a to tylko 3 tygodnie zostało, ale ten czas leci Wink

podro
Darek
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
01-03-2019, 21:42,
#13
RE: NARTY DLA SINGLI - CZARNA GÓRA
Thx for all! wszystkim uczestnikom5 tego wyjazdu. Było super, jak zawsze! Pozdro
02-03-2019, 00:16, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2019, 00:17 przez Maxy.)
#14
RE: NARTY DLA SINGLI - CZARNA GÓRA
Hejo Jurku... chyba daliśmy radę Wink Choć impreza walentynkowa... dała rochę do wiwatu Wink

pozdrawiam i do zobaczenia Big Grin

Darek
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS