Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SYLWESTER W CHAŁUPKACH
01-12-2018, 21:16,
#31
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
(01-12-2018, 20:49)Maxy napisał(a): Hmmm... a ja się w sukienkę nie wbijam Wink
to chyba dobrze, czyż nie? Big Grin

Nie zniosłabym konkurencji w tej "dyscyplinie", a szczególnie męskiejWink. Gajerek przymierz, czy spodenki w pasie nie pijąWink. Jeden wieczór trza być obowiązkowo eleganckimSmileWink.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
01-12-2018, 21:20,
#32
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
(01-12-2018, 21:16)DorotaK napisał(a):
(01-12-2018, 20:49)Maxy napisał(a): Hmmm... a ja się w sukienkę nie wbijam Wink
to chyba dobrze, czyż nie? Big Grin

Nie zniosłabym konkurencji w tej "dyscyplinie", a szczególnie męskiejWink. Gajerek przymierz, czy spodenki w pasie nie pijąWink. Jeden wieczór trza być obowiązkowo eleganckimSmileWink.

No fakt... przecież miesiąc tylko do Sylwka został... i to nie cały...
wchodzę co jakiś czas na wagę i...
nie jest tak źle, więcej niż w zaszłym roku nie pokazuje, ale...
jeszcze Święta przede mną Wink
ufff...

pozdro
Darek
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
01-12-2018, 22:55,
#33
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Dorota a tego "futrzaka" też znowu ze sobą zabierasz? Big Grin
"Można przegrać lub wygrać, ale nie można, do cholery, rezygnować."
02-12-2018, 00:42,
#34
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Chyba nie, bo dużo miejsca w walizce zajmuje, a zamku jest cieplutko. Basiu, a Ty jakąś wystrzałową kreację szykujesz? Oczywiście, nie pytam o szczegółyWinkSmile Może jakieś spektakularne "wejście" na Sylwestra będzie?
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
02-12-2018, 12:49,
#35
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Kreacja już jest bo w styczniu mam rodzinną imprezę więc upiekłam 2 pieczenie na jednym ruszcie Wink na wejście bym raczej nie liczyła z mojej strony Wink
"Można przegrać lub wygrać, ale nie można, do cholery, rezygnować."
02-12-2018, 22:41,
#36
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Witajcie moi drodzy Smile Oj Dorotka - kreacja to rzecz drugorzędna - dobra zabawa i udane towarzystwo to najważniejsze Smile Myślę że będzie fajnie , trochę ludzi się już zna , resztę się pozna Smile i do przodu.Dojazd ja również mam średnio ciekawy , do Opola potem Rybnik i dopiero Chałupki ale cóż...inni jadą ze Szczecina albo Gdańska....Pozdrawiam serdecznie Smile
03-12-2018, 12:26,
#37
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
(02-12-2018, 22:41)basia d napisał(a): Witajcie moi drodzy Smile Oj Dorotka - kreacja to rzecz drugorzędna - dobra zabawa i udane towarzystwo to najważniejsze Smile Myślę że będzie fajnie , trochę ludzi się już zna , resztę się pozna Smile i do przodu.Dojazd ja również mam średnio ciekawy , do Opola potem Rybnik i dopiero Chałupki ale cóż...inni jadą ze Szczecina albo Gdańska....Pozdrawiam serdecznie Smile

Basiu o tej kreacji to miało być z "przymrużeniem oka"Wink Cieszę, że po przerwie spotkam znajomych z różnych wyjazdów i poznam nowe osoby. Dobry humor biorę przede wszystkim ze sobąSmile
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
03-12-2018, 12:43,
#38
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Witam, również będę się z Wami bawiła i kreację też mam już przygotowaną Smile
Już się doczekać nie mogę Smile
pozdrawiam
10-12-2018, 18:11,
#39
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Hej, hej cisza na eterze? Już niedługo zamkniemy listy, jeszcze parę ostatnich miejsc i odliczamy dni do Sylwestra. Odezwijcie się, na pewno będzie nam wszystkim raźniej.
10-12-2018, 21:14,
#40
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
A Witam!!!
To będzie mój pierwszy raz Chałupkach.
Mam nadzieję, że będzie się działo i będzie mega pozytywnie.
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS