Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SYLWESTER W CHAŁUPKACH
24-10-2018, 22:52,
#1
SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Jak co roku w Chałupkach...
gdy zaczyna się zima
słychać wielki szum
Można spotkać Singlasa, jak na plaży w Mombasa
Singli cały tłum... Smile
...
Chałupki Welcome to... Smile
...

Zapraszam na singlowy Sylwester 2018 do Zamku w Chałupkach, gdzie będziemy się bawić do białego rana, że ho... hoo...

https://singlerelax.pl/dla-singli/sylwes...ingle.html

Oczywiście i ja tam byłem, piwo i kofolę piłem...
i nie omieszkam tego powtórzyć Smile

https://singlerelax.pl/dla-singli/sylwes...ingle.html

pozdrawiam
Darek
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
25-10-2018, 12:17, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2018, 12:46 przez DorotaK.)
#2
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Ja tam myślę, że "niektórego Singlasa w piwnym spa na...."Wink. Oczywiście ja chyba skorzystam. Podobno po mnie było w zeszłym roku widać, że tej uciechy zaznałamSmile. Może w tym roku namówię Kogoś do spaWink
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
25-10-2018, 14:53, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2018, 14:53 przez Asia.)
#3
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
a jeszcze jest dalsza część piosenki o tych Chałup(k)ach Wink

znów się będą ubierać
miss imprezy wybierać
przez wieś przebiegł dreszcz...

także będzie się na Zamku działo, oj będzie Wink

Zachęcam do zapisów - zwłaszcza płeć męską, bo tej co nieco mało jak na razie na chałupkowej liście uczestników...

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
25-10-2018, 16:50,
#4
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
(25-10-2018, 12:17)DorotaK napisał(a): Ja tam myślę, że "niektórego Singlasa w piwnym spa na...."Wink. Oczywiście ja chyba skorzystam. Podobno po mnie było w zeszłym roku widać, że tej uciechy zaznałamSmile. Może w tym roku namówię Kogoś do spaWink

Dorotka myślę że na te piwne SPA też będę chętna. Z takiej uciechy jeszcze nie korzystałam Smile Mam nadzieje że znajdzie się wiecej chętnych na taki relaks Smile
25-10-2018, 17:04,
#5
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
(25-10-2018, 12:17)DorotaK napisał(a): Ja tam myślę, że "niektórego Singlasa w piwnym spa na...."Wink. Oczywiście ja chyba skorzystam. Podobno po mnie było w zeszłym roku widać, że tej uciechy zaznałamSmile. Może w tym roku namówię Kogoś do spaWink

Dorota tak zachwalała to Spa, że ja się chyba też skuszę w tym roku Wink
"Można przegrać lub wygrać, ale nie można, do cholery, rezygnować."
25-10-2018, 18:42,
#6
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Chyba też się skuszę he he.
25-10-2018, 19:57,
#7
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
To Piwne SPA to porezerwujcie sobie wcześniej, bo w zaeszłym roku z miejscami tak sobie było Smile

pozdro
Darek
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
25-10-2018, 20:04,
#8
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
No i Chałupkowa piosenka brzmi Smile

Jak co roku w Chałupkach...
gdy zaczyna się zima
słychać wielki szum
Można spotkać Singlasa,
w piwnym spa na golasa

Singli cały tłum...
znów się będą ubierać
miss imprezy wybierać
przez wieś przebiegł dreszcz...

Chałupki Welcome to...
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
25-10-2018, 21:46,
#9
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
I zbiorowa praca się w "nową" piosenkę "obraca"Wink. To sobie możemy wspólnie na Sylwestra pośpiewać, albo w wesołym autobusieWink.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
27-10-2018, 19:30, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2018, 19:30 przez Marek___x.)
#10
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
(25-10-2018, 21:46)DorotaK napisał(a): I zbiorowa praca się w "nową" piosenkę "obraca"Wink. To sobie możemy wspólnie na Sylwestra pośpiewać, albo w wesołym autobusieWink.

..to jak już rozprawiacie tak o tym SPA to ja poproszę Wasze zdjęcie z jakuzi ....(Darka nie nie musi na nim być Smile
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS