Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salsa (Warszawa)
26-01-2012, 19:58,
#1
Salsa (Warszawa)
zakładam osobny wątek dla sobotnich salsowych wypadów do Salsa Libre.

Bighasan i ja będziemy tam w tę sobotę. Jeśli macie ochotę dołączyć to zapraszam.
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
27-01-2012, 22:50,
#2
RE: Salsa (Warszawa)
Jutro też ma być mroźno w nocy więc trzeba będzie się jakoś rozgrzaćWink a najlepiej tańcząc salsęSmile Dee Dee pewnie do Was dołączę.
Odpowiedz
28-01-2012, 18:24,
#3
RE: Salsa (Warszawa)
Wygląda na to, że będziemy w 3, a może jeszcze ktoś dołączy? Wink
Odpowiedz
28-01-2012, 20:12,
#4
RE: Salsa (Warszawa)
gdzie to jest? powiedzcie same szczeg. nie chce czytać od poczatku wątku
Odpowiedz
29-01-2012, 10:07,
#5
RE: Salsa (Warszawa)
W pierwszym poście masz link do klubu Salsalibre, ul. Solec 38. Tam jest wszystko napisane.
Ponadto:
tu
Odpowiedz
30-01-2012, 14:25,
#6
RE: Salsa (Warszawa)
Witam dziewczyny, chętnie się do was dołączę, jeśli w tę sobotę(4.02) robicie wypad-to idę z wami.Co prawda nie mam podstaw salsy,ale mnie to kręci...
Dzasta.
Odpowiedz
30-01-2012, 17:24,
#7
RE: Salsa (Warszawa)
Jestem chętna na salsę w najbliższą sobotęSmile Też nie miałam pojęcia o salsie, ale się odważyłam i nie żałuję. Bardzo mi się podoba Smile
Także zapraszamy tylko pamiętaj, że trzeba zabrać ze sobą buty na zmianę, mogą być sportowe, balerinki albo...takie w jakich ostatnio tańczyła Dee Dee sexy szpileczki Angel wyglądała super i się nie dziwię, że potem nie schodziła z parkietu Wink takie miała wzięcie Wink

Odpowiedz
30-01-2012, 20:13,
#8
RE: Salsa (Warszawa)
Ej Amelia, daj spokój bo się rumienię Undecided Buziak
I nie bądź taka skromna, bo widziałam, jak ledwo usiadłaś na kanapie po lekcji a już jakiś dżentelmen prosił Cię do tańca Cool

Wszystko wskazuje na to, że czwarty z rzędu sobotni wieczór spędzę na salsowaniu, więc możemy śmiało się umawiać Smile


Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
30-01-2012, 21:47,
#9
RE: Salsa (Warszawa)
Smile ten pan, który mnie poprosił, a wcześniej ja go poprosiłam do tańca to był Amerykanin rosyjskiego pochodzenia. Nie dość, że plątały mi się nogi w tańcu to i język rosyjsko-angielsko-polski. Porażka, a tyle inwestuje w lekcje angielskiego, wstyd, ledwo mnie zrozumiał Undecided Poprosił mnie żebym wytłumaczyła mu o co chodzi z tą zmianą partnera i w ogóle co tu się dziejeSmile Przypadkowo trafił do tego klubu, bo chciał zobaczyć na koniec swojego pobytu jak Warszawa bawi się nocą i bardzo mu się spodobała imprezaSmile

Zatem spotykamy się w sobotę ok. 21.00.
P.S. może też założę jakieś fajne buty na obcasie Angel


Odpowiedz
30-01-2012, 22:07,
#10
RE: Salsa (Warszawa)
Ale chyba ostatnio największą frajdą była nauka choreografii do tej piosenki.

Ale była zabawa!! haha Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS