Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salsa (Warszawa)
03-02-2012, 18:00,
#11
RE: Salsa (Warszawa)
Jutro znowu będziemy się rozgrzewać w SalsalibreSmile. Nie ma co siedzieć w domu nawet w taki mróz. To impreza dla ludzi w różnym przedziale wiekowym od 20+ do 60+. Tydzień temu w grupie podstawowej średnia wieku wynosiła 40+, w szczególności wśród mężczyzn, poza tym było kilka osób, które nigdy nie tańczyły salsy.
Zatem zapraszamySmile
Dzasta liczymy na Ciebie. Jeżeli nadal jesteś zainteresowana to o szczegółach poinformujemy Cię na privie.
Odpowiedz
05-02-2012, 09:07,
#12
RE: Salsa (Warszawa)
Cieszę się, że dołączyły do nas kolejne osoby Smile

Dzasta jeżeli to Twój debiut to jestem pod wrażeniem i nie tylko ja Twoich umiejętności tanecznych i poczucia rytmu Smile

Ja też miałam wczoraj swój debiut…pozazdrościłam Dee Dee i muszę przyznać, że łatwiej było mi wykonywać obroty w butach na obcasach Wink

Mam nadzieję, że w przyszłą sobotę będzie nas jeszcze więcej. Mamy karnawał i trzeba się bawić. Nie siedźcie w domu.

Odpowiedz
05-02-2012, 13:11,
#13
Tongue  RE: Salsa (Warszawa)
No rzeczywiście, Dżasta wymiatała z samym instruktorem. Panowie też wywijali na parkiecie aż miło...
Zapraszamy wszystkich niezdecydowanych... Nauka kroku podstawowego za darmo...
Pozdrawiam i do zob.
V.

(05-02-2012, 09:07)amelia77 napisał(a): Cieszę się, że dołączyły do nas kolejne osoby Smile

Dzasta jeżeli to Twój debiut to jestem pod wrażeniem i nie tylko ja Twoich umiejętności tanecznych i poczucia rytmu Smile

Ja też miałam wczoraj swój debiut…pozazdrościłam Dee Dee i muszę przyznać, że łatwiej było mi wykonywać obroty w butach na obcasach Wink

Mam nadzieję, że w przyszłą sobotę będzie nas jeszcze więcej. Mamy karnawał i trzeba się bawić. Nie siedźcie w domu.

Odpowiedz
05-02-2012, 18:29,
#14
RE: Salsa (Warszawa)
(05-02-2012, 13:11)julianna66 napisał(a): No rzeczywiście, Dżasta wymiatała z samym instruktorem. Panowie też wywijali na parkiecie aż miło...
Zapraszamy wszystkich niezdecydowanych... Nauka kroku podstawowego za darmo...
Pozdrawiam i do zob.
V.

(05-02-2012, 09:07)amelia77 napisał(a): Cieszę się, że dołączyły do nas kolejne osoby Smile

Dzasta jeżeli to Twój debiut to jestem pod wrażeniem i nie tylko ja Twoich umiejętności tanecznych i poczucia rytmu Smile

Ja też miałam wczoraj swój debiut…pozazdrościłam Dee Dee i muszę przyznać, że łatwiej było mi wykonywać obroty w butach na obcasach Wink

Mam nadzieję, że w przyszłą sobotę będzie nas jeszcze więcej. Mamy karnawał i trzeba się bawić. Nie siedźcie w domu.

Dzięki dziewczyny -debiut już mam za sobąHeart samo jakoś tak wyszło-naprawdę było super.
Nie żałuję !!! już jestem zarażona salsą Angel
Zachęcam wszystkich zasiedziałych singli- ruszcie się!!!!! nie siedźcie w domach Sad Ja co prawda byłam stosunkowo krótko,ale to był mój pierwszy raz, tak sobie założyłam.Za tydzień zabawię dłużej...jestem też pod wrażeniem Tongue jak masowo schodzili się ludzie -mimo takiego mrozu. Za to w środku panowała gorąca atmosfera i nasz rodzynek Tongue Bighasan dotrzymywał nam towarzystwa ,w rozmowie i na parkiecie.
Dziewczyny widzimy się w sobotę 11.02 o 21. Ja będę na pewno Smile
Odpowiedz
08-02-2012, 08:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2012, 08:29 przez DeeDee.)
#15
RE: Salsa (Warszawa)
sobota coraz bliżej, podbijam temat do góry Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
09-02-2012, 10:36,
#16
RE: Salsa (Warszawa)
Jeszcze się nie widziałyśmy DeeDee, mam nadzieję,że w tą sobotę będzie taka możliwość w Salsa Libre-ja się wybieram.
Smile.Pozdrawiam Dzasta.
Odpowiedz
09-02-2012, 11:25,
#17
RE: Salsa (Warszawa)
Hej Dzasta, wybieram się w tę sobotę, tak więc będziemy miały okazję się poznać Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
09-02-2012, 19:07,
#18
RE: Salsa (Warszawa)
Bardzo się cieszę,ze spotkania DeeDee i mam propozycję, abyśmy się wymieniły tel.; żeby się odszukać.
Ponieważ dostałam teraz wiadomość od Amelii 77, że pozostaje w domu i będzie się kurować-rozchorowała się, ale będzie z nami duchem !!!
Tel. wysyłam na priv.
Dzasta.
Odpowiedz
22-02-2012, 10:17,
#19
RE: Salsa (Warszawa)
salsujemy w tę sobotę? ja się wybieram Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
22-02-2012, 12:37, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2012, 12:40 przez Jadwiga.)
#20
RE: Salsa (Warszawa)
(22-02-2012, 10:17)DeeDee napisał(a): salsujemy w tę sobotę? ja się wybieram Smile


Nie umiem jeszcze wpisywać interesującego mnie wątku
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS