Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakich kosmetyków używacie?
12-10-2018, 11:58,
#1
Jakich kosmetyków używacie?
Ogólnie jak się tez malujecie dziewczyny? Ja mam małą obsesję na punkcie makijażu oczu. Moim zdaniem dobre oko jest najważniejsze, gdyż przyciąga uwagę i może odciągnąć uwagę od innych niedoskonałości. Ja uwielbiam cienie holograficzne do powiek, świetna sprawa. Skorzystanie z nich potrafi w dużym stopniu uwydatnić oku i dodać naszej twarzy blasku.
Odpowiedz
16-02-2019, 15:24,
#2
RE: Jakich kosmetyków używacie?
Będąc facetem nie sądzę aby makijaż mi pasował, ale lubię o siebie dbać. Używam kosmetyków pielęgnacyjnych i mam słabość do dobrych perfum, zwłaszcza Lancome, są moim zdaniem lepsze od Diora choć nieco tańsze. Ostatnio w internetowej perfumerii https://perfumy.pl/firm-pol-73-Lancome.html znalazłem mój ulubiony zapach (Hypnose) nawet taniej niż się spodziewałem. Co do tego ,jak dbają o siebie kobiety..tu dopuszczam dużą elastyczność, jedne dobrze wyglądają w mocnym makijażu a innym bardziej pasuje dyskretny, naturalny. Jedyne czego nie znoszę, to typowa sztuczność, uroda poprawiana skalpelem.
Odpowiedz
26-05-2019, 10:57,
#3
RE: Jakich kosmetyków używacie?
Zgadzam się z poprzednikiem, chociaż dla mnie makijaż czasami pogarsza wygląd kobiety, bardzo lubię naturalne piękne dziewczyny.
Odpowiedz
04-02-2020, 11:38,
#4
RE: Jakich kosmetyków używacie?
Hej Wam, ja sie nie maluję. Uważam po prostu, ze to strata czasu i ukrywanie prawdziwej siebie. Jak już się pomaluję to raz na rok.
Odpowiedz
04-08-2020, 20:03,
#5
RE: Jakich kosmetyków używacie?
używam naturalnych kosmetyków, głównie zamawiam z mydlarni świętego franciszka
Odpowiedz
19-09-2021, 14:33,
#6
RE: Jakich kosmetyków używacie?
Mam AZS więc nie używam zwykłych kosmetyków, tylko emolienty z exomegi control. Do mycia mam olejek, który bardzo dobrze i skutecznie nawilża suchą i podrażniona skórę. Do smarowania ciała mleczko z tej serii jest również cudowne
Odpowiedz
15-03-2023, 11:20,
#7
RE: Jakich kosmetyków używacie?
HUgo boss tylko i wyłącznie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS