Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam sprawdzonego detoksu
10-10-2018, 11:10,
#1
Szukam sprawdzonego detoksu
Macie może jakiś sprawdzony detoks? Czuję, że mojemu organizmowi przydałoby się jakieś porządne odtruwanie. W internecie jest mnóstwo różnych przepisów a ja chciałbym skorzystać z jakiegoś sprawdzonego. Myślę, że dodatkowo w pewien sposób chciałbym się dowitaminizować.
Odpowiedz
17-04-2019, 23:54,
#2
RE: Szukam sprawdzonego detoksu
Żeby oczyścić organizm z toksyn przede wszystkim trzeba pić dużo wody, najlepiej mineralnej. Do tego przez parę dni warto przejść na dietę oczyszczającą, warzywno- owocową. Picie wody na co dzień zamiast dosładzanych, niezdrowych napojów też na bieżąco oczyszcza organizm, to również warto mieć na uwadze. Ja dlatego zawsze mam w domu zapas wody źródlanej, najbardziej lubię żywiec. Korzystam z dystrybutora, bo to bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż butelki. Na pewno wiesz jak to wygląda, bo prawie w każdej firmie czy placówce medycznej jest dostępna woda eden w takiej formie. I ona jest dobra, ale ja zamówiłem wodę żywiec od aquamo, choć woda pochodzi z tego samego ujęcia, to jednak w smaku jest lepsza niż eden. Zaskakujące, ale prawdziwe.
Odpowiedz
22-01-2020, 13:09,
#3
RE: Szukam sprawdzonego detoksu
dużo wody, odstawić wszelki cukier, pszenicę i żywność przetworzoną. Dużo witaminki C plus ruch. Spróbować przez miesiąc i myślę, że będą efekty.
Odpowiedz
27-09-2020, 16:21,
#4
RE: Szukam sprawdzonego detoksu
z czego chcesz się detoksować konkretnie? jeżeli powiesz coś więcej będzie łątwiej coś dookreślić. pij wodę, jedz owoce, ćwicz, biegaj. na niektóre substancje pomaga sok z cytryny. wogóle jest tak że niektóre toksyny o odczynie kwasowym mogą pomóc substancje alkaiczne a na toksyny alkaiczne pomogą substancje kwasowe. unikaj też toksycznych historii Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS