Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry
08-11-2018, 13:33,
#41
RE: Dzień dobry
czy tu bija?....dzien dobry....gubie sie na tym forum,a chcialam znalezc osoby jadace na swieta do Naleczowa.....poszukam moze jutro na spokojnie.....milego z usmiechem dnia zycze
Odpowiedz
08-11-2018, 13:47,
#42
RE: Dzień dobry
nie - tu nie biją Wink a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo Wink
a wątek Nałęczowa jest tu: https://forum.singlerelax.pl/thread-1936.html

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
Odpowiedz
10-11-2018, 07:25,
#43
RE: Dzień dobry
witam Was..dzien dobry........ja nie pociesze bo kiepska w tym jesgtem,bardziej zdloluje......mam pytanie z innej beczki....jedziecie moze na swieta do Naleczowa?........wspanialego swietowania zycze....
Odpowiedz
18-11-2018, 08:58, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2018, 09:39 przez wigilia 2018.)
#44
RE: Dzień dobry
,,cześć..jak ktoś trafi na pakiet świateczny , to jestem za , Proszę wtedy o info.
Odpowiedz
24-11-2018, 10:35,
#45
RE: Dzień dobry
Witam..pakiet w innym miejscu?..pakietow sporo swiatecznych i NR...ale jesli chce sie samemu byc w pokoju to sporo trzeba doplacic...zreszta pewnie zerkala/es na rozne,a i ceny sa rozne.....dla samotnych z innych biur nie znalazlam..moze kiepsko szukalam....powodzenia zycze w znalezieniu tego czego oczekujemy
Odpowiedz
25-11-2018, 21:31,
#46
RE: Dzień dobry
Witam. Dawno nie zaglądałam na forum. Smutne . Wszystko co czytam to smutne . Ludzie szukają pomocy w złych doświadczeniach życiowych , rozczarowaniach i co znajdują wśród singli? Nic wspierającego . Żałuję że w naszym kraju nie ma grup wsparcia ludzi zagubionych jak stworzono dla AA. Problemy mają ludzie wrażliwi , zazwyczaj dobrzy. Ale nawet tutaj zauważa się przemocowców którzy czerpią z nas wrażliwych przyjemność. Chyba w tym kraju dalej istnieje zasada radź sobie sam. Pozdrawiam wszystkich in trzymam kciuki aby odnaleźli siebie.
Odpowiedz
25-11-2018, 22:21,
#47
RE: Dzień dobry
(25-11-2018, 21:31)marynia napisał(a): Witam. Dawno nie zaglądałam na forum. Smutne . Wszystko co czytam to smutne . Ludzie szukają pomocy w złych doświadczeniach życiowych , rozczarowaniach i co znajdują wśród singli? Nic wspierającego . Żałuję że w naszym kraju nie ma grup wsparcia ludzi zagubionych jak stworzono dla AA. Problemy mają ludzie wrażliwi , zazwyczaj dobrzy. Ale nawet tutaj zauważa się przemocowców którzy czerpią z nas wrażliwych przyjemność. Chyba w tym kraju dalej istnieje zasada radź sobie sam. Pozdrawiam wszystkich in trzymam kciuki aby odnaleźli siebie.

sa strony co pomagaja , fora o tej tematyce... warto cieszyc sie z malych rzeczy a zycie staje sie piejkniejsze.zerkac w przod nie w tyl i zyc dniem dzisiejszym....wiem wiem dobrze sie mi pisz etak bo nie jestem w skorze Twojej.....ale poszukaj takiego forum a sama zobaczysz....ze tam sa tego samego zdania....

co bylo juz nie ma....ludzie czekaja marza a zycie umyka.....
Odpowiedz
31-01-2019, 11:07,
#48
RE: Dzień dobry
Cześć! Jestem Justyna Big Grin, jestem z Katowic Smile. Milo mi Was wszystkich poznać Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS