Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry
31-10-2018, 09:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-10-2018, 10:24 przez turysta.)
#31
RE: Dzień dobry
(31-10-2018, 08:39)Maxy napisał(a):
(31-10-2018, 06:27)turysta napisał(a):
(31-10-2018, 06:22)basia.r napisał(a): Nie mam w zwyczaju spełniać czyichś oczekiwań. Mi chodzi o to, że siejecie niepotrzebny zamęt wśród "nowych". I nie tylko mnie to irytuje

proponuję codzienną tabletkę na uspokojenie. Po prostu ktoś może mieć inne zdanie niż Twoje ( wiem, że to trudno sobie wyobrazić)

Proponuję przeczytać dokładnie definicję trollowania:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

nie chce mi się tu w wielkie dyskusje wchodzić, ale od pewnego czasu pieprzycie z Markiem o totalnych bzdetach nic nie wnoszących dla tego forum. Wprowadzacie w błąd nowych użytkowników. itp. itd.

Jak macie potrzebę pogadać, wymieńcie się numerami telefonów, zadzwońcie do siebie, umówcie się na kawę, jedźcie do Ciechocinka, pospacerujcie pod tężniami, powdychajcie jodu, wyrwijcie sobie jakieś dziewczyny, zróbcie co trzeba.
Może nie wszyscy mają ochotę czytać te bzdury.

pozdrawiam
Darek

zabrakło tego---> "z pozdrowieniami od "dowcipnego" zawsze piszącego "niebzdety" moderatora (sic!)"
pozdrawiam
Odpowiedz
31-10-2018, 10:03,
#32
RE: Dzień dobry
(31-10-2018, 09:50)turysta napisał(a): z pozdrowieniami od "dowcipnego" zawsze piszącego "niebzdety" moderatora (sic!)
pozdrawiam

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nie jesteś na tym forum moderatorem...

pozdrawiam
Darek
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
Odpowiedz
31-10-2018, 10:21,
#33
RE: Dzień dobry
(31-10-2018, 10:03)Maxy napisał(a):
(31-10-2018, 09:50)turysta napisał(a): z pozdrowieniami od "dowcipnego" zawsze piszącego "niebzdety" moderatora (sic!)
pozdrawiam

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nie jesteś na tym forum moderatorem...

pozdrawiam
Darek

to było zakończenie jakby Twojej wypowiedzi
pozdrawiam
Odpowiedz
31-10-2018, 10:42,
#34
RE: Dzień dobry
Aha...
Mój wąski intelekt tego nie ogarnął.
W takim razie dziękuję za jakże inspirującą wypowiedź. Tylko się zastanawiam, czy mam podziękować sobie? Czy może Tobie? (skoro to było jakby zakończenie mojego wpisu)

W takim razie wprowadzasz ludzi w błąd, bo jestem na tym forum administratorem, a nie moderatorem...

Odnosząc się merytorycznie do Twojego sarkazmu. Wysłałem na forum około 160 postów. Ty wysłałeś około 460. Jak masz czas to sobie policz ile z Twoich postów zawierało 1 linijkę tekstu...
Zresztą najłatwiej jest napisać, ja piszę bzdety, ale ty przecież też piszesz bzdety.
Nie zarzucam Wam, że w temacie Ciechocinka napisaliście ponad 1000 postów. Zarzucam Wam, że wprowadzacie ludzi na forum w błąd.

pozdrawiam
Darek
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
Odpowiedz
31-10-2018, 11:05,
#35
RE: Dzień dobry
(31-10-2018, 10:42)Maxy napisał(a): Aha...
Mój wąski intelekt tego nie ogarnął.
W takim razie dziękuję za jakże inspirującą wypowiedź. Tylko się zastanawiam, czy mam podziękować sobie? Czy może Tobie? (skoro to było jakby zakończenie mojego wpisu)

W takim razie wprowadzasz ludzi w błąd, bo jestem na tym forum administratorem, a nie moderatorem...

Odnosząc się merytorycznie do Twojego sarkazmu. Wysłałem na forum około 160 postów. Ty wysłałeś około 460. Jak masz czas to sobie policz ile z Twoich postów zawierało 1 linijkę tekstu...
Zresztą najłatwiej jest napisać, ja piszę bzdety, ale ty przecież też piszesz bzdety.
Nie zarzucam Wam, że w temacie Ciechocinka napisaliście ponad 1000 postów. Zarzucam Wam, że wprowadzacie ludzi na forum w błąd.

pozdrawiam
Darek

Pokaż gdzie wprowadzam w BŁĄD? przykłady? Czasem trochę najwyżej koloryzuję
Pozdrawiam
Ps:
Lepszy sarkazm niż złośliwości
Odpowiedz
31-10-2018, 11:23,
#36
RE: Dzień dobry
(31-10-2018, 11:05)turysta napisał(a):
(31-10-2018, 10:42)Maxy napisał(a): Odnosząc się merytorycznie do Twojego sarkazmu. Wysłałem na forum około 160 postów. Ty wysłałeś około 460. Jak masz czas to sobie policz ile z Twoich postów zawierało 1 linijkę tekstu...
Zresztą najłatwiej jest napisać, ja piszę bzdety, ale ty przecież też piszesz bzdety.
Nie zarzucam Wam, że w temacie Ciechocinka napisaliście ponad 1000 postów. Zarzucam Wam, że wprowadzacie ludzi na forum w błąd.

pozdrawiam
Darek

Pokaż gdzie wprowadzam w BŁĄD? przykłady? Czasem trochę najwyżej koloryzuję
Pozdrawiam
Ps:
Lepszy sarkazm niż złośliwości

Nie chce mi się szukać... ani dyskutować z Tobą...
Napisałbym Ci szczerze i po męsku co o tym myślę, ale byłyby to zbyt mocne słowa i pewnie niecenzuralne...

Pisz sobie co chcesz, zasady są proste: Jeśli jeszcze raz stwierdzę, że wprowadzasz w błąd użytkowników forum lub siejesz Ciechocinkiem po innych tematach (niż ten o Ciechocinku) - wypad z baru i tyle...

pozdrawiam
Darek
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
Odpowiedz
31-10-2018, 14:56,
#37
RE: Dzień dobry
(31-10-2018, 11:23)Maxy napisał(a):
(31-10-2018, 11:05)turysta napisał(a):
(31-10-2018, 10:42)Maxy napisał(a): Odnosząc się merytorycznie do Twojego sarkazmu. Wysłałem na forum około 160 postów. Ty wysłałeś około 460. Jak masz czas to sobie policz ile z Twoich postów zawierało 1 linijkę tekstu...
Zresztą najłatwiej jest napisać, ja piszę bzdety, ale ty przecież też piszesz bzdety.
Nie zarzucam Wam, że w temacie Ciechocinka napisaliście ponad 1000 postów. Zarzucam Wam, że wprowadzacie ludzi na forum w błąd.

pozdrawiam
Darek

Pokaż gdzie wprowadzam w BŁĄD? przykłady? Czasem trochę najwyżej koloryzuję
Pozdrawiam
Ps:
Lepszy sarkazm niż złośliwości

Nie chce mi się szukać... ani dyskutować z Tobą...
Napisałbym Ci szczerze i po męsku co o tym myślę, ale byłyby to zbyt mocne słowa i pewnie niecenzuralne...

Pisz sobie co chcesz, zasady są proste: Jeśli jeszcze raz stwierdzę, że wprowadzasz w błąd użytkowników forum lub siejesz Ciechocinkiem po innych tematach (niż ten o Ciechocinku) - wypad z baru i tyle...

pozdrawiam
Darek

Spodziewałem się takiej odpowiedzi na poziomie. Jeden woli słowa niecenzuralne, drugi rzeczową dyskusję. Brak słów. Już dawno miałem się ewakuować stąd. Z przyjemnością wypadam z tego baru ( raczej speluny)
pozdrawiam i miłego banowania
Odpowiedz
31-10-2018, 15:01,
#38
RE: Dzień dobry
(31-10-2018, 14:56)turysta napisał(a):
(31-10-2018, 11:23)Maxy napisał(a): Pisz sobie co chcesz, zasady są proste: Jeśli jeszcze raz stwierdzę, że wprowadzasz w błąd użytkowników forum lub siejesz Ciechocinkiem po innych tematach (niż ten o Ciechocinku) - wypad z baru i tyle...

pozdrawiam
Darek

Spodziewałem się takiej odpowiedzi na poziomie. Jeden woli słowa niecenzuralne, drugi rzeczową dyskusję. Brak słów. Już dawno miałem się ewakuować stąd. Z przyjemnością wypadam z tego baru ( raczej speluny)
pozdrawiam i miłego banowania

...i to jest bardzo dobre rozwiązanie Smile
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
Odpowiedz
31-10-2018, 15:07,
#39
RE: Dzień dobry
(31-10-2018, 15:01)Maxy napisał(a):
(31-10-2018, 14:56)turysta napisał(a):
(31-10-2018, 11:23)Maxy napisał(a): Pisz sobie co chcesz, zasady są proste: Jeśli jeszcze raz stwierdzę, że wprowadzasz w błąd użytkowników forum lub siejesz Ciechocinkiem po innych tematach (niż ten o Ciechocinku) - wypad z baru i tyle...

pozdrawiam
Darek

Spodziewałem się takiej odpowiedzi na poziomie. Jeden woli słowa niecenzuralne, drugi rzeczową dyskusję. Brak słów. Już dawno miałem się ewakuować stąd. Z przyjemnością wypadam z tego baru ( raczej speluny)
pozdrawiam i miłego banowania

...i to jest bardzo dobre rozwiązanie Smile
przynajmniej w jednym się zgadzamy Wink
Odpowiedz
31-10-2018, 22:35,
#40
RE: Dzień dobry
(31-10-2018, 14:56)turysta napisał(a):
(31-10-2018, 11:23)Maxy napisał(a):
(31-10-2018, 11:05)turysta napisał(a):
(31-10-2018, 10:42)Maxy napisał(a): Odnosząc się merytorycznie do Twojego sarkazmu. Wysłałem na forum około 160 postów. Ty wysłałeś około 460. Jak masz czas to sobie policz ile z Twoich postów zawierało 1 linijkę tekstu...
Zresztą najłatwiej jest napisać, ja piszę bzdety, ale ty przecież też piszesz bzdety.
Nie zarzucam Wam, że w temacie Ciechocinka napisaliście ponad 1000 postów. Zarzucam Wam, że wprowadzacie ludzi na forum w błąd.

pozdrawiam
Darek

Pokaż gdzie wprowadzam w BŁĄD? przykłady? Czasem trochę najwyżej koloryzuję
Pozdrawiam
Ps:
Lepszy sarkazm niż złośliwości

Nie chce mi się szukać... ani dyskutować z Tobą...
Napisałbym Ci szczerze i po męsku co o tym myślę, ale byłyby to zbyt mocne słowa i pewnie niecenzuralne...

Pisz sobie co chcesz, zasady są proste: Jeśli jeszcze raz stwierdzę, że wprowadzasz w błąd użytkowników forum lub siejesz Ciechocinkiem po innych tematach (niż ten o Ciechocinku) - wypad z baru i tyle...

pozdrawiam
Darek

Spodziewałem się takiej odpowiedzi na poziomie. Jeden woli słowa niecenzuralne, drugi rzeczową dyskusję. Brak słów. Już dawno miałem się ewakuować stąd. Z przyjemnością wypadam z tego baru ( raczej speluny)
pozdrawiam i miłego banowania

otóż panie turysto odpowiedź jest jak najbardziej na poziomie - na Waszym poziomie, którzy to właśnie z tego forum robicie spelunę - pisząc ciągle o chlaniu...

a w błąd wprowadzacie wielokrotnie pisząc o wieku osób jeżdżących na nasze imprezy - że niby tylko młodzież jeździ, choć doskonale wiecie, że to nieprawda...
również w błąd wprowadzacie pisząc, że na imprezach ludzie tylko piją - nie każdy tak spędza czas, może Wy tak (nie ma czym się chwalić!)

kilka razy mieliście już zwracaną przeze mnie uwagę - zarówno publicznie, jak i w wiadomości prywatnej - żeby nie pisać takich bzdur - jak widać bez rezultatu Sad

jak słusznie jedna z koleżanek zauważyła - bzdety które piszecie śmieszą już chyba tylko Was.......

reasumując proponuję byście sobie założyli własne forum i tam pisali te Wasze "mądrości"

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS