Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uwaga! zarejestrowano nowego użytkownika :-)
13-09-2018, 10:29,
#1
uwaga! zarejestrowano nowego użytkownika :-)
Na imię mi Kamil. Tak po prostu...ale nie lubię swojego imienia. Ba! Ja sam siebie nie lubię :-)
Pewnego dnia uświadomiłem sobie, że widzę w ludziach tylko najgorsze cechy i autentycznie się przeraziłem...
Pomożesz mi dostrzec u innych coś więcej, niż pogoń za własnymi korzyściami? Nauczysz uśmiechu?
Wierzę, że podejmiesz wyzwanie i dasz radę :-)

Możesz mnie spotkać tutaj (rzadziej), ale głównie na zabytkowym profilu GG o numerze 8348119. Jeśli okażesz się osobą godną zaufania nie wykluczam przejścia chociażby na czat głosowy. Byłoby mi bardzo miło :-)

Wiek? Młody duchem, chociaż ciało już bliskie trzydziestki.
Na tym zakończmy.
Reszty dowiesz się, jeśli zechcesz :-) Zapraszam
Odpowiedz
14-09-2018, 13:15,
#2
RE: uwaga! zarejestrowano nowego użytkownika :-)
(13-09-2018, 10:29)marchefkowy napisał(a): Na imię mi Kamil. Tak po prostu...ale nie lubię swojego imienia. Ba! Ja sam siebie nie lubię :-)
Pewnego dnia uświadomiłem sobie, że widzę w ludziach tylko najgorsze cechy i autentycznie się przeraziłem...
Pomożesz mi dostrzec u innych coś więcej, niż pogoń za własnymi korzyściami? Nauczysz uśmiechu?
Wierzę, że podejmiesz wyzwanie i dasz radę :-)

Możesz mnie spotkać tutaj (rzadziej), ale głównie na zabytkowym profilu GG o numerze 8348119. Jeśli okażesz się osobą godną zaufania nie wykluczam przejścia chociażby na czat głosowy. Byłoby mi bardzo miło :-)

Wiek? Młody duchem, chociaż ciało już bliskie trzydziestki.
Na tym zakończmy.
Reszty dowiesz się, jeśli zechcesz :-) Zapraszam

Zapraszamy do Ciechocinka. Tu poczujesz się.młody duchem i ciałemSmileWink
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
Odpowiedz
24-11-2018, 20:50,
#3
RE: uwaga! zarejestrowano nowego użytkownika :-)
30 lat i tylko *mlody duchem*...ech to ja juz calkiem do lamusa hahaha..witam i powodzenia zycze Smile)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS