Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własny biznes
30-08-2018, 15:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2018, 10:24 przez Asia.)
#1
Własny biznes
Witam serdecznie,
czy są tutaj jakieś osoby prowadzące własny biznes? Mam do Was pytanie - jak ogarniacie dokumenty w Waszych firmach? Archiwizujecie je w formie papierowej, czy elektronicznej? Słyszałam, że są firmy, które dostarczają nowoczesnych rozwiązań dla firm, które pozwalają poradzić sobie z bałaganem w dokumentach... Mieliście okazje korzystać z czegoś takiego? Czy elektroniczny obieg dokumentów będzie Waszym zdaniem dobrym rozwiązaniem?
Odpowiedz
03-10-2018, 15:34,
#2
RE: Własny biznes
Możesz kupić sobie towar z zagranicy i sprzedawać w sklepie internetowym jest to bardzo proste
https://sklep.spirulina.pl/produkty/olej...-egipskiej
Polecam zrobić zakupy z ebay
Odpowiedz
10-01-2019, 15:23,
#3
RE: Własny biznes
Ja trzymam wszystko w formie elektronicznej. Wykorzystuje głównie oprogramowanie do faktur, które mi bardzo pomogło na początku działalności. Rozliczanie z klientami nigdy nie było tak proste. Poza tym nie muszę szukać faktur a teczkach, kiedy pojawia się jakaś wątpliwość Smile
Odpowiedz
11-01-2019, 11:28,
#4
RE: Własny biznes
Witam forumowicze, ostatnio otworzyłam własną firmę i powiem Wam, że był to strzał w dziesiątkę! Jestem bardzo zadowolona bo chyba wstrzeliłam się w deficyt branżowy. Produkuje kroćce elastyczne oraz inne elementy niezbędne przy tworzeniu systemów wentylacji w dużych zakładach przemysłowych. Klienci zawsze składają zamówienia hurtowe oraz podpisują umowy na duże dostawy, a wiadomo, że dla mnie wiąże się to ze stałym dochodem. Jestem ciekawa ile takich firm jest na rynku, ponieważ wydaje mi się, że konkurencja jest dość mała.
Odpowiedz
16-01-2019, 09:56,
#5
RE: Własny biznes
Ja zawsze chciałam prowadzić sklep z damską bielizną. Sama osobiście uważam, że zmysłowa bielizna powinna znajdować się w garderobie każdej nowoczesnej kobiety.
Odpowiedz
18-01-2019, 11:55,
#6
RE: Własny biznes
Ja prowadzę lekcje tenisa bardzo lukratywne zajęcie. Cała dokumentacja w mojej firmie odbywa się za pomocą drogi elektronicznej. Moim zdaniem jest to najprostsza metoda i nigdy nic się się zagubi.
Odpowiedz
23-01-2019, 12:41,
#7
RE: Własny biznes
Od kilku lat prowadzę własną działalność gospodarczą. Teraz mam zamiar zacząć reklamę w social media będzie mi pomagała agencja content marketing. Dzięki temu zabiegowi mam zamiar trafić do młodych odbiorców.
Odpowiedz
24-01-2019, 12:12,
#8
RE: Własny biznes
Ja prowadzę jednoosobową działalność. Prowadzę mały sklepik w którym sprzedaję przepiękne sukienki wizytowe dla dziewczynek. Uwielbiam to robić i będę sprzedawała tak długo jak tylko drowie mi na to pozwoli.
Odpowiedz
24-01-2019, 22:19,
#9
RE: Własny biznes
To nie taka latwa sprawa jak piszecie..
Odpowiedz
28-01-2019, 15:12,
#10
RE: Własny biznes
Wszystkie najważniejsze dokumenty przetrzymuję w komputerze i chmurze. Moim oczkiem w głowie od 3 lat jest hurtownia kawy która pozwala mi się realizować i podróżować do najdalszych zakątków świata.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS