Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprowadzka miedzynarodowa
29-08-2018, 09:22, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2018, 10:01 przez martapolan.)
#1
Przeprowadzka miedzynarodowa
Zastanawiam sie nad zmiana mojego otoczenia. Mieszkam w dosc malej miejscowosci przez co jest bardzo ograniczona jesli chodzi o swoj rozwoj. Nie ma tutaj pracy moich marzen, ani nic z tych rzeczy o ktorych jest mowa na forum - czyli potencjalnego partnera dla mojego dziecka. Moze doradzicie mi sie jak sie zabrac do tej calej przeprowadzki? Do zabrania mam dosc duzo sprzetu agd/rtv .. czytalam nawet jeden z poradnikow na ten temat https://www.fortis-przeprowadzki.pl/jak-...rzetu-agd/ dzieki czemu mam juz troche bardziej rozjasniony ten element. Na wlasna reke raczej sobie z tym nie poradze .. moze doradzicie mi z uslug jakiej firmy skorzystac? Bede wdzieczna.
Odpowiedz
17-10-2018, 07:50,
#2
RE: Przeprowadzka miedzynarodowa
Zanim tam pojedziesz to od razu umów sobie jakieś mieszkania do oglądania. Moja rada jest taka, że dokładnie oglądaj lokale do wynajęcia ich standard praktycznie za każdym razem będzie wysoki dlatego na spokój się zastanów obejrzyj okolice itd
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS