Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca, poszukiwanie pracy
22-08-2018, 16:17,
#1
Praca, poszukiwanie pracy
Jak można poszukiwać pracy i czy Urzędy Pracy dobrze spełniają swoją rolę?
Miałem okazje uczestniczyć w dość ciekawych projektach unijnych, w innym mieście, które są ukierunkowane w poradach pracy, w różnych szkoleniach, w doradztwie zawodowym, jak również jest to forma "integracji" z innymi ludźmi, poprzez jakieś wyjazdy na wycieczki, czy wyjścia do kina i teatru.

Już od wielu lat są organizowane takie "projekty" w całej Polsce dla ludzi, mających problemy na rynku pracy.
Ja właśnie byłem kilka dni temu na podsumowaniu całego projektu unijnego, w którym uczestniczyłem, bo już on się zakończył z końcem tego miesiąca.
Jeszcze, na kolejne lata będą organizowane kolejne projekty, tyle że udział w nich raczej będą mogli wziąć nowi ludzie, którzy się zgłoszą, a którzy jeszcze nie korzystali z tego.
Ja już od sześciu ponad lat uczestniczyłem w tych PROJEKTACH, tylko pięć lat temu byłem w innej grupie i potem, przypadkowo zostałem zgłoszony do następnych projektów, do nowej grupy ludzi i to trwało dwa lata, do teraz.

Natomiast, poszukiwanie pracy poprzez URZĘDY PRACY nie jest zawsze dobre i korzystne.
Ja obecnie pracuję tylko dorywczo, fizycznie, w branży drzewnej, ale pracowałem też w firmach leśnych, przy drewnie.
Ponadto, pracowałem też w innych, różnych miejscach i nie miałem dobrych doświadczeń, a pracowałem bardzo krótko.
Nigdy nie dostawałem pracy przez Urząd Pracy, tylko zawsze przez "polecenie", poprzez jakieś tam znajomości i kontakty.
Jestem SINGLEM i fajnie mi z tym.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS