Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich
13-06-2018, 21:06,
#1
Smile  Witam wszystkich
Witam serdecznie .
Pochodzę z Poznania , mam 52 lata i tęsknie za wakacjami ale zawsze wychodziłam z założenia że samemu nie wypada...Kobieta sama na wakacjach to tak jakby szukała okazji .Może to błąd..Aż tu znalazłam forum , że nie jestem jedyna w takiej sytuacji . Mam na imię Renata i ochotę na mały urlop nad morzem albo w inne fajne miejsce . Jestem osobą aktywną nie lubię nudy.Czy może ktoś z Was korzystał z jakiś fajnych wyjazdów , które można polecić i głupio sie nie wygląda samemu ??
Odpowiedz
05-08-2018, 08:29,
#2
RE: Witam wszystkich
Dzień dobry

witaj Renato,przede mną też takie tematy..
Odpowiedz
07-09-2018, 21:06,
#3
RE: Witam wszystkich
(13-06-2018, 21:06)Panibukiet napisał(a): Witam serdecznie .
Pochodzę z Poznania , mam 52 lata i tęsknie za wakacjami ale zawsze wychodziłam z założenia że samemu nie wypada...Kobieta sama na wakacjach to tak jakby szukała okazji .Może to błąd..Aż tu znalazłam forum , że nie jestem jedyna w takiej sytuacji . Mam na imię Renata i ochotę na mały urlop nad morzem albo w inne fajne miejsce . Jestem osobą aktywną nie lubię nudy.Czy może ktoś z Was korzystał z jakiś fajnych wyjazdów , które można polecić i głupio sie nie wygląda samemu ??

Cześć,
Jadę za tydzień na weekend do Bydgoszczy. Wybierasz się może? To będzie mój pierwszy wyjazd z singlami.
Jadzia
Odpowiedz
23-09-2018, 18:44,
#4
RE: Witam wszystkich
(07-09-2018, 21:06)-Jadwiga- napisał(a):
(13-06-2018, 21:06)Panibukiet napisał(a): Witam serdecznie .
Pochodzę z Poznania , mam 52 lata i tęsknie za wakacjami ale zawsze wychodziłam z założenia że samemu nie wypada...Kobieta sama na wakacjach to tak jakby szukała okazji .Może to błąd..Aż tu znalazłam forum , że nie jestem jedyna w takiej sytuacji . Mam na imię Renata i ochotę na mały urlop nad morzem albo w inne fajne miejsce . Jestem osobą aktywną nie lubię nudy.Czy może ktoś z Was korzystał z jakiś fajnych wyjazdów , które można polecić i głupio sie nie wygląda samemu ??

Cześć,
Jadę za tydzień na weekend do Bydgoszczy. Wybierasz się może? To będzie mój pierwszy wyjazd z singlami.
Jadzia
Dobry wieczór Jadziu,
nie było mnie tu chwil kilka..
Chętnie wybiorę się na taki wyjazd może następnym razem..
Byłaś w Bydgoszczy ?Jak sie udał weekend?
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS