Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WAKACJE W KRYNICY
28-05-2018, 13:47,
#31
RE: WAKACJE W KRYNICY
Bartku możesz przybliżyć atrakcje podczas pobytu w Krynicy?
03-06-2018, 21:15,
#32
RE: WAKACJE W KRYNICY
(28-05-2018, 13:47)turysta napisał(a): Bartku możesz przybliżyć atrakcje podczas pobytu w Krynicy?

Wyręczając Bartka, który to we Wrocławiu krasnali szuka...

W Krynicy z atrakcji będziemy mieć: plażowanie i wieczorne nad morzem spacerowanie Wink lub dzienne spacerowanie i wieczorne imprezowanie Wink

Atrakcyjne atrakcje opisane są także w programie wyjazdu:

* tygodniowy wypoczynek nad Bałtykiem
* noclegi i posiłki w komfortowym ośrodku
* plażowanie i wieczorne spacery brzegiem morza
* zwiedzanie najciekawszych zakątków Krynicy i okolic takich jak:
- Latarnia Morska
- Wielbłądzi Garb
* Rejs po Zalewie Wiślanym
* wesołe integracyjne wieczory

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
04-06-2018, 09:51,
#33
RE: WAKACJE W KRYNICY
(03-06-2018, 21:15)Asia napisał(a):
(28-05-2018, 13:47)turysta napisał(a): Bartku możesz przybliżyć atrakcje podczas pobytu w Krynicy?

Wyręczając Bartka, który to we Wrocławiu krasnali szuka...

W Krynicy z atrakcji będziemy mieć: plażowanie i wieczorne nad morzem spacerowanie Wink lub dzienne spacerowanie i wieczorne imprezowanie Wink

Atrakcyjne atrakcje opisane są także w programie wyjazdu:

* tygodniowy wypoczynek nad Bałtykiem
* noclegi i posiłki w komfortowym ośrodku
* plażowanie i wieczorne spacery brzegiem morza
* zwiedzanie najciekawszych zakątków Krynicy i okolic takich jak:
- Latarnia Morska
- Wielbłądzi Garb
* Rejs po Zalewie Wiślanym
* wesołe integracyjne wieczory

Kto jedzie? Jedzie ktoś z Warszawy?
Pozdrawiam Monika
04-06-2018, 12:19,
#34
RE: WAKACJE W KRYNICY
Jadą wesołe i dobrze nastawione osoby; ja i Marysia. Rezydent - super - młody człowiek ale dobrze zorganizowany SmileSmile mogę zaręczyćSmileSmile Zachęcam do wyjazdu i pozdrawiam wszystkich - do zobaczenia .....
Z Warszawy jedziemy, Polskim Busem- do samej Krynicy.
04-06-2018, 12:34,
#35
RE: WAKACJE W KRYNICY
(04-06-2018, 12:19)basia d napisał(a): Jadą wesołe i dobrze nastawione osoby; ja i Marysia. Rezydent - super - młody człowiek ale dobrze zorganizowany SmileSmile mogę zaręczyćSmileSmile Zachęcam do wyjazdu i pozdrawiam wszystkich - do zobaczenia .....
Z Warszawy jedziemy, Polskim Busem- do samej Krynicy.

WitamSmile
Ja chyba jednak zdecyduje się na pociąg do Gdańska a stamtąd pks do Krynicy
Pozdrawiam
04-06-2018, 20:48,
#36
RE: WAKACJE W KRYNICY
(04-06-2018, 12:34)mona napisał(a):
(04-06-2018, 12:19)basia d napisał(a): Jadą wesołe i dobrze nastawione osoby; ja i Marysia. Rezydent - super - młody człowiek ale dobrze zorganizowany SmileSmile mogę zaręczyćSmileSmile Zachęcam do wyjazdu i pozdrawiam wszystkich - do zobaczenia .....
Z Warszawy jedziemy, Polskim Busem- do samej Krynicy.

WitamSmile
Ja chyba jednak zdecyduje się na pociąg do Gdańska a stamtąd pks do Krynicy
Pozdrawiam

Mona ja też jadę pociągiem do Gdańska a dalej autobusem ,,,,ale może umówmy się dokładniej na forum ciechocinka... bo tu boję się pisać bo znowu zostanę zablokowany tak że tam napiszę więcej (mam nadzieje że przepisów prawa nie złamałem Smile)
04-06-2018, 20:55, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2018, 20:55 przez mona.)
#37
RE: WAKACJE W KRYNICY
(04-06-2018, 20:48)Marek___x napisał(a):
(04-06-2018, 12:34)mona napisał(a):
(04-06-2018, 12:19)basia d napisał(a): Jadą wesołe i dobrze nastawione osoby; ja i Marysia. Rezydent - super - młody człowiek ale dobrze zorganizowany SmileSmile mogę zaręczyćSmileSmile Zachęcam do wyjazdu i pozdrawiam wszystkich - do zobaczenia .....
Z Warszawy jedziemy, Polskim Busem- do samej Krynicy.

WitamSmile
Ja chyba jednak zdecyduje się na pociąg do Gdańska a stamtąd pks do Krynicy
Pozdrawiam

Mona ja też jadę pociągiem do Gdańska a dalej autobusem ,,,,ale może umówmy się dokładniej na forum ciechocinka... bo tu boję się pisać bo znowu zostanę zablokowany tak że tam napiszę więcej (mam nadzieje że przepisów prawa nie ozłamałem Smile)

Oczywiście, że nie złamałes przepisowSmile
08-06-2018, 19:26,
#38
RE: WAKACJE W KRYNICY
(04-06-2018, 20:48)Marek___x napisał(a):
(04-06-2018, 12:34)mona napisał(a):
(04-06-2018, 12:19)basia d napisał(a): Jadą wesołe i dobrze nastawione osoby; ja i Marysia. Rezydent - super - młody człowiek ale dobrze zorganizowany SmileSmile mogę zaręczyćSmileSmile Zachęcam do wyjazdu i pozdrawiam wszystkich - do zobaczenia .....
Z Warszawy jedziemy, Polskim Busem- do samej Krynicy.

WitamSmile
Ja chyba jednak zdecyduje się na pociąg do Gdańska a stamtąd pks do Krynicy
Pozdrawiam

Mona ja też jadę pociągiem do Gdańska a dalej autobusem ,,,,ale może umówmy się dokładniej na forum ciechocinka... bo tu boję się pisać bo znowu zostanę zablokowany tak że tam napiszę więcej (mam nadzieje że przepisów prawa nie złamałem Smile)

Panie Marku proszę uważać na kije samobije, proszę pisać jedynie słuszne komentarze Wink
09-06-2018, 21:38, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2018, 21:39 przez Marek___x.)
#39
RE: WAKACJE W KRYNICY
..właśnie w sprawie słusznych komentarzy a Panie Turysto a o której Pan będzie już na miejscu .i gdzie będzie się może Jegomość przesiadał ? a właśnie czy ktoś jedzie do Krynicy PKS z Gdańska ...
Mam nadzieje że pytania w temacie i kije samobije mnie nie zbiją...przez nie już się lęku nabawił a od niego już o krok do napadów paniki Smile
10-06-2018, 18:19,
#40
RE: WAKACJE W KRYNICY
Panie Marku nie wiem czy mnie puszczą z Ciechocinka na przepustkę Wink
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS